Deska Kite Crazy Girls 2012
Kod produktu: 31231
Producent: CrazyFly
Deska Kite Crazy Girls 2012
Dobierz do kompletu
Pokrowiec na kask narciarski
Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.
Zobacz produkt- For Women
- Ze względu na mniejsze stopy kobiet, Girls posiada mniejsze strapy. Mniejszy jest niż w normalnej desce również stance (rozstaw insertów) i flex - dzięki temu deska jest bardzo komfortowa!
- przeznaczenie: freeride / freestyle
Deska zaprojektowana dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych riderek szukających freeridowej deski z potencjałem do skoków i tricków! Optymalna konstrukcja - drewniany, jednolity rdzeń, wzmocnienia z włókna szklanego i krawędzie ABS - zapewnia wysoką wytrzymałość deski i doskonałe osiągi! Miękki flex, powoduje, że pływanie jest bardziej komfortowe, lądowania są bardziej miękkie, a pływanie w chopie jest płynniejsze.
Rozwiązania techniczne:
- Soft Flex - deska jest bardzo miękka i komfortowa, flex dostosowany specjalnie do kobiet.
- Progressive Flex - sztywność deski zwiększa się od środka deski w kierunku tipów. Takie rozwiązania zapewnia naturalne rozłożenie flexu i optymalną moc.
- Single Concave - dzięki konkawie dna, deska jest stabilniejsza i łatwiejsza w kontroli. Szczególnie w warunkach chopu.
- Multiaxial Fiber Glass - dzięki zastosowaniu włókna szklanego, deska jest bardziej elastyczna przy skręcaniu i mocniejsza.
- CNC Wood Shaped Core - wycinany na maszynie drewniany rdzeń. Gwarancja najwyższej jakości i niskiej wagi.
- 3T Full Wood Core - rdzeń wycinany jest z jednego kawałka drewna. Dzięki temu deska zachowuje jednakowe właściwości na całej powierzchni i jest bardzo wytrzymała.
- 3D ABS Rails - To właśnie przez uszkodzenie krawędzi, możesz doprowadzić do zniszczenia deski. Oferuje wycinane w technologi CNC, ręcznie wykańczane krawędzie z niesamowicie mocnego, termoplastycznego materiału ABS używanego np. w produkcji broni!
- Ultimate Diamond Grip - dzięki specjalnej, krystalicznej powierzchni padów zmniejsza się możliwość ślizgania i zwiększa czucie deski.
- Quick Fix II - szybki system zakładania i regulacji strapów. Wszystko odbywa się intuicyjnie i łatwo, dzięki czemu dopasujesz profil do swoich stóp.
- Dual Density EVA Pads - dwa razy bardziej gęstsze niż zwykłe pady, dzięki czemu bardziej wytrzymałe.
- Ultra cienkie, szybkie finy Razor. Jeszcze bardziej zwiększają możliwości pływania na wiatr i wczesnego odpalania.
Deska oferowana jest w komplecie z:
- Finami 50mm
- Rączką
- Padami EVA
- Strapami QUICK FIX II
Materiały dodatkowe:
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5































