Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Landkiting


Landkiting

zobacz też

Bar HQ X-Over

Robert
  512257145
Rafał
  519 805 960
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Bar 4-Linkowy WolkenstürmerBar 4-Linkowy do latwaców typu Full power
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
139 PLN
rabat

Bar HQ X-OverBar HQ X-Over oferuje nam podpięcie się do trapezu bez konieczności kupowania o wiele droższych latawców z de-powerem. Do baru możemy podłączyć praktycznie każdy latawiec 4-linkowy fullpower. Bar pokryty jest wygodną pianką przyjemną w dotyku, nie powodującej odcisków. Nawijanie linek odbywa się za pomocą specjalnych końcówek na barze. Skraca to o wiele przygotowanie czy też składanie skrzydła.

Dostępnosć na zamówienie
599 PLN
stara cena: 599 pln

rabat

Bar Peter Lynn 2 linkowy - 55cmKlasyczny bar 2-linkowy przeznaczony do stosowania z latawcami 2 linkowymi typu full power. Bardzo trwały, praktyczny i niezawodny.

Dostępnosć dostępny
169 PLN
stara cena: 169 pln

rabat

Bar Peter Lynn PowerkiteBar który przeznaczony jest do 4-linkowych latawców typu full-power. Dzięki specjalnemu uchwytowi który jest połączony z dwiema linki hamulcowymi, mamy możliwość wylądowania i uziemienia latawca bez najmniejszego wysiłku. Na tej samej zasadzie działa system bezpieczeństwa, wystarczy puścić bar. Cała reszta jest robiona za nas, latawiec momentalnie „zaciąga się” i opada na ziemię.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
-10%
259 PLN
stara cena: 289 pln
oszczędzasz: 30 PLN
rabat

Bar Peter Lynn Powerkite Impulse 2022Bar impulse to prosta konstrukcja do latawców 3 - 4 linkowych(treningowe i powerkite). Intuicyjne podłączenie latawca dwiem linki hamulcowymi, mamy możliwość wylądowania i uziemienia latawca bez najmniejszego wysiłku. Na tej samej zasadzie działa system bezpieczeństwa, wystarczy puścić bar. Cała reszta jest robiona za nas, latawiec momentalnie „zaciąga się” i opada na ziemię.

Dostępnosć dostępny
-8%
219 PLN
stara cena: 239 pln
oszczędzasz: 20 PLN

rabat

Bar Peter Lynn Powerkite V2 2022V2 to ulepszona wersja bardzo popularnego baru Powerkite, do latawców 4 linkowych(treningowe i powerkite). Bar który przeznaczony jest do 4-linkowych latawców typu full-power. Dzięki specjalnemu uchwytowi który jest połączony z dwiema linki hamulcowymi, mamy możliwość wylądowania i uziemienia latawca bez najmniejszego wysiłku. Na tej samej zasadzie działa system bezpieczeństwa, wystarczy puścić bar. Cała reszta jest robiona za nas, latawiec momentalnie „zaciąga się” i opada na ziemię.

Dostępnosć dostępny
-3%
299 PLN
stara cena: 309 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Deska Kheo BazicMountainboard Kheo Bazic jest świetną deską która uzupełni nam wolny czas. Do wyboru koła 8" i 9". Gdy jest brak śniegu, można wykorzystać ją do jazdy ze stoku po trawie lub na beton do zabawy z latawcem. Deska daje możliwość zrobienia pierwszych kroków w dziedzinie kitesurfingu bez moczenia w wodzie , jak i świetnie imituje jazdę na snowboardzie.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
-2%
1899 PLN
stara cena: 1929 pln
oszczędzasz: 30 PLN
rabat

Deska Kheo CoreMountainboard Kheo Kicker jest świetną deską która uzupełni nam wolny czas. Gdy jest brak śniegu, można wykorzystać ją do jazdy ze stoku po trawie lub na beton do zabawy z latawcem. Deska daje możliwość zrobienia pierwszych kroków w dziedzinie kitesurfingu bez moczenia w wodzie , jak i świetnie imituje jazdę na snowboardzie.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
899 PLN
stara cena: 899 pln
rabat

Deska Kheo EpicMountainboard Kheo Epic na kołach 9" z mozliwościa zamiany kół na 8" w razie potrzeby.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
1899 PLN
stara cena: 1899 pln
rabat

Deska Kheo FlyerKheo. Flyer jest lżejszą opcją znanego modelu Bazik. Przeznaczona jest dla osób preferujących freestyle z latawcem oraz freeride w trudnym terenie. Do wagi 80kg. Do wyboru na kołach 8" i 9".
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
-7%
1399 PLN
stara cena: 1499 pln
oszczędzasz: 100 PLN
rabat

Deska Kheo Flyer V2Kheo. Flyer jest lżejszą opcją znanego modelu Bazik. Przeznaczona jest dla osób preferujących freestyle z latawcem oraz freeride w trudnym terenie. Do wagi 80kg. Do wyboru na kołach 8" i 9".
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
-7%
1399 PLN
stara cena: 1499 pln
oszczędzasz: 100 PLN
rabat

Deska Kheo Kicker V3Mountainboard Kheo Kicker jest świetną deską która uzupełni nam wolny czas. Gdy jest brak śniegu, można wykorzystać ją do jazdy ze stoku po trawie lub na beton do zabawy z latawcem. Deska daje możliwość zrobienia pierwszych kroków w dziedzinie kitesurfingu bez moczenia w wodzie , jak i świetnie imituje jazdę na snowboardzie. Do wyboru rozmiar kół 8" lub 9". Deska do wagi ok. 75kg.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
-4%
1249 PLN
stara cena: 1299 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Dętka 8 cali do MountaiboardaDętka do Mountainboardów z kołami 8".

Dostępnosć na zamówienie
49 PLN
stara cena: 49 pln

rabat

HQ Symphony SpeedJeśli szukasz szybkiego latawca do celów rekreacyjnych,to HQ Symphony Speed będzie idealnym wyborem.
Dostępne rozmiary:: 2.0, 2.5, 3.2,
Dostępnosć ok. tygodnia
od 589 PLN
rabat

Kitekillery Peter Lynn 2 sztNajważniejszy system bezpieczeństwa w latawcach ze sterowaniem manetkami. Po puszczeniu manetek linki hamulcowe automatycznie zaciągają się. Pozwala to riderowi na bezpieczne puszczenie latawca bez obawy o kontuzję. W zestawie znajdują się 2 kitekillery (lewy oraz prawy)

Dostępnosć dostępny
76 PLN

Zakładanie na plecy uprzęży, do której montuje się latawiec, to fenomenalny sposób na przeżycie niesamowitej przygody. Kiedy pod nogami pojawiają się koła, najczęściej pod postacią specjalnej deski, a wiatr wyrywa sportowca w powietrze, mówimy o landkitingu, czyli wątkowo popularnej w ostatnim czasie rozrywce ekstremalnej. Amatorzy tego sportu mogą liczyć na znakomite wsparcie producentów, między innymi sprawdzonego producenta desek Trampa, wygodne buggy od Peter Lynn oraz niezawodne uprzęże z logo HQ X-over. Do rozpoczęcia zabawy z landkitingiem nie potrzeba dużych pieniędzy, chociaż oczywiście bezpieczeństwo wymaga stosowania osprzętu produkowanego tylko przez doświadczone firmy. Szerokość oferty sprawia, że wcale nie jest to żadne ograniczenie i można skakać nad lądem nie tylko agresywnie, ale w dodatku stylowo. Niezbędnymi dodatkami są tutaj z pewnością także kamizelki oraz inny sprzęt dbający o ciało sportowca w sytuacji małej, niegroźnej pomyłki.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry