Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Zestawy


Zestawy

zobacz też

Pędnik North Sails Volt 2017

Robert
  512257145
Rafał
  519 805 960
Sortuj wg:
Nazwa
Cena

Pędnik North Sails Volt 2017Pędnik na bazie używanego żagla North Sails Volt. Przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.
Dostępne rozmiary:: 4.7, 5.3,
Dostępnosć dostępny
-60%
od 1795 PLN
stara cena: 4464 pln
oszczędzasz: 2669 PLN
Do podstawowego wyposażenia każdego fana windsurfingu należy żagiel, maszt i bom oraz deska. Możliwe, że masz już własną deskę, albo że potrzebujesz tylko wymienić jakiś element, który się zepsuł. Jednak jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym sportem, albo też chcesz wszystkie elementy wymienić na nowe, poszukaj wśród naszych gotowych zestawów! W ich skład mogą wchodzić różne elementy, pochodzące od różnych producentów, ale w wielu przypadkach można na przykład wybrać ich rozmiary. To produkty takich marek jak North Sails czy Tabou ‐ samych znanych i cenionych przez wiele osób.
Gotowe zestawy windsurfingowe to okazja do kupienia taniej całego wyposażenia, które przydaje się fanom windsurfingu ‐ również dzieciom, które dopiero zaczynają ćwiczenia. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i do złożenia zamówienia!
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry