Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce treningowe


Latawce treningowe

zobacz też

Latawiec HQ Mojo Jungle

Robert
  512257145
Rafał
  519 805 960
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Latawiec Wolkenstürmer FledermausPrzedstawiamy niesamowitego Wolkenstürmer Fledermaus który do złudzenia przypomina prawdziwego nietoperza.

Dostępnosć na zamówienie
79 PLN

rabat

HQ Symphony Beach IIINastępna Generacja latawców Symphony Beach. Model Beach III, jest skierowany dla początkujących i dzieci, które musimy jakoś zachęcić do rekreacji na świeżym powietrzu. Jak zwykle we wszystkich modelach HQ wykonanie i dopieszczenie wszystkich szczegółów to standard.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 1.8, 2.2,
Dostępnosć dostępny
od 129 PLN
rabat

Latawiec cztero linkowy Cross Kites Quattro V2 NewCross Quattro jest 4 –linkowym, otwarto komorowym fullpowerem obsługiwanym za pomocą manetek. Produkt jest świetnie wykonany. Do jego budowy użyto najlepszych materiałów udowadniając, że można stworzyć dobrze wykonany latawiec w cenie niższej, niż produkty znanych marek.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 2.5, 3.5, 4.5,
Dostępnosć dostępny
-7%
od 699 PLN
stara cena: 749 pln
oszczędzasz: 50 PLN

Latawiec HQ Butterfly Small R - MotylLatawiec został zaprojektowany w formie kolorowego motyla, który do złudzenia przypomina prawdziwego. Po raz pierwszy puszczanie latawca to nie tylko rodzaj sportu, ale także istna uczta dla zmysłów.
Dostępne rozmiary:: Ruby, Swallowtail,
Dostępnosć dostępny
49 PLN
stara cena: 49 pln
rabat

Latawiec HQ Fluxx R2F z BaremHQ Fluxx w kolorze czerwonym, różni się od swojego niebieskiego brata nie tylko kolorem. Jest on również większy, dzięki czemu będziemy w stanie lepiej poczuć siłę wiatru.
Dostępne rozmiary:: 1.8,
Dostępnosć dostępny
od 359 PLN
rabat

Latawiec HQ LimboHQ Limbo jest pozycją przeznaczoną dla ludzi wchodzących w świat latawców akrobacyjnych. Limbo jest bardzo ruchliwy i precyzyjny w prowadzeniu. To idealne połączenie stanowi go wspaniałym wyborem na pierwsze skrzydło do wykonywania tricków.
Dostępne rozmiary:: Blue,
Dostępnosć na zamówienie
159 PLN
stara cena: 159 pln
rabat

Latawiec HQ Mojo JungleHQ Mojo jungle w kolorze zielonym to latawiec przeznaczony do podniebnych akrobacji. Dzięki technologii Ripstop - Nylon jest w stanie cieszyć nas swoimi możliwościami przez długi czas.

Dostępnosć na zamówienie
769 PLN

rabat

Latawiec HQ Mojo VolcanoHQ Mojo to świetny latawiec dla adeptów powietrznych akrobacji, został wykonany z wytrzymałego nylonu, dzięki czemu przez długi czas umożliwi nam wykonywanie rozmaitych ewolucji. Latawiec w kolorze czerwonym.

Dostępnosć na zamówienie
769 PLN

rabat

Latawiec HQ Raven 3DHQ Raven 3D to latawiec dla fanów ornitologii oraz młodszych użytkowników, nawet lekki podmuch wiatru wzniesie go w powietrze.

Dostępnosć dostępny
119 PLN

rabat

Latawiec Peter Lynn HypeNajnowszy Peter Lynn Hype jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 2.3,
Dostępnosć dostępny
-20%
od 199 PLN
stara cena: 249 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype Play Taśmy 2021Najnowszy Peter Lynn Hype Play 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 1.6, 1.9, 2.3, 2.6,
Dostępnosć dostępny
od 299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype TR z Barem 2021Najnowszy Peter Lynn Hype TR z barem 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej Barem. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 1.8, 2.1,
Dostępnosć dostępny
od 419 PLN
stara cena: 419 pln
rabat

Latawiec treningowy Cross Kites AIRSzukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach.
Dostępne rozmiary:: 1.8,
Dostępnosć dostępny
-6%
od 159 PLN
stara cena: 169 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Latawiec treningowy Cross Kites AIR NewSzukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach.
Dostępne rozmiary:: 1.2, 1.5, 1.8, 2.1, 2.5,
Dostępnosć dostępny
od 215 PLN
rabat

Latawiec treningowy HQ Symphony Beach III SPORT z BaremSymphony Beach Sport od renomowanej marki HQ jest latawcem otwarto komorowym, sterowanym dwiema linkami za pomocą baru. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z latawcami trakcyjnymi, dobrze trafiłeś. HQ Symphony Beach doskonale sprawdzi się jako wstęp przed pełnowymiarowymi skrzydłami, a jednocześnie będzie mógł posłużyć całej rodzinie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Dostępne rozmiary:: 2.2,
Dostępnosć dostępny
od 229 PLN
Sporty wykorzystujące latawce to zawsze sporty ekstremalne i dlatego konieczne jest powolne, bezpieczne wdrażanie się do nich. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza jeśli adeptami sztuki są dzieci. Producenci sprzętu dla zawodowców na szczęście nie zapomnieli o osobach początkujących i możliwości dla nich jest bardzo dużo. Latawce treningowe w swojej ofercie posiadają między innymi Cross Kites, HQ, Ozone oraz trochę mniej znany Wolkenstumer. Są one wszystkie dostosowane do potrzeb osób, które na razie nie potrzebują wielkiego ciągu i chcą się przyzwyczajać do nowych możliwości powoli. Wiele z nich posiada konstrukcje specjalnie przygotowaną tak, by była bardziej wyrozumiała dla błędów popełnianych przez osoby nie radzące sobie jeszcze z latawcem najlepiej. Warto podkreślić, że latawce treningowe bardzo często posiadają ekscytujące wzory, co w szczególności podoba się dzieciom. A i wielu dorosłych bardzo chętnie da się pociągnąć przez Batmana.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry