Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
SKUTER WODNY
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Skuter wodny » Gogle na skuter


Gogle na skuter

zobacz też

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Gogle Jet Pilot na skuter wodny H20 Floating Goggles Black 2022Gogle Jet Pilot na skuter wodny H20 Floating Goggles Black2022 to wyjątkowe gogle dedykowane fanom skuterów wodnych. Ten model jest funkcjonalnym i stylowym uzupełnieniem stroju na skuter. Chronią Twoje oczy przed strumieniem wody, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo Twoje oraz innych osób na wodzie. Gogle dostępne są między innymi w uniwersalnym kolorze czarnym, który z pewnością spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Dostępnosć dostępny
269 PLN
stara cena: 269 pln

rabat

Gogle Jet Pilot na skuter wodny H20 Floating Goggles Lime 2022Gogle Jet Pilot na skuter wodny H20 Floating Goggles Lime 2022 to doskonałej jakości gogle na skuter wodny, które są niezwykle praktycznym uzupełnieniem stroju na skuter. Chronią oczy przed strumieniem wody i w ten sposób zwiększają bezpieczeństwo. Charakteryzują się dużą pływalnością, produkt niezatapialny. Szyba polaryzacyjna niweluje refleksy świetlne.

Dostępnosć dostępny
269 PLN
stara cena: 269 pln

rabat

Gogle Jet Pilot na skuter wodny H2O Frameless Goggles Black 2022Gogle Jet Pilot na skuter wodny H2O Frameless Goggles Black 2022 to znakomitej jakości gogle na skuter wodny. To niezwykle funkcjonalne uzupełnieniem stroju na skuter. Chronią oczy przed strumieniem wody i w ten sposób zwiększają bezpieczeństwo Twoje, a także innych osób na wodzie. Wyróżniają się dużą pływalnością. Produkt niezatapialny. Szyba polaryzacyjna zauważalnie redukuje refleksy świetlne.

Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln

rabat

Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle Black 2022Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle Black 2022 to model do sportów wodnych, który z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Model jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki Jet Pilot RX Solid Goggle Black Twoje życie na wodzie będzie łatwe i przyjemne.

Dostępnosć dostępny
319 PLN
stara cena: 319 pln

rabat

Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle Red 2022Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle Red 2022 to model niezatapialnych gogli na skuter wodny, z których można korzystać również w słonej wodzie morskiej. Idealnie sprawdzą się podczas uprawiania sportów wodnych. Model produkowany jest w jednym rozmiarze i jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Dostępnosć na zamówienie
319 PLN
stara cena: 319 pln

rabat

Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle White 2022Gogle na skuter Jet Pilot RX Solid Goggle White 2022 sprawią, że Twoje chwile na wodzie będą jeszcze ciekawsze. Okulary te oferują niezrównany komfort i idealne dopasowanie do twarzy. Jeśli jesteś entuzjastą sportów wodnych, ten model jest stworzony dla Ciebie.

Dostępnosć na zamówienie
319 PLN
stara cena: 319 pln

© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry