Darmowa dostawa od 300,00 pln
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wakeboarding

( ilość produktów: 721 )

Wakeboarding - sklep Internetowy

Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych- wakeboarding (wake), nie wymaga zbyt zaawansowanego sprzętu, jaki osoba nim zainteresowana musi posiadać. Obowiązkowym wyposażeniem jest łódź motorowa, za którą wakeboardzista jest ciągnięty, chociaż tego rodzaju wyposażenie nie jest konieczne, albowiem można podpiąć się do łodzi pływających na danym zbiorniku wodnym. 

Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.

Oferta naszego sklepu internetowego pozwala przygotować się do wyjazdu i sprawić, że przyjemność płynąca z uprawiania wakeboardingu będzie niczym nie zaburzona.

WAKEBOARDING - NOWY SPORT DLA FANÓW DUŻYCH EMOCJI.

Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych- wakeboarding (wake), nie wymaga zbyt zaawansowanego sprzętu, jaki osoba nim zainteresowana musi posiadać. Obowiązkowym wyposażeniem jest łódź motorowa, za którą wakeboardzista jest ciągnięty, chociaż tego rodzaju wyposażenie nie jest konieczne, albowiem można podpiąć się do łodzi pływających na danym zbiorniku wodnym. Oferta naszego sklepu internetowego pozwala przygotować się do wyjazdu i sprawić, że przyjemność płynąca z uprawiania wakeboardingu będzie niczym nie zaburzona.

WAKEBOARDING - BOGATA OFERTA SKLEPU ONLINE.

Oferta wakeboardingowa to wszystkie najważniejsze elementy wyposażenia sportowca, jakie są niezbędne do uprawiania tego niezwykłego sportu. Mowa tutaj zwłaszcza o ubiorze sportowca do którego zalicza się: strój wykonany z pianki dającej ciepło i bezpieczeństwo, specjalna kamizelka Wake, kask oraz buty nadające się specjalnie do tej dyscypliny sportu. Są to wszystko akcesoria produkowane przez uznanych producentów skupiających się na tej właśnie dyscyplinie sportowej. Są wśród z nich Jet Pilot, Mystic, Billabong, Roxy, Ocean oraz Prolimit, a także cała gama mniejszych i większych producentów oferujących swoje innowacyjne rozwiązania. Dostępne dla wszystkich klientów produkty podzielone są na odpowiednie kategorie dostosowane do preferencji klienta oraz jego charakterystyki. Inne produkty przeznaczone są dla kobiet, inne dla mężczyzn, inne rzeczy kupować będzie osoba dorosła, a inne dzieci i młodzież. Takie dostosowanie jest konieczne, by uprawianie wakeboardingu było przyjemne i bezpieczne, a także by można było rozwijać swoje umiejętności w sposób właściwy. Wygoda jest oczywiście kwestią w dużej mierze indywidualna, przez co propozycje dostępne w sklepie idą w różnych kierunkach tak, by każda osoba mogła zdecydować, czy w stroju wakeboardingowym woli krótkie spodenki i długi rękaw, konfigurację odwrotną lub najlepiej czuje się i w krótkich spodenkach, i w krótkim rękawie. Specjalną grupę produktów stanowią także kombinezony oferujące zdecydowanie najlepszą ochronę dla całego ciała. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można zachować sucha skórę pomimo szaleństwa na wzburzonych falach morza, a nawet oceanu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 577 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Bardzo sprawna
2024-06-18
Obsługa profesjonalna , bez zastrzeżeń
pixel