Buty niskie ION Plasma 2.5 RT Black 2019
Kod produktu: 41884
Producent: ION
Buty niskie ION Plasma 2.5 RT Black 2019
Dobierz do kompletu

Pokrowiec na kask narciarski
Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.
Zobacz produkt- Letnie buty ION Plasma 2,5 to super opcja do pływania na Kite lub windsurfingu przy stabilnych warunkach w lecie. Szczególnie polecane do kite ze względu na brak rzepa w śródstopiu który jest czasami uciążliwy przy pływaniu w strapach.
- Grubość neoprenu: 2
Kod producenta: 48800-4335
Linia butów ION Plasma spełni wymagania fanów sportów wodnych zorientowanych na jakość. Oferuje doskonałe dopasowanie i ochronę przed "żywiołami", a to wszystko zamknięte w niepowtażalnej stylistyce!
- Grubość Neoprenu: 2,5 mm
- Segmented Sole: kreatywnie i strategicznie wycięta miękka część podeszwy zinegrowana z podeszwą właściwą, w celu zwiększenia elastyczności w krytycznych obszarach stopy
- Rubber Wings: dodano wsparcie w obszarze kostek
- Materiał: Neopren i Nylon
- RT: Round toe no-split version
DODATKOWE MATERIAŁY
24 miesiące
Gwarancja wynika z czynności prawnej i jest odpowiedzialnością, której celem jest ochrona interesów kupującego. Jest zobowiązaniem gwaranta do bezpłatnego usunięcia wady lub wymiany towaru na niewadliwy, a także uprawnieniem kupującego w wypadku, gdy rzecz sprzedana nie ma właściwości w niej określonyc
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5