SKLEP: Skrzydło DUOTONE Foil Wing Slick 2021 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
WING
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » » Skrzydła » Duotone North » Duotone North » Produkt nr 18652


Skrzydło DUOTONE Foil Wing Slick 2021

zobacz też

Akcesoria żegl.
Latawce treningowe
Rękawice na skuter

Robert
  512257145
Rafał
  519 805 960
-14%
od 3699 PLN
stara cena: 4319 pln
oszczędzasz: 620 PLN
208 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.0 ,

Skrzydło DUOTONE Foil Wing Slick 2021 jest najbardziej wszechstronnym skrzydłem w całej serii. Łatwe w pilotowaniu i intuicyjne prowadzenie. Wykazuje się również niesamowitą stabilnością bez względu na warunki i sposób pływania.


Rozmiar (m2)nasza cena
Wing 2,5 m3589 Na zamówienie zł
Wing 3,0 m3689 Na zamówienie zł
Wing 3,5 m(4149 zł) 3699 zł
Wing 4,0 m(4319 zł) 3699 zł
Wing 4,5 m(4359 zł) 3749 zł
Wing 5,0 m(4529 zł) 3899 zł
Wing 5,5 m(4569 zł) 3929 zł
Wing 6,0 m(4669 zł) 3999 zł
Wing 6,5 m(4789 zł) 4099 zł
Wing 7,0 m(4879 zł) 4199 zł
 

Kod producenta:44210-3520

Boom należy zakupić oddzielnie i nie jest on częścią zestawu.

Całkowicie nowy Slick został zaprojektowany w oparciu o koncepcję Mini Boom, co oferuje wyjątkowe zalety w porównaniu z innymi skrzydłami na rynku. Ten system zapewnia pełną kontrolę nad wysięgnikiem wraz ze wszystkimi zaletami środkowej kolumny. Zyskujesz lepszą kontrolę nad profilem i stabilność liku przedniego, a także znacznie bardziej zintegrowane połączenie z samym skrzydłem poprzez Mini Boom. Do wyboru bom aluminiowy lub karbonowy, jeden rozmiar pasuje do wszystkich skrzydeł. Dwuścienne kąty na skrzydłach są krytyczne, zespół spędził dużo czasu wypracowując najlepszy kąt, aby zapewnić maksymalną stabilność podczas jazdy z przednim uchwytem.

Napięcie czaszy zostało dostrojone, aby zapewnić maksymalną moc przy absolutnie minimalnym trzepotaniu. Kształt okna został również dopracowany, aby zapewnić niezrównaną widoczność bez zwiększania jego rozmiaru, niż powinien. Slick to najnowszy projekt i wielu jeźdźców będzie pod wrażeniem zalet, ale dlaczego miałbyś wybrać Slick zamiast Echo lub Unit? Slick to wszechstronny model w swojej gamie, będący najbardziej innowacyjnym i najbardziej zaawansowanym projektem.

Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, a dla większości jeźdźców jest podstawowym wyborem. Jeśli szukasz skrzydła, które potrafi wszystko, jest wyrozumiałe i łatwe w lataniu, a jednocześnie jest wyposażone w najnowszą technologię i stanowi idealne połączenie prostoty i wyszukania, Slick jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jest idealny zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, a dla większości jeźdźców jest podstawowym wyborem. Jeśli szukasz skrzydła, które potrafi wszystko, jest wyrozumiałe i łatwe w lataniu, a jednocześnie jest wyposażone w najnowszą technologię i stanowi idealne połączenie prostoty i wyszukanej technologii, Slick jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Cechy Skrzydło DUOTONE Foil Wing Slick 2021:

  • Naturalny układ rąk i wyjątkowa precyzja sterowania dzięki zastosowaniu mini bomu
  • Neutralny drift niewybranego skrzydła oraz szeroki zakres depower
  • Za sprawą wysokiej wydajności i zredukowanej rozpiętości skrzydeł, pływanie na Slicku zabiera mniej energii, natomiast możliwość jazdy na wiatr została poprawiona względem poprzednich modeli
  • Zmieniono również geometrię transparentnych okien, tak aby poprawić widoczność i komfort
TECHNOLOGIE
PACKING SIZE SLICK
Cała konstrukcja jest łatwa i szybka w montażu i pakuje się do małych rozmiarów, co czyni ją idealnym towarzyszem podróży.
BOOM MOUNTING SLICK
Mini Boom jest po prostu wkładany do taśmy z tyłu kolumny, a następnie wciskany w połączenie z przodu wysięgnika, które jest dodatkowo zabezpieczone dwoma zapięciami na rzepy. Instalacja Mini Boom zajmuje tylko kilka sekund, a ciśnienie w skrzydle gwarantuje solidne i intuicyjne wrażenia z obsługi.
WING GEOMETRY SLICK
Umiarkowana dwuścienna krawędź natarcia z solidną ramą o średnicy przedniej rury i rozpórce, a także precyzyjnie dostrojony profil i naprężenie czaszy sprawiają, że Slick jest potężny i niewiarygodnie skuteczny we wstawaniu i jeździe, a jednocześnie zachowuje się naprawdę neutralnie i lekko, gdy jest opuszczony lub trzymany na uchwyt przedni na fali lub podczas pływania z wiatrem.
BOOM SLICK
Innowacyjny projekt Mini Boom na środkowej kolumnie łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów w jednym skrzydle - nieskończone możliwości ułożenia dłoni i łatwość obsługi we wszystkich typach ruchów freeride i freestyle, z neutralnym dryfem i pływalnością skrzydła kolumny do bezwysiłkowego surfowania i pływania z wiatrem.
WINDOW SLICK
BATTENS redukują trzepotanie i opór do minimum, poprawiając w ten sposób zasięg wiatru. Pomagają również Slickowi w jego zdolnościach pod wiatr, zapewniając bezpieczeństwo, wszechstronność i zwiększoną wydajność na najwyższym poziomie.
BATTENS SLICK
Kontrola nad siłą odpowiedzialną za płynny rozkład mocy pomiędzy różnymi częściami latawca, wymuszając naprężenia we właściwych kierunkach. Od 2013 te elementy konstrukcyjne są wyższe i szersze, aby wyeliminować punkty naprężenia między Dacron Trailing Edge, a materiałem Trinity TX Canopy. Ta zmiana konstrukcji zmniejsza trzepotanie i zapewnia, mniejsze zużywanie się materiału.
WING SPAN SLICK
Krótsza rozpiętość skrzydeł odgrywa główną rolę w wydajności Slicków. Krótsza rozpiętość nie tylko pozostawia więcej miejsca na manewry i obroty skrzydeł, ale Slick może być również trzymany bardziej pionowo podczas lotu i podczas pompowania na folię. To sprawia, że ​​Slick skuteczniej łapie wiatr i ostatecznie pozwala pompować na folię i latać z mniejszym skrzydłem.

DODATKOWE MATERIAŁY

Strona Producenta Kanał YouTube Katalog North Kiteboarding 2021

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

dostępny

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry