Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S

Kod produktu: 78096
Producent: F-one
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Potestowe Przednie skrzydło lotka Hydro Foil SURF WING F-One PHANTOM S
Cena regularna3 759,00 pln
Promocja 28% (1 060,00 pln)
2 699,00 pln - 2 999,00 pln
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 0%
Do 9% Rabatu! Sprawdź jak otrzymać
Ten produkt bierze udział w naszym programie rabatowym dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się w sklepie a zrobisz zakupy taniej! Rabat startowy to 2% i rośnie aż do 9% wraz z Twoimi kolejnymi zakupami. Szczegóły programu są opisane tutaj.
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 300,00 pln
Bezpieczne zakupy

Dobierz do kompletu

Pokrowiec na kask narciarski

Pokrowiec na kask narciarski

Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.

Zobacz produkt
  • Skrzydło używane przez pracownika sklepu, na pełnej Gwarancji. Przednie skrzydło / Lotka do Wing Foil Surf/Wing Phantom S Carbon. Jest możliwość skompletowania całego "samolotu" lub kompletnego Foila. Stan idealny bez wad.

Mniejszy brat słabo wiatrowego Phantoma i jednocześnie ambitniejsza maszyna dla średnio i zaawansowanych deskarzy na fale i płaską wodę.

Bardzo lubiany foil na fale lub płaską wodę do szybkiego pływania.

Na "jeziorowe" pływanie z płaską woda polecamy rozmiar 940, ulubiony model na śródlądzie przez zespół Surfmix.

Na fale polecamy ambitniejszy rozmiar 840 a dla expertów 740.

Zestaw zawiera:

  • przednie skrzydło
  • śruby montażowe
  • piankowy pokrowiec EVA soft cover
  • klucz torx T30

 Producent sugeruje kompletowanie z odpowiednim rozmiarem Fuselagea i Stabilizatora, jednak jest to tylko sugestia, warto eksperymentować z ustawieniami pod siebie.

Marka
Symbol
77217
Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja wynika z czynności prawnej i jest odpowiedzialnością, której celem jest ochrona interesów kupującego. Jest zobowiązaniem gwaranta do bezpłatnego usunięcia wady lub wymiany towaru na niewadliwy, a także uprawnieniem kupującego w wypadku, gdy rzecz sprzedana nie ma właściwości w niej określonyc

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 903 opinii
pixel