SKLEP: Latawiec North Kiteboarding Mono 2018 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Kitesurfing » Latawce » Duotone North » Produkt nr 13633


Latawiec North Kiteboarding Mono 2018

zobacz też

Latawiec North / Duotone EVO 2019

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
-29%
od 3999 PLN
stara cena: 5599 pln
oszczędzasz: 1600 PLN
225 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 3.5, 5, 7, 9, 12, 15,

Najnowszy model najmłodszego wśród floty North Kiteboarding to oczywiście Mono czyli latawiec o jednej tubie poprzecznej wykonany z wysokiej jakości materiałów. Świetnie radzi sobie z niewielkim wiatrem.


Rozmiar (m2)nasza cena
North Kiteboarding Mono 3,5(3899 zł) 2799 zł
North Kiteboarding Mono 5(4299 zł) 3659 zł
North Kiteboarding Mono 7(4899 zł) 4169 zł
North Kiteboarding Mono 9(5599 zł) 3999 zł
North Kiteboarding Mono 12(6399 zł) 5439 zł
North Kiteboarding Mono 15(7699 zł) 6549 zł
 

Mono jest nowoczesnym projektem o pojedynczej tubie poprzecznej, który jest dopasowany dla znakomitych Freeriderów, którzy chcą podróżować bezproblemowo oraz wskoczyć na Twin Tip, Directional czy też Foil. Rozbierając go z powrotem na części, Mono czerpie inspirację z Neo, gdzie kluczowe cechy to miękki pasek i liniowy rozwój energii. Mono jest łatwy do ponownego uruchomienia, oferuje stabilny baldachim i bardzo łagodną obsługę. Bardzo lekki, ale i bardzo solidny latawiec w prostym opakowaniu. Całkowicie nowa powierzchnia równa 15 metrów kwadratowych idealnie sprawdzi się podczas jazdy przy lekkim wietrze na Twintip, Directonal lub Foil! Przygotuj się na przyjemną jazdę dzięki prostej konstrukcji. Lekka waga przekłada się pozytywnie na możliwość transportu.

Cechy latawca:

 • Łatwy w użyciu
 • Możliwość bezproblemowej jazdy freeride
 • Czułe sterowanie oraz szybka skręcalność
 • Dobra wydajność lowend oraz upwind
 • Solidny design złożony z 1 komory poprzecznej
 • Delta shape

Nowości Mono w 2018

 • Wąskie końcówki
  Węższe końce skręcają się nieco w plecy, co zwiększa kąt nachylenia Ataku i tym samym pomaga zmniejszyć trzepotanie. Zmniejsza również całkowitą ilość takniny w pobliżu końców latawca, która jest podatna na trzepotanie, podczas rotacji latawca. Nowa konstrukcja redukująca konstrukcję pozwala również na bardziej precyzyjny zwrot.
 • Lepsza skrętność
  Mniejsza luka w zewnętrznej końcówce podczas obrotu oznacza, że nowy Mono 2018 w porównaniu do modelu z roku 2017, ma podobną szybkość ruchu inicjacijnego ale cechuje się lepszym prowadzeniem. Na przykład pętla w nowym Mono jest kończona szybciej oraz mocniej niż w starym Mono.
 • Krótsze uzdy
  Od modelu 2017 Mono ma krótsze uzdy, co oznacza mniejsze prawdopodobieństwo splątania.Dodatkowo bardziej złożona struktura prowadzi do lepszego wsparcia LE i większej stabilności.
Rozmiar Zakres Wiatrowy (KN) Rekomendowana długość linek
3.5 m 26 - 40 22 (24)
5 m 23 -38 19 - 22 (24)
7 m 19 - 34 19 - 22 (24)
9 m 15 - 30 19 - 22 (24)
12 m 11 - 22 19 - 24
15 m 6 - 18 19 - 24
TECHNOLOGIE
Air Port Valve North Kiteboarding 2017
Air Port Valve II to nowość na sezon 2016. Inżynierowie North'a udoskonalili system pompowania latawca tak, aby był jeszcze bardziej intuicyjny oraz łatwy w użyciu. Konstrukcja wlotu chroni wewnętrzną membranę bladdera przed uszkodzeniami. Nowy system nie wymaga już użycia velcro system oraz jest bardziej odporny przed zasypaniem go piaskiem bądź innym materiałem. Nowy wlot to również oszczędność czasu - działa bowiem nie tylko ze standardowymi pompkami, ale również z kompresorami powietrza, które można bezpośrednio podłączyć. Z kolei w przypadku spuszczania powietrza z latawca system Air Port Valve II ma wbudowaną taką możliwość - wystarczy przekręcić niebieskie pokrętło wlotu w prawą stronę.
technologia Technoforce D2 North Kiteboarding 2017
Technoforce D2 stanowi unikalną warstwę materiału wyprodukowaną dla North'a. Dzięki tej powłoce latawce stanowią najwyższą półkę pod względem wytrzymałości oraz dynamiki. Za ten sukces odpowiedzialna jest firma Teijin Dacron - światowy lider branży produkującej materiały związane ze sportami wodnymi.
Lazy Pump North Kideboarding 2017
Lazy Pump umożliwia napompowanie latawca przez wyłącznie jeden zawór. Specjalne klipsy zamykają zaś obieg powietrza w krawędzi natarcia, co okaże się bardzo przydatne w przypadku uszkodzenia latawca.
TQM method North Kiteboarding 2017
TQM Method to proces zarządzania produkcją, wprowadzony przez firmę NKB. Od samego początku, czyli od otrzymania surowców niezbędnych do wyprodukowania modelu, do momentu dostarczenia do klienta latawiec przechodzi przez testy jakości. Każdy test jest uwidoczniony na karcie dołączonej do produktu. W ten sposób NKB jest w stanie dostarczyć latawce najwyższej jakości - zaś ewentualne wady są wykrywane na etapie produkcji.

Poniżej lista pozostałych technologii, które zostały zaimplementowane w latawcu NKB Mono 2018:

DODATKOWE MATERIAŁY

Strona Producenta Kanał YouTube Katalog North Kiteboarding 2018

Gwarancja

Na sezon 2018 mamy dla naszych klientów dodatkową, konkretną ofertę serwisową:

LATAWIEC NA WYMIANĘ

W trakcie sezonu, w przypadku ewentualnej awarii latawca, tak gwarancyjnej, jak i zawinionej przez klienta, gwarantujemy na okres załatwienia kwestii reklamacyjnej/naprawy, latawiec zamienny w zbliżonym rozmiarze i modelu. Wysyłany on będzie bezpośrednio do klienta pod wskazany adres, po wcześniejszym zgłoszeniu reklamacji. Latawiec ma być zwrócony, w momencie rozwiązania problemu awarii / reklamacji.

Koszty wysyłki w jedną stronę pokrywa firma FIT Paweł Michalski.

CZĘŚCI ZAMIENNE

W tym sezonie zabezpieczyliśmy odpowiednią ilość i dysponujemy większością części zamiennych. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt.

O marce NORTH KITEBOARDING

North Kiteboarding zostało utworzone w 2001 roku przez firmę Boards & More jako niezależnie działająca marka. W ciągu zaledwie jednego roku stała się jednym z trzech największych producentów latawców na rynku, zawdzięcza to przede wszystkim innowacyjnym projektom i najwyższej jakości produktów. Pokaż cały opis marki »


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

ok. tygodnia

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - roooolki.pl - sklepKITE.pl - GoldenSet.pl - e-rwakulszowa.pl do góry