SKLEP: Latawiec North Kiteboarding / Duotone Dice 2019 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce » Duotone North » Produkt nr 15416


Latawiec North Kiteboarding / Duotone Dice 2019

zobacz też

Akcesoria na skuter
Foil kite
Pokrowce kite

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
od 4589 PLN
258 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,

Dice to uniwersalny latawiec, który jest idealny dla pływających, którzy lubią mieszać swoje dyscypliny. Wszechstronny, freestyle’owy kite dla zaawansowanych kiteboarder’ów kochających spontaniczność i doskonałą zabawę wśród fal i na płaskiej wodzie. DICE jest właśnie takim sprzętem, który potrzebujesz mieć w swojej kolekcji. Niedługo Fotki i szczegółowy opis nowości wprowadzone na rok 2019.


Rozmiar (m2)nasza cena
NKB Dice 54589 zł
NKB Dice 64989 zł
NKB Dice 75189 zł
NKB Dice 85489 zł
NKB Dice 95949 zł
NKB Dice 106249 zł
NKB Dice 116449 zł
NKB Dice 126889 zł
NKB Dice 137049 zł
 

Kod producenta: 44900-3002

Dice to uniwersalny latawiec dla tych, którzy uwielbiają wykonywać triki freestylowe i przebywać na falach. Posiada zwiększony profil, jest lekki z kształtem delta. Przeprojektowana, nieco grubsza krawędź natarcia. Progresywny latawiec freestyle, zdolny do niesamowitego popu i dawania ogromnego luzu przy wykonywaniu sztuczek. Mniejsze rozmiary poniżej 10 m zwiększyły sztywność konstrukcyjną, unikając jakiegokolwiek skręcania i mogąc poradzić sobie z dowolnymi warunkami wietrznymi - idealny do bicia rekordów wysokości i wykonywanie ekstremalnych pętli. Powierzchnia czubków skrzydeł została ulepszona w zeszłym roku, aby umożliwić bardziej dynamiczne zwroty i łatwiejszą sterowność. Wszystko to pozwoli osiągnąć wyższe skoki i uzyskać większą kontrolę nad latawcem w trakcie wykonywania pętli. Dice jest dzięki temu bardziej efektywny na falach. Doskonałe właściwości w dryfie. Może być ustawiany jako 4-liniowy bądź 5-cio w zależności od Twojego stylu lub preferencji. Idealny do Freestyle / Wakestyle oferując nieskończoną swobodę. Dostarcza niesamowity pop oraz niesamowitą wydajność na falach.

Cechy Latawiec North / Duotone Dice 2019:

  • Konstrukcja Delta
  • Łatwy w sterowaniu
  • Nieco pogrubiona krawędź natarcia
  • Bardzo szeroki zakres wiatrowy
  • Doskonałe możliwości w dryfie
  • Obdarzony niesamowitym popem
  • Idealny do Freestyle / Wakestyle

Zakres Wiatrowy

Rozmiar (m2) Zakres Wiatrowy (KN) Rekomendowana długość linek (m)
5 25-43 22 (24)
6 21-38 22 (24)
7 20-36 22 (24)
8 18-34 22 (24)
9 16-32 22 (24)
10 14-30 22 (24)
11 13-27 22-24
12 12-24 22-24
13 11-21 22-24

TECHNOLOGIE
ANTI SNAG
Taśmy Anti Snag zapobiegają splątaniu się linii wokół czubka latawca. Zwiększa się bezpieczeństwo i komfort.
SELF RESCUE HANDLES
Samo-ratunkowe uchwyty na wewnętrznej stronie skrzydeł można łatwo znaleźć w przypadku załamania pogody. Zapewniają dobrą, wygodną przyczepność podczas żeglowania z powrotem do brzegu podczas manewru ratunkowego.
FUSION STRUT
 Ta konstrukcja pozwala na kontrolowany rozkład sił pomiędzy rozpórką, a krawędzią natarcia. Rozpórki są w 100% połączone z krawędzią natarcia dzięki elastycznej linii Dyneema, która zapewnia wyższe napięcie w czaszy i właściwy profil.
HEAVY DUTY LEADING EDGE CLOSING SEAM
Przednie krawędzie wszystkich latawców są wyjątkowo trwałe dzięki specjalnemu, ciężkiemu szwowi zamykającemu. Materiał Dacron na krawędzi natarcia wzmocniony jest samoprzylepną taśmą Insignia Tape i dodatkowo podwójnie przeszytą. Wzmocniony szew zamykający o dużej wytrzymałości jest odporny na bardzo wysokie naprężenia i siły.
TRINITY TX
Teijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żaglowych do sportów morskich. Połączona siła twórcza Duotone uwzględnia formułę TRINITY TX. Wyłącznie dla Duotone, TRINITY TX to materiał z baldachimem 3x2, który okazał się znacznie lepszy od innych materiałów pod względem wytrzymałości i dynamicznej wydajności. Połączenie przędzy 3x2 okazało się najlepszym rozwiązaniem zarówno pod względem wydajności, jak i trwałości, ogólnie przewyższając wszelkie przędze 2x2 lub 4x4. TRINITY TX. Stworzony, aby wytrzymać próbę czasu.
TRAILING EDGE FORCE CONTROL
Kontrola nad siłą odpowiedzialną za płynny rozkład mocy pomiędzy różnymi częściami latawca, wymuszając naprężenia we właściwych kierunkach. Od 2013 te elementy konstrukcyjne są wyższe i szersze, aby wyeliminować punkty naprężenia między Dacron Trailing Edge, a materiałem Trinity TX Canopy. Ta zmiana konstrukcji zmniejsza trzepotanie i zapewnia, mniejsze zużywanie się materiału.
LOAD DISTRIBUTION PANELS
Technologia ta zapewniająca szybką i łatwą wymianę dzięki magnesom. Intuicyjna wymiana.
North / Duotone
DOUBLE-V PIGTAILS
Te warkocze rozkładają obciążenie połączeń liniowych na latawiec, minimalizując zmęczenie, powodując, że latawiec jest mniej podatny na zniekształcenia i pomaga nim sterować bardziej płynnie.
KOOK PROOF CONNECTORS
Punkty połączenia linii kook proof zapobiegają wypadkom, gwarantując, że nie możesz przypadkowo podłączyć linii nieprawidłowo podczas montażu latawca.

DODATKOWE MATERIAŁY

North Kiteboarding zmienia się w Duotone:

Niektórzy z Was pewnie już coś słyszeli, dla reszty będzie to całkowitym szokiem. Już niedługo na rynku nie znajdziecie nowych produktów North Kiteboarding i North Sails. Na szczęście nie ma się co martwić – to tylko kosmetyczna (organizacyjna) zmiana, która de facto oznacza głównie zmianę nazwy. Od teraz Wasze ulubione latawce i deski będą sprzedawane pod marką Duotone. Producent wciąż będzie produkował sprzęt najwyższej jakości, korzystając z dotychczas zaprezentowanych patentów, a co więcej – przygotował na kolejny sezon kilka nowości.

Gwarancja

Na sezon 2019 mamy dla naszych klientów dodatkową, konkretną ofertę serwisową:

LATAWIEC NA WYMIANĘ

W trakcie sezonu, w przypadku ewentualnej awarii latawca, tak gwarancyjnej, jak i zawinionej przez klienta, gwarantujemy na okres załatwienia kwestii reklamacyjnej/naprawy, latawiec zamienny w zbliżonym rozmiarze i modelu. Wysyłany on będzie bezpośrednio do klienta pod wskazany adres, po wcześniejszym zgłoszeniu reklamacji. Latawiec ma być zwrócony, w momencie rozwiązania problemu awarii / reklamacji.

Koszty wysyłki w jedną stronę pokrywa firma FIT Paweł Michalski.

CZĘŚCI ZAMIENNE

W tym sezonie zabezpieczyliśmy odpowiednią ilość i dysponujemy większością części zamiennych. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt.

O marce NORTH KITEBOARDING

North Kiteboarding zostało utworzone w 2001 roku przez firmę Boards & More jako niezależnie działająca marka. W ciągu zaledwie jednego roku stała się jednym z trzech największych producentów latawców na rynku, zawdzięcza to przede wszystkim innowacyjnym projektom i najwyższej jakości produktów. Pokaż cały opis marki »


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

1-2 dni

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry