SKLEP: Latawiec Duotone EVO 2022 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce » Duotone North » Duotone North » Produkt nr 19611


Latawiec Duotone EVO 2022

zobacz też

Bary
Akcesoria
Gogle na skuter

Robert
  512257145
Łukasz
  509780511
od 5349 PLN
stara cena: 5349 pln
301 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary::

Latawiec Duotone EVO 2022 to latawiec kite, który przynależy do typowego grona allround. Rewelacyjna sprzęt do freeride'u. Konstrukcja oparta na trzech tubach poprzecznych i ogromnym zakresie wiatrowym. Gwarantuje znakomitą stabilność, dokładność przy dostarczaniu mocy, a także responywność w prowadzeniu. Świetny do zabawy. Zaskoczy Ciebie swoją wszechstronnością od pływania po falach poprzez freestyle do freeride.​


Rozmiar (m2)nasza cena
North Evo 4 m2Sprzedany 5349 zł
North Evo 5 m25349 Na zamówienie zł
North Evo 6 m25799 Na zamówienie zł
North Evo 7 m25949 Na zamówienie zł
North Evo 8 m26299 Na zamówienie zł
North Evo 9 m26799 Na zamówienie zł
North Evo 10 m27149 Na zamówienie zł
North Evo 11 m27449 Na zamówienie zł
North Evo 12 m27899 Na zamówienie zł
North Evo 13 m28099 Na zamówienie zł
North Evo 14 m28449 Na zamówienie zł
 

Kod producenta: 44200-3003

Model EVo znajduje się w asortymencie Duotone od wielu lat. Za sprawą nieustannych ulepszeń stał się latawcem o najlepszych osiągach we wszystkich warunkach i przy każdym stylu pływania.

Przykładem może być tutaj Tom Hebert, który nie chce się ograniczać do jednej dziedziny kitesurfingu i lubuje się w freestyle tak samo jak w oldschoolowej jeździe i foliu. Dlatego Tom wybiera Evo bo nie stawia przed nim ograniczeń, a wręcz przeciwnie.

Latawiec Duotone EVO 2021 za sprawą ciągłych poszukiwań w drodze do ulepszeń stał się latawcem, który może poszczycić się najwyższymi osiągami w każdych warunkach atmosferycznych i w każdym stylu pływania, który uprawiasz.

Najlepszy kite typu all round na rynku, a teraz także dostępny w wersji z trzema tubami poprzecznymi, to niesamowicie popularny kite marki Duotone / North Kiteboarding cechujący się wyjątkowym hang-timem z możliwością długich i wysokich skoków. Do jego konstrukcji, jako składowej wszystkich poprzednich modeli, użyto niepowtarzalnego DNA a ogromne spektrum wiedzy konstruktorów pomogło w stworzeniu prawdziwie idealnego kite’a o konstrukcji Delty. Ideą kreatorów było umożliwienie użytkownikowi osiągania niesamowitych wynoszeń, wysokich skoków i długich hangtimeów, ale także łatwość w jego prowadzeniu.

Pominięcie w konstrukcji dwóch poprzecznych tub zredukowało sztywność czaszy latawca, tym samym usprawniło jego obsługę i spowodowało, że EVO stał się mniej wymagającym sprzętem.

Łatwy system operowania kite’m, sprawny restart latawca, spory hangtime oraz zawrotne osiągi powodują, że staje się on przystępnym latawcem dla każdego, nawet początkującego kitesurfera. W roku 2020 konstruktorzy usunęli boczki linek co przekłada się na większą reaktywność latawca. Zaowocowało to niebanalnym depowerem. Zainstalowano również nową budowę krawędzi spływu. Ma ona kształ falujący co wydajnie zmiejsza trzepotanie tubami poprzecznymi. Latawiec jest gotowy na wszystko co zamierzasz z nim zrobić. Jeśli więc poszukujesz czegoś, co wyniesie Cię na “księżyc”, ogarnie najnowsze freestylowe triki i wrzuci Cię na najlepsze fale, wszechstronny EVO jest kite’m właśnie dla Ciebie.

Cechy Latawca:

 • Najbardziej wszechstronny latawiec od Duotone
 • Konstrukcja Delta Kite
 • Nowy trzy-komorowy design latawca
 • Najlepszy allrounder w tej gamie kite’ów
 • Łatwy restart latawca z wody
 • Ułatwia wypięcie do jazdy unhook
 • Hybryda - kształt pomiędzy C-Kite oraz Delta
 • Bardzo stabilny
 • Doskonały Hangtime i potężny lift
 • Bardzo szeroki zakres wiatrowy
 • Nowa krawędź spływu zmniejsza zużycia czasy latawca

Zakres Wiatrowy

Rozmiar (m2) Zakres Wiatrowy (KN) Rekomendowana długość linek (m)
4 25-43 22 (24)
5 23-41 22 (24)
6 21-40 22 (24)
7 19-37 22 (24)
8 17-35 22 (24)
9 15-33 22 (24)
10 13-31 22 (24)
11 12-28 22-24
12 11-26 22-24
13 10-24 22-24
14 9-22 24-27

TECHNOLOGIE
ANTI SNAG
Taśmy Anti Snag zapobiegają splątaniu się linii wokół czubka latawca. Zwiększa się bezpieczeństwo i komfort.
SELF RESCUE HANDLES
Samo-ratunkowe uchwyty na wewnętrznej stronie skrzydeł można łatwo znaleźć w przypadku załamania pogody. Zapewniają dobrą, wygodną przyczepność podczas żeglowania z powrotem do brzegu podczas manewru ratunkowego.
FUSION STRUT
 Ta konstrukcja pozwala na kontrolowany rozkład sił pomiędzy rozpórką, a krawędzią natarcia. Rozpórki są w 100% połączone z krawędzią natarcia dzięki elastycznej linii Dyneema, która zapewnia wyższe napięcie w czaszy i właściwy profil.
HEAVY DUTY LEADING EDGE CLOSING SEAM
Przednie krawędzie wszystkich latawców są wyjątkowo trwałe dzięki specjalnemu, ciężkiemu szwowi zamykającemu. Materiał Dacron na krawędzi natarcia wzmocniony jest samoprzylepną taśmą Insignia Tape i dodatkowo podwójnie przeszytą. Wzmocniony szew zamykający o dużej wytrzymałości jest odporny na bardzo wysokie naprężenia i siły.
TRINITY TX
Teijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żaglowych do sportów morskich. Połączona siła twórcza Duotone uwzględnia formułę TRINITY TX. Wyłącznie dla Duotone, TRINITY TX to materiał z baldachimem 3x2, który okazał się znacznie lepszy od innych materiałów pod względem wytrzymałości i dynamicznej wydajności. Połączenie przędzy 3x2 okazało się najlepszym rozwiązaniem zarówno pod względem wydajności, jak i trwałości, ogólnie przewyższając wszelkie przędze 2x2 lub 4x4. TRINITY TX. Stworzony, aby wytrzymać próbę czasu.
TRAILING EDGE FORCE CONTROL
Kontrola nad siłą odpowiedzialną za płynny rozkład mocy pomiędzy różnymi częściami latawca, wymuszając naprężenia we właściwych kierunkach. Od 2013 te elementy konstrukcyjne są wyższe i szersze, aby wyeliminować punkty naprężenia między Dacron Trailing Edge, a materiałem Trinity TX Canopy. Ta zmiana konstrukcji zmniejsza trzepotanie i zapewnia, mniejsze zużywanie się materiału.
LOAD DISTRIBUTION PANELS
Technologia ta zapewniająca szybką i łatwą wymianę dzięki magnesom. Intuicyjna wymiana.
Technologia Salomon Starndard CE 2018 snowsport
DOUBLE-V PIGTAILS
Te warkocze rozkładają obciążenie połączeń liniowych na latawiec, minimalizując zmęczenie, powodując, że latawiec jest mniej podatny na zniekształcenia i pomaga nim sterować bardziej płynnie.
KOOK PROOF CONNECTORS
Punkty połączenia linii kook proof zapobiegają wypadkom, gwarantując, że nie możesz przypadkowo podłączyć linii nieprawidłowo podczas montażu latawca.

Dodatkowe materiały


Kod EAN

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

na zamówienie

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry