SKLEP: Hydro Foil Neil Pryde Glide HP SURF Wing 2021 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
WING
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » » Foil Wing » Neil Pryde » Neil Pryde » Produkt nr 19496


Hydro Foil Neil Pryde Glide HP SURF Wing 2021

zobacz też

Foil kite
Deski
Sprzęt treningowy

Łukasz
  509780511
Rafał
  519 805 960
-21%
od 3899 PLN
stara cena: 4939 pln
oszczędzasz: 1040 PLN
219 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 1300, 1500, 1700, 1900, 2300,

Neil Pryde Glide Foil Surf, to nowy wymiar zabawy na falach, bardzo łatwy i stabilne skrzydło w połączeniu ze zwrotnym kadłubem daje nam świetną Foil maszynę do jazdy ze skrzydłem Wing lub do klasycznego surfa lub SUP. Zestaw nie zawiera adaptera, kupujący potrzebuje dokupić odpowiednio adapter do skrzynki Deep Tuttle Box, Power Box lub Surf Plate. Przyjemny i łatwy do kontroli w locie i bardzo stabilny w powietrzu. Komfortowe czucie foila, unosi się bardzo szybko, nawet przy lżejszym wietrze, nie potrzebuje dużej prędkości, aby wystartować.


ModelRozmiarTypnasza cena
Hydro Foil Glide Alu 110070 CM MAST4489 Na zamówienie zł
Hydro Foil Glide Alu130070 CM MAST(4699 zł) 3899 zł
Hydro Foil Glide Alu 150070 CM MAST(4939 zł) 3999 zł
Hydro Foil Glide Alu170070 CM MAST(4599 zł) 3999 zł
Hydro Foil Glide Alu190070 CM MAST4999 Na zamówienie zł
Hydro Foil Glide Alu230070 CM MAST5199 Na zamówienie zł
 Skrzydło Glide daje też spore możliwości we freestyle i na falach, łatwe skręty i dużą przyjemność z zabawy. Łatwy w montażu dzięki jednemu systemowi śrub.

Zaprojektowano go z okrągłymi krawędziami na skrzydłach dla bezpieczeństwa i z myślą o niskiej prędkości startu. Zalecamy stosowanie małych rozmiarów żagli i każdej większej deski freemove, wave lub freestyle, a także średniej wielkości freeride i freerace board.

Kształt przedniego skrzydła folii zapobiega wypadkom na wodach i łagodzi lądowania. Idealnie nadaje się do wczesnych etapów folii ze szkół do klubów

Aluminiowy maszt i idealnie połączony kadłub zapewniają najlepsze połączenie z większością desek windsurfingowych.

Technologie w Hydro Foil Neil Pryde Glide Tuttle Box

SYSTEM PODSTAWY

Nowa wzmocniona konstrukcja podstawy wycinana w technologii CNC. Dwa głębokie tytanowe pionowe piny łączące z masztem zapewniają maksymalną wytrzymałość, eliminując ruch i zapewniając idealny transfer obciążenia. Pomaga uniknąć wibracji wokół górnego obszaru mocowania. Skonfigurowany pod systemem Tuttle Box.


KONSTRUKCJA

Wszystkie folie są montowane na śruby torx T-40 i są wyposażone w tytanowane śruby ze stali nierdzewnej dla maksymalnego stosunku wytrzymałości do masy, zapobiegając problemom z korozją.


REGULACJA SKRZYDŁA OGONU - NEUTRAL

Skrzysło tylne ustawione w pozycji neutralnej zapewniaja odwrócony ciąg w celu zrównoważenia głównych skrzydeł co daje stabilność i kontrolę. Hydrofoile są standardowo wyposażone w neutralne ustawienie tylnego skrzydła.


REGULACJA SKRZYDŁA OGONU - PRZECHYLONY W DÓŁ

Ustawienie skrzydła tylnego pochylonego w dół zapewnia wyższą stabilność i lepszą kontrolę przy słabszych wiatrach, naturalnie podnosi hydrofoil bardziej do góry i zwiększa moc w słabych warunkach. To ustawienie jest również przydatne, gdy jesteś cięższym surferem.


REGULACJA SKRZYDŁA OGONU - PRZECHYLONY W GÓRĘ

Ustawienie tylnego skrzydła odchylonego w górę pomoże zmniejszyć opór i unoszenie w górę. Przechylenie górne tylnego skrzydła, może być również korzystne dla lżejszych surferów lub przy silniejszym wietrze.


MASZT

Maszt aluminiowy 80 cm. Zoptymalizowana struktura z dwiema wkładkami systemu bazowego CNC zapewniającymi maksymalną wytrzymałość. Pusta konstrukcja redukująca ciężar w połączeniu z x3 pionowymi żebrami dla maksymalnej sztywności. Szlifowana krawędź spływu masztu, aby uniknąć hałasu turbulencji. Hartowane, odporne na korozję słonej wody aluminium 6061-T6.


KADŁUB HYDROFOIL

Idealnie spasowane połączenie skrzydła z obrabianym w technologii CNC kadłubem oraz zintegrowany kadłub wiatru zapewniający minimalny opór. Objętość i waga aluminium zastosowanego w kadłubie jest zmniejszona przez wyeliminowanie wystającego przedniego nosa


SKRZYDŁA HYDROFOIL

Skrzydła GLIDE są wykonane z węglowego układu pre-preg z wewnętrzną piankową konstrukcją dla maksymalnego stosunku trwałości do masy. Taka konfiguracja stwarza naturalną tendencję do zwijania się w zakręty, utrzymując dobrą równowagę podczas jazdy. Przednie skrzydło ma wyraźny zaokrąglony „kąt natarcia” i eliptyczny kształt zagięcia. Podczas płynięcia ta gruba prowadząca krawędź natarcia na przednim skrzydle w naturalny sposób domyka promień skrętu, zaciskając go. Z tyłu, ustawione pod kątem skrzydła tylne utrzymują samostabilizujący się wałek, umożliwiając łatwe skręcanie. Skrzydło tylne GLIDE zawsze wraca do płaskiej pozycji, stabilizując zakręt.


DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Dostępne w alternatywnych wersjach skrzynek - SURF BOX, DEEP TUTTLE, POWERBOX.


Cechy:

  • Długość masztu 70cm
  • Długość kadłuba: 80,7cm
  • Rozpiętość przedniego skrzydła: 64cm
  • Rozpiętość tylnego skrzydła: 40cm
  • Skrzynka statecznikowa: Deep Tuttle Box
  • Aluminiowy maszt
  • Carbonowe skrzydła i kadłub
  • Kod EAN dla rozmiaru 1500:
  • Kod EAN dla rozmiaru 1700: 4045533731607
Dopasowanie części pomiędzy Modelami Foili:

słowa kluczowe do zdjęcia

Dopasowanie modelu do potrzeb:

słowa kluczowe do zdjęcia

Materiały Dodatkowe

O marce NEIL PRYDE

Neil Pryde – to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek w windsurfingu. Zatrudnia 3 tys. pracowników w 40 krajach. Od 40 lat tworzą najlepsze żagle , które są efektem połączonej pracy komputerów ,inżynierów oraz zawodników. Neil Pryde przeniesie Cię na wyższy level!

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

dostępny

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry