Deska Nobile 50Fifty 2013

Kod produktu: 32289
Producent: Nobile
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Deska Nobile 50Fifty 2013
Cena regularna2 849,00 pln
Promocja 12% (350,00 pln)
2 499,00 pln
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 499,00 pln0%
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Darmowa dostawa od 300,00 pln
Bezpieczne zakupy

Dobierz do kompletu

Pokrowiec na kask narciarski

Pokrowiec na kask narciarski

Chroń swój kask przed uszkodzeniami i wilgocią dzięki solidnemu pokrowcowi.

Zobacz produkt
  • 50Fifty to perfekcyjna deska freestyle/wakestyle przeznaczona do agresywnej jazdy i wysokich lotów. Ten model został wybrany przez brazylijskich czarodziei freestyle'u Eudazio DaSilva i Carlosa Madsona i pomaga im zajmować czołowe miejsca w zawodach cyklu

50Fifty to prawdziwy twintip wyposażony we najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania konstrukcyjne zapewniające niesamowity POP, świetną amortyzacje podczas lądowań oraz maksymalną kontrolę.
Dedykowana do agresywnej jazdy, świetnie sprawdzi się zarówno na płaskiej jak i spienionej wodzie oraz w wake parku. Sam zdecyduj czy użyjesz konwencjonalnych wiązań IFS PRO czy typowo wake'owych butów. Z tym modelem każda miejscówka stanie się Twoim placem zabaw. Na sezon 2013 zmieniliśmy rozmiary tego modelu. Teraz są one bardziej uniwersalne, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest dobrać dla siebie odpowiedni rozmiar.

Cechy deski :

  • Konstrukcja 3-D i technologia Pre-Stress dla świetnej kontroli i reaktywności deski
  • Atomowy POP zapewnia spektakularne wybicie
  • Zaawansowana kontrola flexu
  • Hydrodynamic Rocker Line – profil zmniejszający chlapanie w oczy i nie pozwalający desce „nurkować” przy wjeżdżaniu w fale
  • Szeroki rozstaw mocowania wiązań dla uzyskania bardziej stabilnej pozycji na desce
  • Układ insertów kompatybilny z Nobile IFS, klasycznymi wiązaniami wake’owymi oraz innymi
  • System „Click&Go” pozwalający na błyskawiczny montaż/demontaż akcesoriów
  • 3 lata gwarancji na złamanie

Kompas Preferencji

Technologie

Od 2006 roku po zaprezentowaniu przez nas technologii Elliptical Concave, łączącej zalety płaskiego szybkiego dna, oraz deski typu concave (wypukłej) ciągle ulepszamy to rozwiązanie. Konstrukcja 3D pozwala nam na uzyskanie zróżnicowanej elastyczności w różnych częściach jednej deski, wzdłuż długości oraz wzdłuż szerokości. Nasza technologia jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku zapewniającym super komfortowe lądowanie, dzięki wyginaniu się deski wzdłuż szerokości. W tym samym czasie utrzymując sztywność wzdłuż jej długości dzięki czemu deska zachowuje swoje właściwości i trakcję. Zredukowana elastyczność wzdłuż długości deski, działa na korzyść projektu linii rockera, która może być głębsza, bez obawy że deska straci na szybkości. Głębszy rocker eliminuje również chlapanie wody, oraz zapobiega zatapianiu dzioba deski, podczas pływania na wzburzonej wodzie bądź falach.
Dzięki tej unikalnej technologii nasze deski są:
SZYBSZE - LŻEJSZE - BARDZIEJ REAKTYWNE

Wstępne naprężenie to celowe poddanie danej struktury naprężeniu, już w fazie składania deski, w celu poprawienia jej właściwości. Pre-stress proponowany przez Nobile jest technologią inspirowaną przez naszą konstrukcję 3D. Technologia Pre-stress pozwala nam na nadanie energii desce już w fazie produkcji. Deska, która już na wstępie posiada naprężenie, znacznie szybciej reaguje na polecenia użytkownika, jest zwinniejsza i przyjemniejsza w prowadzeniu. Dodatkowo, Pre-Stress pozwala nam na produkowanie desek cieńszych i lżejszych, ale nadal wytrzymalszych od innych produktów dostępnych na rynku.
Konwencjonalny rocker z bardziej płaską częścią centralną I rosnącym promieniem w kierunku końców deski, powoduje przyśpieszenie wody wzdłuż jego długości w miarę przybywania kolejnych długości, co skutkuje oporem na pokładzie deski. Nasz hydrodynamiczny rocker większą część swojego promienia posiada w centralnej części deski Prosty odcinek umożliwia zachowanie kierunku przepływu wody wzdłuż spodu deski i, a tym samym opór wody jest z minimalizowany, gdyż przepływa najkrótszy możliwy dystans.
Nie wszyscy wiedzą, że prawidłowa kontrola elastyczności (flexu) deski kiteboardingowej nie zależy wyłącznie od jej ogólnej giętkości. Zmienne strefy sztywności, szybkość reakcji oraz kontrola tłumienia drgań to równie istotne czynniki. Nieodpowiednia reakcja flexu i podatność na drgania może powodować że deska „myszkuje” przy dużych prędkościach i prowadzić do utraty trzymania krawędzi oraz pogorszenia komfortu pływania. Redukcja drgań i wibracji z zastosowaniem zaawansowanych materiałów zapewnia wyjątkowo dobre trzymanie krawędzi w każdych warunkach oraz znacznie zwiększa kontrolę nad deską dając więcej przyjemności z pływania.
WOODCORE - Nie ma lepszego materiału na rdzeń deski niż drewno, które oferuje doskonałe proporcje pomiędzy wagą a sprężystością i tłumieniem drgań. We wszystkich naszych deskach rdzeń zbudowany jest z lekkiego drewna egzotycznego.
Farby i lakiery które stosujemy to produkty najwyższej jakości dostarczane nam przez czołowych producentów. Sprawiają one, że Twoja deska nie tylko świetnie wygląda, ale też jest odpowiednio zabezpieczona przed wyblaknięciem.
Umieszczenie pasów z Karbonu i Kevlaru po przekątnej deski w kształt litery X to najlepsza możliwa kombinacja. Karbon wspomaga wybicie i trzymanie na krawędzie, a Kevlar pomaga tłumić wibracje. Odpowiednio rozmieszczone, zapewniają desce pożądaną sztywność, wybicie i szybkie reakcje na polecenia użytkownika.

Akcesoria

IFS Pro to idealne połączenie ridera z deską. Podobnie jak pozostałe produkty, również nasze wiązania czerpią z filozofii Human Concept, która odzwierciedla się w nieustających poszukiwaniach rozwiązań jak najbardziej przyjaznych użytkownikowi. Ponownie przeprojektowane, IFS Pro zapewniają niedoścignioną ergonomię, kontrolę nad deską oraz komfort pływania.
Model na sezon 2012 został wyposażony w takie rozwiązania jak możliwość ustawienia kąta mocowania oraz unikalny system amortyzacji uderzenia przy lądowaniach. Specjalnie zaprojektowana komory powietrzne chwilowo odkształcają się przy uderzeniu o wodę i pochłaniają część energii, odciążając kolana i kręgosłup użytkownika.
  • Nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny kształt strapów i padów
  • Amortyzatory powietrzne wbudowane w pady
  • Możliwość zmiany kąta mocowania
  • Powierzchnia zapewniająca stopom doskonałą przyczepność
  • Strapy zapinane na podwójną taśmę Velcro
  • Perfekcyjna kontrola deski
  • Szybka obsługa przy użyciu jednej ręki
  • Beznarzędziowe mocowanie i regulacja
  • Lekka i wytrzymała konstrukcja
  • Kolorystyka pozwalająca na szybką lokalizację deski na wodzie
  • 2 wersje kolorystyczne
  • Dostępna wersja z mniejszymi paskami
Wszystkie finy na sezon 2012 są wyprodukowane w nie wymagającym użycia narzędzi standardzie KISS. Teraz gołymi rękami w dosłownie klika sekund zamontujesz lub zdemontujesz akcesoria, a śrubokręt nie będzie Ci więcej potrzebny.
Finy są w zapewniającym doskonałą widoczność na wodzie pomarańczowym kolorze, w dokładnie takim samym odcieniu jaki stosowany jest w ekwipunku ratującym ludzkie życie (np. koła ratunkowe). Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zlokalizować swoją drogocenną deskę.

DODATKOWE MATERIAŁY


Marka
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 1192 opinii
pixel