SKLEP: Deska JP Australia Windsurf Slalom PRO 2021 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Deski » JP Australia » JP Australia » Produkt nr 19582


Deska JP Australia Windsurf Slalom PRO 2021

zobacz też

Skrzydła
Stateczniki
Kajaki

Robert
  512257145
Łukasz
  509780511
od 11569 PLN
stara cena: 11569 pln
650 PLN


dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 78, 95, 111, 138,

Deska JP Australia Windsurf Slalom PRO 2021 to deska windsurfingowa dająca kontrolę i maksymalną prędkość. Jest to bardzo ważne zwłaszcza wtedy, kiedy będziesz chciał stanąć na podium.


Rozmiarnasza cena
78 litrów11569 zł
95 litrów11569 zł
111 litrów11569 zł
138 litrów 11569 zł
 

Kod producenta: N-JP-2101-211074-2111

Deska JP Australia Windsurf Slalom PRO 2021 charakteryzują się DUAL TAIL OUTLINES, a to oznacza indywidualne dopasowanie do każdego z rozmiarów desek. Dolny kontur posiada teraz nową konfigurację wycięć, a to minimalizuje powierzchnię styku powodując generowanie wysokiej prędkości. warto zwrócić również uwagę na to, że obrys pokładu bezpośrednio nad wycięciami jest szerszy, a za sprawą dalszej zewnętrznej pozycji tylnego footstrapa jeździedz może transmitować więcej energii na fin, celem uzyskania lepszej kontroli wraz z wyższą prędkością.

Wzdłuż dna odnajdziemy TRANSFORMING VEE FLOW, a Vee jest mocno zarysowane przed podstawą masztu. Jest już mniejsza między strzemionami i otwiera się po raz kolejny ku kierunkowi rufy. Tym sposobem deska będzie pływać wysoko i płynnie, przecinając choopy. Konstrukcja dna zwiększa też dokładne poczucie sterowaniaw czasie zwrotów, a w rezultacie tego są jeszcze bardziej płynne i wypełnione mocą przy wchodzeniu na nowy hals.

To deska windsurfingowa o kompaktowej koncepcji. Równoległy kontur w centralnej części deski zmniejsza powierzchnię ślizgu przy podstawie masztu, błyskawicznie unosząc platformę do ślizgu.

Znajdziemy również w niej cienki profil. Ten w okolicy dziobu zmniejsza opór, gdyż jest to najbardziej newralgiczne miejsce na wiatr. W połączeniu z zagłębionym pokładem gwarantuje znakomite domykanie żagla do rufy.

Warto wiedzieć, że rozmiar 85 generuje już znaczną moc, a to oznacza błyskawiczne wchodzenie w ślizg, prędkie przyspieszenie oraz kontrolowanie zwrotów, gdyż transmituje sprawnie całą prędkość przez zakręt i kolejno wychodzi z wirażu bez straty prędkości. Wyróżnia się ciekawym konfigurowaniem cut-out'ów. Już pierwsze wycięcie rozpoczyna się wyraźnie bardziej z przodu, natomiast krzywizna wycięć jest bardziej wyraźna ku rufie. Tył jest teraz przeprojektowany w celu zagwarantowania bardziej równomiernego przepływu wody przy wzdłuż statecznika, a to pozytywnie wpływa na stałe ciśnienie dostarczające ciągłej mocy i możliwie najwyższej prędkości. Całkiem gruba rufa z lekko zaznaczonym V gwarantuje siłę nośną, a także moc i to nawet przy niewielkim wietrze.

Rozmiary 55, a także 62 to zankomite deski na Delfi Wind, a do tego w komplecie z Tuttlebox. Natomiast rozmiary 71 i 85 są zaopatrzone w specjalnego rodzaju umocnienia skrzynki Deep Foil -TuttleBox.

Cechy Deska JP Australia Windsurf Slalom PRO 2021:

  • Zaawansowana deska dla zawodników do slalomu
  • PRO EDITION
  • Dual Tail Outlines: Obrys dna i pokładu szczegółowo dostosowany do każdego z rozmiarów desek
  • Tuttlebox (55, 62); Folia-Tuttlebox (71, 85)
  • Parabolic Rails
  • Strzemiona posiadają skalą wielkości
  • Podwójne inserty na strzemiona


Dane techniczne:

O marce JP

W 1997 roku jeden z najlepszych deskarzy na świecie, Australijczyk Jason Polakow wykreował pod swoim nazwiskiem nowe deski do wave i nazwał je JP Australia. Wkrótce po tym JP zyskały sobie duże uznanie wśród hard core’owych zawodników i wszystkich , którzy pływają lepiej niż przeciętnie. Pokaż cały opis marki »


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

1-2 dni

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry