SKLEP: Bar Peter Lynn Navigator SL - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Kitesurfing » Bary » Peter Lynn » Produkt nr 9856


Bar Peter Lynn Navigator SL

zobacz też

BAR North NKB Click Bar 2018

Robert
13422987
  512257145
Rafał
1143472
  509 240 431
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
1800 PLN
101 PLNdostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


opis produktu


Lata doświadczeń w dziedzinie produkcji latawców i barów zaowocowały stworzeniem systemu kontroli Navigator SL. Unikalne autorskie rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i łatwość użytkowania na niespotykanym i innych producentów poziomie.

Kompletny system kontroli latawca Navigator zaprojektowanao tak by był jak najprostszy i najłatwiejszy w obsłudze zachowując jednocześnie bezkompromisowe bezpieczeństwo, komfort i możliwość dostosowania do własnych preferencji. Nie ważne czy pływasz na kicie, uprawiasz landboarding czy snowkiting, navigaor pozwoli ci wykoystać pełnię możliwości latawca.

Rozmiary:

Bar jest dostępny w 3 wersjach, każda oferuje odmienną użyteczność ze względu na szerokość drążka oraz długość linek. Dla riderów chcących używać jednego baru do wielu rozmiarów latawca ten Bar stanowi idealne rozwiązanie. Przedłużki linek oraz 2 opcje mocowania linek na barze (szersza oraz węższa) sprawią, że jednym barem obsłużysz większe oraz mniejsze latawce.

Cechy:

  • Silny i wytrzymały - wszystkie połaczenia zostały zaprojektowane pod kątem trwałości, ogranoczono także do minimum liczbę elementów ślizgowych, wyeliminowano także obciążenia i naprężenia części niemetalowych.
  • Płynna praca - wszystkie połączenia oraz elementy ruchome zaprojektowano tak by zminimalizowwać zużycie i zagwarantować płynną pracę. Linki pozbawione są dodatkowych elementów mogących powodować splątanie lub zaklinować się.
  • Prostota - brak zbędnych części, udziwnień i wątpliwych ulepszeń, wszystko po to by zapewnić łatwą obsługę, konserwację i bezproblemową wymianę części zamiennych.
Technologie

Krętlik przy chickenloopie

Znajduje się w górnej części chickenloopa Centrix i pozwala ci na szybkie odkręcenie linek. W odróżnieniu od innych modeli, twój leash dzięki temu może zostać ciągle podpięty do linki bezpieczeństwa podczas odkręcania.

Lekki carbonowy drążek

Zwęża się ku obu końcom, co sprawia, że jest lekki a zarazem bardzo solidny.

Aluminiowe oczko na środku

Bardzo opływowe centralne oczko pozwala na wykonywanie gładkich ruchów barem oraz redukuje przetarcia. Oczko pasuje na styk z górną częścią chickenloopa Centrix. Poprawia to wygodę wpinania się z powrotem po trickach unhooked.

Kolorowa pianka EVA

Zapewnia dobrą przyczepność i jest czerwona z lewej strony. Dzięki temu w każdej sytuacji łatwo rozpoznać, która strona to lewa, a która prawa.

2 punkty mocowania linek przy barze

pozwalają na szybkie skrócenie rozmiaru baru o 10 cm, bądź poszerzenie go. Zwiększa to ilość latawców, jakie jesteś w stanie obsłużyć jednym barem oraz poprawia zakres wiatrowy. Wewnętrzna część chwytaków jest miękka a zewnętrzna część posiada wiele miejsca, aby umożliwić wygodne nawijanie linek.

Podwójna dyneemowa linka depowera

Zapewnia bezpieczeństwo oraz solidne podłączenie latawca.

Kolorowe pływaki

Pomagają utrzymać twój bar na wodzie podczas relaunchu twojego kajta. Lewa strona została oznaczona czerwonym kolorem a prawa czarnym.

Pętle na linkach hamulcowych

Są przyczepione do linek hamulcowych tuż nad pływakami. Pozwalają na wygodne złapanie za linkę hamulcową i wylądowanie latawca.

Stoper

Pozwala na redukcję skoku baru. Może zostać umieszczony gdziekolwiek na lince depowera.

Trymer z knagą

Bar Navigator został wyposażony w knagę, która pozwala na trymowanie mocy twojego kajta. Jest łatwa do wymiany, gdy ulegnie zużyciu.

Linka bezpieczeństwa

czerwona linka sprawia, że jesteś przypięty do kajta po aktywacji zrywki. Biegnie przez cały bar i dziurę w środku pętli depowera.

Dyneemowe linki

Jak na każdy high-endowy bar przystało, Navigator jest wyposażony w Dyneemowe linki najwyższej jakości.

Rozdwojenie linek

Znajduje się około 10’tego metra od baru i nadaje sztywności konstrukcji. Jednocześnie zwiększa się zakres depowera a całość wygląda bardzo przejrzyście.

W Zestawie:

  • Bar Navigator
  • Linki
  • Leash Navigator
  • Adapter SL
  • Instrukcja oraz naklejki
  • Pokrowiec na bar

Materiały dodatkowe:

Strona Producenta Katalog Peter Lynn 2015 Instrukcja Navigator TS/Sl Instrukcja wymiany chickenloopa

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

dostępny

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP do góry
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych