SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Windsurfing » Akcesoria » Przedłużki » SDM » Produkt nr 11934


Potestowy Zestaw Przedłużka + Paleta NORTH SAILS SHOX XT SDM 2016 Na pełnej Gwarancji

zobacz też

Kask Mystic Predator Navy 2018

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
-63%
749 PLN
stara cena: 1999 pln
oszczędzasz: 1250 PLN
42 PLN

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 42,

Potestowa Przedłużka w Idealnym stanie po kilku pływaniach na pełnej Gwarancji. North już raz nas zadziwił wbudowaną w przedłużce dźwignią do wybierania żagla, teraz poszedł śmiały krok do przodu i dodał do niej amortyzator.

Przedłużka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i jak na Northa przystało - bardzo starannie. Gołym okiem widać, że mamy przed sobą zaawansowany technicznie produkt z wyższej półki. W związku z tym, jeśli wcześniej nie mieliście kontaktu z przedłużką XTR, lepiej na starcie przeczytajcie instrukcję obsługi. Kilka patentów jak np. regulacja pierścienia wysokości przedłużenia czy mechanizm wybierania/luzowania linki do naciągania żagla, może być na początku zagadką. Jednak po zastrzyku informacji gdzie co trzeba nacisnąć operowanie przedłużką staje się bardzo łatwe. Pewnym mankamentem jest to, że przedłużkę możemy używać wyłącznie ze specjalną paletą Northa, która też odpowiada za prawidłową pracę amortyzatora. Nie ma więc mowy o szybkiej zmianie deski, jeśli nie mamy drugiej zapasowej palety.

Jednak największe zalety przedłużki Northa ujawniają się przy silnym wietrze i fali pozwalającej na wyższe skoki. Lądowanie z amortyzatorem nie tylko łagodzi pierwszy kontakt z wodą, ale też oszczędza nasz sprzęt. Nawet jeśli wylądujemy płasko, amortyzator przyjmie na siebie część uderzenia o wodę a nasze ciało nie obciąży tak gwałtownie bomu.

Latawiec Cabrinha Nomad IDS 2010

Dodatkowe materiały

Opis na stronie NORTH SAILS Test Przedłużki na Siepływa.pl

O marce NORTH SAILS

Od ponad 50 lat Firma North koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości żagli do jachtów, windsurfingu i kitesurfingu. Produkty Marki North cieszą się uznaniem sportowców na całym świecie, można powiedzieć że korzystając z nich sportowcy zdobyli już praktycznie wszystko co było do zdobycia w świecie sportu. Pokaż cały opis marki »


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresują Ciebie, inne dostępne oferty:
© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP do góry
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych