SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Deski kite » Nobile » Damskie » Produkt nr 12480


Deska Nobile NHP WMN 2017

zobacz też

Sprzęt treningowy
Bony podarunkowe
Pianki na skuter

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
-15%
od 2549 PLN
stara cena: 2999 pln
oszczędzasz: 450 PLN
143 PLN
dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 129x38, 132x40, 135x41 ,

Dzięki zastosowaniu w desce NHP WMN najnowszych technologii marki Nobile staje się ona niezastąpiona dla każdej zaawansowanej zawodniczki Freestyle. Przez jej niezwykłą konstrukcję zapewnia wysokie skoki, nie tracąc przy tym na komforcie, a wszystkie te i inne jej cechy łaczy piekny design. Przeznaczenie: Freestyle
Flex: 7 (w skali 1 do 10)

NHP WMN zachowuje się jak sprężyna nawet przy małych wybiciach, a technologia Hydrodynamic Rocker sprawia, że każdy hals to czysta przyjemność. Od pierwszych skoków do szybszej jazdy – NHP WMN to znakomita deska, z którą ciężko będzie ci się kiedykolwiek rozstać.
Odporna konstrukcja „sandwich” wytrzyma wiele lat pływania.

Przeznaczenie:

Dzięki magii, która zawiera się w trzech słowach: „Technologia Pre-Stress”, zaprojektowaliśmy deskę o wyjątkowych właściwościach. Ta magia dzieje się wtedy, gdy włókna drewna ulegają rozciągnięciu, a następnie utrwaleniu za pomocą włókien szklanych w takiej rozciągniętej formie. Nie da się tego zauważyć gołym okiem, ale bez wątpienia odczujesz to na wodzie Deska uzyskuje zwiększoną kontrolę skrętu (torsion resistance), co skutkuje doskonałymi właściwościami w jeździe pod wiatr oraz potężnym wybiciem przy skokach. Deska zostaje także „doładowana” wewnętrzną energią, co w parze z odpowiednio dopracowanym flexem zapewnia niską wagę, reaktywność i miękkie lądowania.

Deska sprzedawana jest w zestawie z rączką, padami IFS PRO  oraz finami G10 System PA 55 mm (4 szt.).

Cechy:

  • Potężny rocker gwarantuje komfort jazdy na lekko wzburzonej wodzie, przy jednoczesnej wyjątkowej żywotności deski.
  • Double concave gwarantuje mocne ostrzenie na krawędziach i utrzymuje cię na wodzie.
  • Dopracowana technologia Pre-Stress zapewnia świetne trzymanie na krawędziach oraz wzmacnia reaktywność deski.
  • Stance i flex dostosowane do kobiecej fizjonomii.
  • Super trakcja, imponująca prędkość maksymalna
  • Doskonała w zakrętach
  • Niebywałe wybicie, dedykowane skokom i zaawansowanym trikom technicznym
  • Łatwa w manewrowaniu
  • Przewidująca z dużym wyprzedzeniem

Konstrukcja:

T5 WMN charakteryzuje się ponadprzeciętnymi właściwościami w codziennym użytkowaniu, które udało nam się osiągnąć poprzez zastosowanie stale ulepszanej technologii Pre-Stress. Pre-Stress to pierwiastek magiczny w konstrukcji deski, który pozwala rozciągnąć włókna drewna, a następnie utrwalić je za pomocą włókien szklanych w tak rozciągniętej formie. Nie sposób tego dostrzec gołym okiem, za to na pewno poczujesz to na wodzie. Deska uzyskuje zwiększoną kontrolę skrętu (torsion resistance), co skutkuje doskonałymi właściwościami w jeździe pod wiatr oraz potężnym wybiciem przy skokach.

NHP WMN to świetna zabawka dla każdej dziewczyny. Ta deska jest wyposażona w Double Concave, co sprawia, że tnie fale jak nóż masło i zapewnia doskonałe osiągi w jeździe pod wiatr. Asymetryczna krawędź powoduje, że jazda z przesunięciem ciężaru ciała w stronę palców nigdy nie dawała tyle frajdy! Bardziej elastyczny flex i zapierająca dech w piersiach grafika powodują, że to idealna deska dla dziewczyny na każdym poziomie.
Zuzia Rusiecka, zawodniczka Nobile

Technologie

Nie wszyscy wiedzą, że prawidłowa kontrola elastyczności (flexu) deski kiteboardingowej nie zależy wyłącznie od jej ogólnej giętkości. Zmienne strefy sztywności, szybkość reakcji oraz kontrola tłumienia drgań to równie istotne czynniki. Nieodpowiednia reakcja flexu i podatność na drgania może powodować że deska „myszkuje” przy dużych prędkościach i prowadzić do utraty trzymania krawędzi oraz pogorszenia komfortu pływania. Redukcja drgań i wibracji z zastosowaniem zaawansowanych materiałów zapewnia wyjątkowo dobre trzymanie krawędzi w każdych warunkach oraz znacznie zwiększa kontrolę nad deską dając więcej przyjemności z pływania.
Dzięki tej unikalnej technologii nasze deski są:
SZYBSZE - LŻEJSZE - BARDZIEJ REAKTYWNE

APS Technology - Pre-Stress - wstępne naprężenie to celowe poddanie danej struktury naprężeniu, już w fazie składania deski, w celu poprawienia jej właściwości. Pre-stress proponowany przez Nobile jest technologią inspirowaną przez naszą konstrukcję 3D. Technologia Pre-stress pozwala nam na nadanie energii desce już w fazie produkcji. Deska, która już na wstępie posiada naprężenie, znacznie szybciej reaguje na polecenia użytkownika, jest zwinniejsza i przyjemniejsza w prowadzeniu. Dodatkowo, Pre-Stress pozwala nam na produkowanie desek cieńszych i lżejszych, ale nadal wytrzymalszych od innych produktów dostępnych na rynku.
Od 2006 roku po zaprezentowaniu przez nas technologii Elliptical Concave, łączącej zalety płaskiego szybkiego dna, oraz deski typu concave (wypukłej) ciągle ulepszamy to rozwiązanie. Konstrukcja 3D pozwala nam na uzyskanie zróżnicowanej elastyczności w różnych częściach jednej deski, wzdłuż długości oraz wzdłuż szerokości. Nasza technologia jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku zapewniającym super komfortowe lądowanie, dzięki wyginaniu się deski wzdłuż szerokości. W tym samym czasie utrzymując sztywność wzdłuż jej długości dzięki czemu deska zachowuje swoje właściwości i trakcję. Zredukowana elastyczność wzdłuż długości deski, działa na korzyść projektu linii rockera, która może być głębsza, bez obawy że deska straci na szybkości. Głębszy rocker eliminuje również chlapanie wody, oraz zapobiega zatapianiu dzioba deski, podczas pływania na wzburzonej wodzie bądź falach.
Konwencjonalny rocker z bardziej płaską częścią centralną i rosnącym promieniem w kierunku końców deski, powoduje przyśpieszenie wody wzdłuż jego długości w miarę przybywania kolejnych długości, co skutkuje oporem na pokładzie deski. Nasz hydrodynamiczny rocker większą część swojego promienia posiada w centralnej części deski Prosty odcinek umożliwia zachowanie kierunku przepływu wody wzdłuż spodu deski i, a tym samym opór wody jest z minimalizowany, gdyż przepływa najkrótszy możliwy dystans.
Wprowadzony w 2006 EPC jest wciąż z powodzeniem stosowany w naszych deskach. Jest to specjalny kształt łączący zalety płaskiego i wklęsłego dna – spodu deski. Przednia i tylna część deski są płaskie i bardziej elastyczne w celu zwiększenia komfortu i płynności skrętów, natomiast środkowa część jest wklęsła (ponad 5 mm) i zapewnia wcześniejsze wejście w ślizg oraz pewniejsze prowadzenie deski na krawędzi.
WOODCORE - Nie ma lepszego materiału na rdzeń deski niż drewno, które oferuje doskonałe proporcje pomiędzy wagą a sprężystością i tłumieniem drgań. We wszystkich naszych deskach rdzeń zbudowany jest z lekkiego drewna egzotycznego.
Triax - Triple Fiber Power - potrójny układ włókien przenosi siłę bezpośrednio na krawędzie i tworzy doskonale wyważony flex deski. W rezultacie deska posiada agresyny "filling", szybko reaguję i posiada harmonijną sztywność.

Akcesoria

IFS Pro to idealne połączenie ridera z deską. Podobnie jak pozostałe produkty, również nasze wiązania czerpią z filozofii Human Concept, która odzwierciedla się w nieustających poszukiwaniach rozwiązań jak najbardziej przyjaznych użytkownikowi. Ponownie przeprojektowane, IFS Pro zapewniają niedoścignioną ergonomię, kontrolę nad deską oraz komfort pływania.
Najnowszy model wyposażony w takie rozwiązania jak możliwość ustawienia kąta mocowania oraz unikalny system amortyzacji uderzenia przy lądowaniach. Specjalnie zaprojektowana komory powietrzne chwilowo odkształcają się przy uderzeniu o wodę i pochłaniają część energii, odciążając kolana i kręgosłup użytkownika.
- Nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny kształt strapów i padów
- Amortyzatory powietrzne wbudowane w pady
- Możliwość zmiany kąta mocowania
- Powierzchnia zapewniająca stopom doskonałą przyczepność
- Strapy zapinane na podwójną taśmę Velcro
- Perfekcyjna kontrola deski
- Szybka obsługa przy użyciu jednej ręki
- Beznarzędziowe mocowanie i regulacja
- Lekka i wytrzymała konstrukcja
- Kolorystyka pozwalająca na szybką lokalizację deski na wodzie
- 2 wersje kolorystyczne
- Dostępna wersja z mniejszymi paskami
Wszystkie finy na sezon 2016 są wyprodukowane w nie wymagającym użycia narzędzi standardzie KISS. Teraz gołymi rękami w dosłownie klika sekund zamontujesz lub zdemontujesz akcesoria, a śrubokręt nie będzie Ci więcej potrzebny.
Finy są w zapewniającym doskonałą widoczność na wodzie pomarańczowym kolorze, w dokładnie takim samym odcieniu jaki stosowany jest w ekwipunku ratującym ludzkie życie (np. koła ratunkowe). Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zlokalizować swoją drogocenną deskę.

Akcesoria

IFS Pro to idealne połączenie ridera z deską. Podobnie jak pozostałe produkty, również nasze wiązania czerpią z filozofii Human Concept, która odzwierciedla się w nieustających poszukiwaniach rozwiązań jak najbardziej przyjaznych użytkownikowi. Ponownie przeprojektowane, IFS Pro zapewniają niedoścignioną ergonomię, kontrolę nad deską oraz komfort pływania.
Najnowszy model wyposażony w takie rozwiązania jak możliwość ustawienia kąta mocowania oraz unikalny system amortyzacji uderzenia przy lądowaniach. Specjalnie zaprojektowana komory powietrzne chwilowo odkształcają się przy uderzeniu o wodę i pochłaniają część energii, odciążając kolana i kręgosłup użytkownika.
- Nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny kształt strapów i apadów
- Amortyzatory powietrzne wbudowane w pady
- Możliwość zmiany kąta mocowania
- Powierzchnia zapewniająca stopom doskonałą przyczepność
- Strapy zapinane na podwójną taśmę Velcro
- Perfekcyjna kontrola deski
- Szybka obsługa przy użyciu jednej ręki
- Beznarzędziowe mocowanie i regulacja
- Lekka i wytrzymała konstrukcja
- Kolorystyka pozwalająca na szybką lokalizację deski na wodzie
- 2 wersje kolorystyczne
- Dostępna wersja z mniejszymi paskami
Wszystkie finy na sezon 2017 są wyprodukowane w nie wymagającym użycia narzędzi standardzie KISS. Teraz gołymi rękami w dosłownie klika sekund zamontujesz lub zdemontujesz akcesoria, a śrubokręt nie będzie Ci więcej potrzebny.
Finy są w zapewniającym doskonałą widoczność na wodzie pomarańczowym kolorze, w dokładnie takim samym odcieniu jaki stosowany jest w ekwipunku ratującym ludzkie życie (np. koła ratunkowe). Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zlokalizować swoją drogocenną deskę.

Materiały Dodatkowe

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresują Ciebie, inne dostępne oferty:
Deska Kite Nobile 2HD 2020 Deska Kite Nobile 2HD 2020
2789 pln 2789 pln
Deska Kite Nobile T5 2020 Deska Kite Nobile T5 2020
2575 pln 2575 pln
Deska Nobile T5 2018 Deska Nobile T5 2018
2599 pln
Deska Nobile T5 2017 Deska Nobile T5 2017
2599 pln 2209 pln
-15%
Deska Nobile 50 Fifty 2017 Deska Nobile 50 Fifty 2017
3149 pln 2679 pln
-15%
Deska Nobile T5 2016 Deska Nobile T5 2016
2500 pln
Deska Nobile Pro 2HD 2016 Deska Nobile Pro 2HD 2016
2899 pln
Deska Nobile T5 2016 Deska Nobile T5 2016
2499 pln
Deska Duotone JAIME 2021 Deska Duotone JAIME 2021
2799 pln 2799 pln
Deska SU-2 Cyber Foil White 2020 Deska SU-2 Cyber Foil White 2020
2599 pln 2599 pln
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry