SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Bomy » Neil Pryde » Produkt nr 11389


Bom Neil Pryde X6 2016

zobacz też

Kamizelki na skuter
Akcesoria kajakarskie
Akcesoria wake

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
1649 PLN
93 PLN
dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 225-275,

Sztywny aluminiowy bom wykonany z jednego kawałka aluminiowej rury dla optymalnego stosunku masy do wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu konstrukcji S-Shape żagiel utrzymuje stabilny profil niezależnie od zmiennego obciążenia (podmuchów wiatru, szkwałów itp.) czyniąc zestaw ‘łatwiejszym’ i bardziej przyjaznym użytkownikowi.

Jest to bom aluminiowy, ramiona wykonane z jednej rury, średnica ramion 28 mm, wyposażony w głowicę VT Joint, tylna przedłużka aluminiowa. X1 występuje w dwóch długościach: 140-190 (50 cm regulacji) i 165-225 (60 cm regulacji długości). X1 to bom dla szerokiego grona użytkowników: uproszczona obsługa, mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia masztu, bardzo atrakcyjna cena. Dostarczany jest z podkładką redukcyjną MastShim do stosowania z masztami RDM.

TECHNOLOGIE

Nowa klamra

Większe powierzchnia styku obejmy z masztem daje również lepszą sprawność energetyczną oraz zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia (zgniecenia) masztu. VT_Joint umożliwia zapięcie bomu na masztach o standartowej średnicy ale różniących się średnicą na wysokości bomu bez zakładania podkładek redukujących.

Trzpień stabilizujący głowicę bomu

Trzpień stabilizujący głowicę bomu uniemożliwiający przesuwanie się jej na boki.

VT-Joint

Nowa konstrukcja obejmy masztu zapewniająca lepsze i sztywniejsze połączenie bomu z masztem, a tym samym mniejsze straty energii przy przekazywaniu energii z bomu - poprzez maszt - na deskę.

Dźwignia regulacji bomu typu Twin-pin

Rozwiązanie zastosowane w wszystkich bomach dla płynniejszej regulacji (oprócz race'owego X9). Konstrukcja zatrzasków na podwójny pin zapewnia optymalne rozłożenie obciążenia i sztywne połączenie ramion bomu z jego nockiem.

Reduktor RDM

Reduktor masztu RDM w komplecie z bomami 140-190 i 160-210.

DODATKOWE MATERIAŁYO marce NEIL PRYDE

Neil Pryde – to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek w windsurfingu. Zatrudnia 3 tys. pracowników w 40 krajach. Od 40 lat tworzą najlepsze żagle , które są efektem połączonej pracy komputerów ,inżynierów oraz zawodników. Neil Pryde przeniesie Cię na wyższy level!

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresują Ciebie, inne dostępne oferty:
Bom DUOTONE Silver Series 2021 Bom DUOTONE Silver Series 2021
1699 pln 1699 pln
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry