Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Korzy¶ci z zakupów w surfmix.com


Korzy¶ci z zakupów w surfmix.com

zobacz też

Akcesoria żegl.
Pokrowce kite
Foil kite

Łukasz
  509780511
Rafał
  519 805 960
Kupując w surfmix.com otrzymujesz nie tylko najlepsze produkty w najlepszych cenach. Zyskujesz dużo więcej. Przedstawiamy listę 6 najważniejszych korzyści z zakupów w surfmix.com.

1. Dodatkowy rabat na zakupy
Każdy nasz klient może za darmo przystąpić do systemu rabatowego. Wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie, jest to bardzo prosta procedura polegająca na podaniu swoich danych, loginu i hasła. Po zarejestrowaniu się - wystarczy się tylko zalogować by w pełni korzystać z systemu rabatowego. Zalogowany klient kupuje TANIEJ wszystkie produkty będące w systemie rabatowym. Rabat startowy to 2% (informacja ta pokazuje się również na zielonych metkach obok produktów), ale stopa procentowa rośnie wraz z kolejnymi zakupami. Dowiedz się więcej w opisie programu rabatowego. Dzięki programowi rabatowemu każde kolejne zakupy robisz taniej.


2. Dostarczamy towar za darmo w 24 godziny
Dostawa Pocztą Polską dla zamówień na kwotę od 300 do 1000 PLN nic nie kosztuje (przy wybraniu metody płatności: "Wpłata na konto"), zaś przy kwocie zamówienia 1000 PLN (i wyższej) otrzymujesz darmową dostawę kurierem. Czas realizacji zamówienia przy wysyłce kurierem to 24 godziny (dotyczy zamówień składanych w dni robocze).
Składając zamówienie w naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować jego status. Zostaniesz również poinformowany o wysłaniu towaru specjalnym e-mailem zawierającym również nr nadania.


3. Stały kontakt
Możesz się z nami stale kontaktować za pomocą Gadu-Gadu, E-maila, telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego czy Skype. Nasi konsultanci zawsze odpowiedzą na Twoje pytania.
Każdy produkt w naszym sklepie posiada specjalny formularz za pomocą którego możesz zadać pytanie o dany produkt, wówczas otrzymasz odpowiedĽ wprost na swoją skrzynkę e-mailową.
Skontaktujesz się z nami nie tylko w godzinach roboczych, nasi konsultanci są również dostępni wieczorami i w weekendy.


4. Promocje i wyprzedaże - pełna informacja o wszystkich okazjach
Nasza oferta jest skonstruowana w przejrzysty sposób. Zawsze podajemy informacje o przecenach produktów - zarówno w formie procentowej jak i kwotej. Nie musisz również niczego odejmować na kalkulatorze - podajemy również róĽnicę między starą ceną a ceną promocyjną. Za pomocą ikon tekstowych informujemy również o promocjach, wyprzedażach czy przecenach - dzięki temu sam znajdziesz najlepsze okazje. O akcjach promocyjnych informujemy również za pomocą e-maili - wystarczy zapisać się do naszej subskrypcji.


5. Profesjonalnie przygotowana oferta
Nasze opisy produktów są dokładne i wyczerpujące. Nie musisz być zaznajomiony z nowoczesnymi technologiami czy specjalistycznymi pojęciami windsurfingowymi - znajdziesz u nas opisy technologii - napisane prostym i przystępnym językiem. Z naszych opisów dowiesz się również, do jakiej grupy docelowej adresowany jest dany produkt (początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani).
Do każdego produktu załączone są wyraĽne i dokładne zdjęcia, które możesz z łatwością przeglądać dzięki wbudowanemu w nasz sklep mechanizmowi lightbox.


6. Gwarancja satysfakcji
Zamówione przez Ciebie towary pakujemy z zachowaniem niezwykłej staranności by zminimalizować do zera ryzyko uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Otwierając swoją paczkę z zamówionym produktem otrzymujesz w 100% sprawny towar zgodny z opisem i zdjęciami.
Mimo to każdy zakupiony u nas produkt możesz do nas odesłać w nienaruszonym stanie w terminie 10 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu, jeżeli produkt w jakiś sposób Ci nie odpowiada - odeślij go nam a my zwrócimy Ci pieniądze. Dopuszczamy również zamianę towaru na inny, np. wymiana koszulki na mniejszą/większą.
7. Zakupy na raty
Dzięki naszej współpracy z firmą żagiel możesz realizować u nas zakupy na raty. Przy produktach kosztujących powyżej 200 złotych zawsze podajemy kwotę miesięcznej raty (dla 24 rat). Raty są dedykowane są przede wszystkim dla tych klientów, którzy wolą obciążać swój budżet małymi kwotami. Np. dla produktu kosztującego 319 złotych miesięczna rata to tylko 18 zł - klient więc praktycznie nie odczuwa takiej płatności!
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry