Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Program rabatowy


Program rabatowy

zobacz też

Deski surfingowe
Akcesoria surfingowe
Buty wake

Łukasz
  509780511
Rafał
  519 805 960
Każdy zarejestrowany użytkownik Surfmixu objęty jest naszym programem rabatowym. Co to oznacza? Po zarejestrowaniu się w naszym sklepie każdy klient otrzymuje 2% na produktu włączone do systemu rabatowego. Dzięki rejestracji można od razu odczuć korzyści z systemu rabatowego. Wraz z kolejnymi zamówieniami zwiększany będzie procent przyznawanego rabatu. Im więcej kupujesz, tym większy masz u nas rabat!

Jak rozpoznać produkt objęty systemem rabatowym?
rabat
Przy produktach objętych programem rabatowym pojawia się taka ikonka nad ceną. Dodatkowo po przejściu w opis produktu - "Pokaż szczegóły" pojawia się ramka (UWAGA: ramka pokazuje się dopiero po zalogowaniu się), w której wyliczona jest cena po rabacie. Przy produktach w wielu wersjach (z tabelka) informacja o rabacie pojawia się nad tabelką.

Program rabatowy w praktyce
Jak to wygląda w praktyce? Po zakupie powyżej 1000 zł klient otrzymuje na następne zakupy już nie 2 a 3 procent rabatu na produkty objęte systemem rabatowym. Gdy klient kupi za kolejne 2000 złotych, wówczas jego suma zamówień wyniesie już ponad 3000 zł i otrzyma rabat 5% na kolejne zakupy. Progi rabatowe wygladają następująco:
  • Rabat startowy - 2 %
  • Za przekroczenie 1000 zł - 3%
  • Za przekroczenie 3000 zł - 5%
  • Za przekroczenie 5000 zł - 7%
  • Za przekroczenie 10000 zł - 9%
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry