Żeglarstwo - Pianki, Buty, Wiosła i Pagaje, Akcesoria żeglarskie - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Żeglarstwo


Żeglarstwo

zobacz też

Pianki na skuter
Deski Wing
Akcesoria kajakarskie

Robert
  512257145
Łukasz
  509780511
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Beczka Wodoszczelna John Paddle z Zakręcanym WiekiemDoskonała Beczka Wodoszczelna do transportu Twoich rzeczy na wodzie. Nieodzowny atrybut prawdziwego Wodniaka. Niezastąpiona w kajaku, canoe, żaglówce czy desce SUP. Zabezpieczysz w niej najpotrzebniejsze Ci rzeczy zarówno przez kontaktem z wodą, wilgocią z powietrza, działaniem powietrza oraz promieni UV, insektami i uszkodzeniem mechanicznym. Beczki wyposażono w wodoodporne uszczelki, aby Twój ekwipunek pozostał suchy przez całą wyprawę.
Dostępne rozmiary:: 5L, 10L, 30L, 65L,
Dostępnosć dostępny
od 59 PLN
rabat

Bojka ratownicza Aurorka Aquarius PamelkaBoja ratownicza Aurorka cechuje się poręcznością. Bojka asekuracyjna wyprodukowana przez producenta Aquarius posiada odpowiednią wyporność umożliwiającą utrzymanie tonącego na powierzchni wody. Pozwala na błyskawiczne udzielenie pomocy osobie, która nie potrafi samodzielnie utrzymać się na powierzchni wody. Wyposażona w taśmę asekuracyjną opasującą klatkę piersiową oraz linkę holowniczą umożliwiającą łatwy transport na wodzie.

Dostępnosć dostępny
159 PLN

rabat

Bojka Ratownicza PamelkaBoja ratunkowa Pamelka, nazwana tak na pamiątkę Pameli Anderson, aktorki znanej z kultowego już „Słonecznego Patrolu”. Cieszy się ona szczególną popularnością wśród ratowników, ale również amatorzy z chęcią korzystają z znanej z srebrnego ekranu bojki. Wymiar 69x24

Dostępnosć 1-2 dni
149 PLN

rabat

Bosak Żeglarski Drewniany SzmaglińskiKlasyczny drewniany bosak pokładowy. Nieodzowny ekwipunek każdego wilka morskiego. Konieczny przy dobijaniu do brzegu w porcie zarówno nad morzem jak i nad jeziorem. Bardzo masywny i solidny. Szpic ze stali nierdzewnej. Trzon bosaka wykonany z drewna sosnowego i najlepszych wodoodpornych laminatów w słynącym z jakości wyrobów warsztacie szkutniczym "Szmagliński".
Dostępne rozmiary:: 180, 210, 240,
Dostępnosć dostępny
od 145 PLN
rabat

Bosak Żeglarski John Paddle DrewnianyTradycyjny, drewniany bosak pokładowy. Konieczne wyposażenie pływających po morzach, jeziorach i dużych rzekach. Konieczny przy dobijaniu do brzegu w marinie. Bardzo masywny i solidny. Szpic ze stali nierdzewnej zapewnia długotrwałe użytkowanie. Trzon wykonany z drewna sosnowego i najlepszych wodoodpornych laminatów co przedłuży żywotność bosaka!
Dostępne rozmiary:: 180, 210, 240,
Dostępnosć dostępny
od 139 PLN
rabat

Drewniany uchwyt wieszak do mocowania wiosła , pagaja John PaddleUniwersalne uchwyty z wysokiej jakości drewna do mocowania wiosła lub pagaju.

Dostępnosć dostępny
-20%
39 PLN
stara cena: 49 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Dulka D0-AZ z gniazdem kątowym (1 szt.)Dulka do wioseł wykonana ze stali nierdzewnej z gniazdem montażowym kątowym. Umożliwia montaż do burty bez potrzeby wiercenia otworu na bolec zewnętrzny. Komplet zawiera 1 dulke D0-AZ oraz 1 gniazdo montażowe kątowe.

Dostępnosć Dużo
-14%
55 PLN
stara cena: 64 pln
oszczędzasz: 9 PLN

rabat

Dulka D0-AZ z gniazdem prostym (1 szt.)Solidnie wykonana dulka do wioseł wykonana ze stali nierdzewnej A2. Komplet zawiera 1 dulke D0-AZ oraz 1 gniazdo montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
65 PLN

rabat

Dulka D0-AZ z gniazdem prostym (2 szt.)Solidnie wykonana dulka do wioseł wykonana ze stali nierdzewnej A2. Komplet zawiera 1 dulke D0-AZ oraz 1 gniazdo montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
125 PLN

rabat

Dulka John Paddle O-BT z gniazdem prostym (2 szt.)Solidnie wykonana dulka marki John Paddle O-BT do wioseł. Wykonana ze stali nierdzewnej A2. Komplet zawiera 2 dulki O-BT oraz 2 gniazda montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
119 PLN

rabat

Dulka John Paddle OC DZO z Obejmą Stal Niskowęglowa (2 szt.)Dwie DULKI TYPU „Z OBEJMĄ” - wykonana ze stali niskowęglowej, uspokojonej, spawalnej, pokryte warstwą ochronną z cynku metodą galwaniczną o grubości min. 15 mikrometra. Średnica montażowa światła obejmy dulki wynosi 45mm. Elementem uzupełniającym mocowanie wiosła jest śruba imbusowa M8x24. Symbol producenta – DZO. 2 szt. dulek w komplecie.

Dostępnosć Dużo
99 PLN

rabat

Dulka Pałąkowa John Paddle U-BT z gniazdem prostym (2 szt.)Dulka do mocowania wiosła DP pałąkowa / widełki wykonana ze stali niskowęglowej i pokryta warstwą ochronną z cynku. Komplet zawiera 2 dulki pałąkowe oraz 2 gniazda montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
79 PLN

rabat

Dulka Pałąkowa John Paddle U-BT z gniazdem prostym (2 szt.) Stal NierdzewnaDulki John Paddle do mocowania wioseł DPN pałąkowa / widełki wykonana ze stali nierdzewnej. Komplet zawiera 2 dulki pałąkowe oraz 2 gniazda montażowe proste. Produkt wysokiej jakości, który odznacza się znaczną trwałością. Zastosowanie stali nierdzewnej zwiększa żywotność dulek i powstrzymuje korodowanie, co ma znaczenie w przypadku sprzętu mającego kontakt z wilgocią.

Dostępnosć Dużo
95 PLN

rabat

Dulka pałąkowa nierdzewna / widełki DPN z gniazdem prostym (1 szt.)Dulka do mocowania wiosła DP pałąkowa / widełki wykonana ze stali nierdzewnej. Komplet zawiera 1 dulkę pałąkową oraz 1 gniazdo montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
49 PLN

rabat

Dulka pałąkowa ocynkowana / dulki / widełki DP z gniazdem prostym (2 szt.)Dulka do mocowania wiosła DP pałąkowa / widełki wykonana ze stali niskowęglowej i pokryta warstwą ochronną z cynku. Komplet zawiera 1 dulkę pałąkową oraz 1 gniazdo montażowe proste.

Dostępnosć Dużo
-30%
70 PLN
stara cena: 100 pln
oszczędzasz: 30 PLN

Żeglarstwo - sklep Surfmix

Żeglarstwo - i Ty możesz wypłynąć na szerokie wody.

Żeglarstwo to jeden z najszlachetniejszych sportów wodnych, wspaniała przygoda i sposób na budowanie własnego charakteru. Sport ten nie należy do najtańszych, ale dobierane przez nas akcesoria pozwalają na racjonalizację wydatków i uzyskanie najlepszego stosunku ceny do jakości oferowanych przez nas produktów. W naszym sklepie będą państwo w stanie odnaleźć produkty spełniające najwyższe normy jakościowe i posiadające wszystkie, niezbędne atesty gwarantujące, że jest to sprzęt bezpieczny, wytrzymały i w żaden sposób nieszkodliwy dla środowiska oraz jego użytkowników.

Żeglarstwo - Akcesoria dla prawdziwych wilków morskich.

Wśród przygotowanych w naszym sklepie produktów znajdą państwo wiosła i pagaje, pianki i buty, bardzo duży wybór okularów oraz różnorodne akcesoria żeglarskie. Do akcesoriów żeglarskich zaliczamy m.in. bosaki i kamizelki, knagi pomostowe, liny żeglarskie czy uszy cumownicze oraz wiele innych również godnych polecenia produktów. Ogólnie rzecz biorąc, są to rzeczy przydatne przy eksploatacji łodzi oraz wiele dodatków ułatwiających życie oraz poprawiających komfort samego żeglarza. Warto się z nimi zapoznać i zobaczyć, co mogłoby być użyteczne w czasie żeglarskiej przygody. Wiele z naszych propozycji jest koniecznych w czasie każdej wyprawy żeglarskiej, inne to opcjonalne dodatki.

Żeglarstwo - uznani producenci.

Prezentowani w sklepie producenci to szeroka gama najbardziej doświadczonych firm oraz podmioty o znakomitej opinii wśród żeglarzy profesjonalnych i dopiero zaczynających żeglarskie eskapady amatorów. Ich produktami zaopatrzyć można łódź oraz wszystkich żeglarzy niezależnie od ich płci i wieku. Wśród firm oferujących swoje produkty można znaleźć tak uznane marki, jak Fischer, Ocean, Blizzard, czy Arctica, a także wiosła uznanego producenta, Szmaglińskiego czy Stork. Wybierać można w oparciu przede wszystkim o stosunek ceny do jakości, ale bogactwo oferty daje możliwość dokonywania wyboru także w oparciu o mniej istotne z technicznego punktu widzenia aspekty, takie jak estetyka, kolorystyka czy unikalność projektu. Żeglarstwo może być sportem stylowym, wystarczy tylko się odpowiednio zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym.
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry