Wakeboarding - Wake - Pianki, Kaki, Buty i Kamizelki - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
WAKE
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Wake


Wake

zobacz też

Akcesoria
Akcesoria Sup
Akcesoria kite

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Bluza ION Neo Cruise Jacket BlackBuza ION Neo Shelter Jacket Core to kurtka neoprenowa z otworem na hak trapezowy, bez kaptura, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: S,
Dostępnosć dostępny
-25%
449 PLN
stara cena: 599 pln
oszczędzasz: 150 PLN
rabat

Bluza ION Neo Cruise Jacket Dark Olive/BlackBuza ION Neo Shelter Jacket Core to kurtka neoprenowa z otworem na hak trapezowy, bez kaptura, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: S, L,
Dostępnosć dostępny
-25%
449 PLN
stara cena: 599 pln
oszczędzasz: 150 PLN
rabat

Bluza ION Neo Cruise Jacket Steal Blue/Black 2021Buza ION Neo Shelter Jacket Core to kurtka neoprenowa z otworem na hak trapezowy, bez kaptura, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: S,
Dostępnosć dostępny
-28%
499 PLN
stara cena: 689 pln
oszczędzasz: 190 PLN
rabat

Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP Black 2021Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP to kurtka neoprenowa z kapturem, otworem na hak trapezowy, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: XL,
Dostępnosć jedna sztuka
-16%
799 PLN
stara cena: 949 pln
oszczędzasz: 150 PLN
rabat

Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP Dark Olive/Black 2020Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP to kurtka neoprenowa z kapturem, otworem na hak trapezowy, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: S, XL,
Dostępnosć dostępny
-33%
599 PLN
stara cena: 889 pln
oszczędzasz: 290 PLN
rabat

Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP Red Blue Black 2021Bluza ION Neo Shelter Jacket AMP to kurtka neoprenowa z kapturem, dodatkowo z otworem na hak trapezowy, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja dla instruktora i cywilnej osoby jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: M,
Dostępnosć dostępny
-21%
749 PLN
stara cena: 949 pln
oszczędzasz: 200 PLN
rabat

Bluza Mystic Neo Star Sweat 2 mm Night Black Neoprenowa 2021Bluza Mystic Neo Star Sweat 2 mm Night Black Neoprenowa 2021 o grubości 2 mm. Sprawdzi się w trakcie pływania w chłodniejszej wodzie. Ociepla i dlatego tak dobrze izoluje od wiatru kiedy nadejdą te chłodniejsze dni. Do tego zagwarantuje optymalny poziom ciepła po zakończonym pływaniu. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.
Dostępne rozmiary:: M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-16%
589 PLN
stara cena: 699 pln
oszczędzasz: 110 PLN
rabat

Bluza Mystic Neo Star Sweat 2 mm Night Blue Neoprenowa 2021Bluza Mystic Neo Star Sweat 2 mm Night Blue Neoprenowa 2021 o grubości 2 mm. Sprawdzi się w trakcie pływania w chłodniejszej wodzie. Ociepla i dlatego tak dobrze izoluje od wiatru kiedy nadejdą te chłodniejsze dni. Do tego zagwarantuje optymalny poziom ciepła po zakończonym pływaniu. Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.
Dostępne rozmiary:: M, L,
Dostępnosć dostępny
-16%
589 PLN
stara cena: 699 pln
oszczędzasz: 110 PLN
nowosć
rabat

Bluza Mystic Wind Barrier Kite Wind Black 2021Bluza Mystic Wind Barrier Kite Wind Black 2021 to bluza/kurtka, która skutecznie chroni przed powiewami zminego wiatru i deszczem. Można dzięki niej pływać w ekstremalnie chłodnych warunkach, bez utraty ciepła.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL, XXL,
Dostępnosć dostępny
-16%
369 PLN
stara cena: 439 pln
oszczędzasz: 70 PLN
nowosć
rabat

Bluza Mystic Wind Barrier Kite Wind Navy 2021Bluza Mystic Wind Barrier Kite Wind Navy 2021 to bluza/kurtka, która skutecznie zabezpiecza przed powiewami chłodnego wiatru i deszczem. Można dzięki niej pływać w ekstremalnie chłodnych warunkach, bez strat ciepła.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL, XXL,
Dostępnosć dostępny
-16%
369 PLN
stara cena: 439 pln
oszczędzasz: 70 PLN
rabat

Bluza Neo Jacket Fireline Hoodie Neil Pryde NP C3Neo Jacket Hoodie z firmy Neil Pryde to kurtka neoprenowa (grubość materiału 2 mm), z kapturem, otworem na hak trapezowy, obszyta wewnątrz materiałem Firelinel, kurtka szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło dzięki czemu zatrzymywane jest wewnątrz o 30-40% więcej. Świetna opcja jako docieplacz jeśli nie chcemy dokupywać dodatkowej grubej pianki.
Dostępne rozmiary:: S,
Dostępnosć dostępny
-44%
449 PLN
stara cena: 799 pln
oszczędzasz: 350 PLN
rabat

Bokserki Mystic Boxers Quickdry Navy 2019Męskie bokserki wykonane z szybkoschnącego materiału z kolekcji Mystic w kolorze Navy.
Dostępne rozmiary:: XL, XXL,
Dostępnosć dostępny
-19%
129 PLN
stara cena: 159 pln
oszczędzasz: 30 PLN
rabat

Buty Ascan Star Mega Split 6mmButy neopren Ascan Star Mega Split, to znakomite buty które nadają się do windsurfingu, kitesurfingu i innych sportów wodnych. Bardzo wygodny but z dzielonym palcem na zimniejsze dni. zdarza się że używają je nawet w lecie instruktorzy na zatoce.
Grubość : 6mm

Dostępne rozmiary:: 40/41, 42, 43/44, 45/46,
Dostępnosć dostępny
-17%
199 PLN
stara cena: 239 pln
oszczędzasz: 40 PLN
rabat

Buty Ascan Star Split 5mmButy neopren Ascan Star Mega Split, to znakomite buty z dzielonym palcem które nadają się do windsurfingu, kitesurfingu i innych sportów wodnych.
Grubość : 5mm

Dostępne rozmiary:: 37/38, 39, 40/41, 42, 43/44, 45/46, 47/48,
Dostępnosć dostępny
-14%
179 PLN
stara cena: 209 pln
oszczędzasz: 30 PLN
nowosć
rabat

Buty Ascan Titan 7 mmWysokie Ascan Titan, to jedne z najcieplejszych butów na rynku. Neopren grubości 7mm świetnie zabezpieczy stopy wczesną wiosną jak również późną jesienią. System podwójnego zapinania, dodatkowo uchroni przed dostaniem się zimnej wody i piasku.
Dostępne rozmiary:: 37/38, 39, 40/41, 42, 43/44, 45/46,
Dostępnosć dostępny
-5%
199 PLN
stara cena: 209 pln
oszczędzasz: 10 PLN

Wakeboarding - sklep Internetowy

Wakeboarding - nowy sport dla fanów dużych emocji.

Jeden z najszybciej rozwijających się sportów wodnych- wakeboarding (wake), nie wymaga zbyt zaawansowanego sprzętu, jaki osoba nim zainteresowana musi posiadać. Obowiązkowym wyposażeniem jest łódź motorowa, za którą wakeboardzista jest ciągnięty, chociaż tego rodzaju wyposażenie nie jest konieczne, albowiem można podpiąć się do łodzi pływających na danym zbiorniku wodnym. Oferta naszego sklepu internetowego pozwala przygotować się do wyjazdu i sprawić, że przyjemność płynąca z uprawiania wakeboardingu będzie niczym nie zaburzona.

Wakeboarding - bogata oferta sklepu online.

Oferta wakeboardingowa to wszystkie najważniejsze elementy wyposażenia sportowca, jakie są niezbędne do uprawiania tego niezwykłego sportu. Mowa tutaj zwłaszcza o ubiorze sportowca do którego zalicza się: strój wykonany z pianki dającej ciepło i bezpieczeństwo, specjalna kamizelka Wake, kask oraz buty nadające się specjalnie do tej dyscypliny sportu. Są to wszystko akcesoria produkowane przez uznanych producentów skupiających się na tej właśnie dyscyplinie sportowej. Są wśród z nich Jet Pilot, Mystic, Billabong, Roxy, Ocean oraz Prolimit, a także cała gama mniejszych i większych producentów oferujących swoje innowacyjne rozwiązania. Dostępne dla wszystkich klientów produkty podzielone są na odpowiednie kategorie dostosowane do preferencji klienta oraz jego charakterystyki. Inne produkty przeznaczone są dla kobiet, inne dla mężczyzn, inne rzeczy kupować będzie osoba dorosła, a inne dzieci i młodzież. Takie dostosowanie jest konieczne, by uprawianie wakeboardingu było przyjemne i bezpieczne, a także by można było rozwijać swoje umiejętności w sposób właściwy. Wygoda jest oczywiście kwestią w dużej mierze indywidualna, przez co propozycje dostępne w sklepie idą w różnych kierunkach tak, by każda osoba mogła zdecydować, czy w stroju wakeboardingowym woli krótkie spodenki i długi rękaw, konfigurację odwrotną lub najlepiej czuje się i w krótkich spodenkach, i w krótkim rękawie. Specjalną grupę produktów stanowią także kombinezony oferujące zdecydowanie najlepszą ochronę dla całego ciała. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu można zachować sucha skórę pomimo szaleństwa na wzburzonych falach morza, a nawet oceanu.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry