Surfing - Deski i akcesoria surfingowe - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Surfing
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Surfing


Surfing

zobacz też

Foil kite
Okulary
Wiosła

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Deska F-ONE ROCKET SURF 2020Deska F-ONE ROCKET SURF 2020 została zaprojektowana z myślą o idei prężnie rozwijającego się surf foilingu.
Dostępne rozmiary:: 3.1, 4.2, 4.6, 5.0, 5.6, 4.2*, 4.6*,
Dostępnosć na zamówienie
od 3219 PLN
stara cena: 3219 pln
rabat

Deska Surf Foil F-ONE TWIG PRO 2020Deska Surf Foil Twig Pro 2020 marki F-One została zaprojektowana przez znanego ridera big wave/foil Twiga Bakera. Deska pełni funkcję standardowej deski surfingowej idealnej dla osób średniozaawansowanych, a dodatkowo wyposażona w szyny do podłączenia skrzydła foil.
Dostępne rozmiary:: 5.8, 6.0, 6.4,
Dostępnosć na zamówienie
od 3449 PLN
stara cena: 3449 pln
rabat

Deska Surfingowa FOIL F-ONE ROCKET SURFDeska Surf od F-One Foil Rocket została stworzona z myślą o dynamicznie rozwijającym się surf foilingu. Deska posiada sporą wyporność dzięki czemu bardzo łatwo odpala i jest zwrotna podczas lewitacji. Dodatkowo mniejsze rozmiary są idealna do pompowania pomiędzy falami.
Dostępne rozmiary:: 4.2, 5.0, 5.8, 6.4,
Dostępnosć na zamówienie
od 3449 PLN
rabat

Skimboard Pakalolo CrownSkimboard Pakalolo Crown to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Warto zaznaczyć, że rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg. Rozmair L/XL będzie właściwy dla dorosłych jeźdźców.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Skimboard Pakalolo Crown GreenSkimboard Pakalolo Crown Green to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Warto zaznaczyć, że rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg. Rozmair L/XL będzie właściwy dla dorosłych jeźdźców.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Skimboard Pakalolo DoodleSkimboard Pakalolo Doodle to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Skimboard Pakalolo TypoSkimboard Pakalolo Typo to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Warto zaznaczyć, że rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg. Rozmair L/XL będzie właściwy dla dorosłych jeźdźców.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Skimboard Pakalolo Van BlueSkimboard Pakalolo Van Blue to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Warto zaznaczyć, że rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg. Rozmair L/XL będzie właściwy dla dorosłych jeźdźców.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Skimboard Pakalolo Van GreenSkimboard Pakalolo Van Green to deska, która doskonale sprawdzi się we freestyle. Ułatwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji. Warto zaznaczyć, że rozmiar S/M będzie najlepszy dla juniorów i młodzieży, który umożliwia szybki progres ambitnym, początkującym riderom, którzy ważą do 55 kg. Rozmair L/XL będzie właściwy dla dorosłych jeźdźców.
Dostępne rozmiary:: S/M,
Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Strapy Cabrinha ULTRALIGHT STRAPS SURF Grey 2 sztStrapy Cabrinha Ultralight zostały stworzone tak, by możliwie najmniej zakrywać stopy, jednocześnie gwarantując największe "połączenie" z deską i jej czucie.

Dostępnosć na zamówienie
319 PLN
stara cena: 319 pln

Surfing - sklep online

Surfing - sport rodem z Hawajów.

Surfing już dawno przestał być niszowym sportem. Niezliczone rzesze adeptów uprawiających tę dyscyplinę sportu mają dzisiaj bardzo duże wymagania pod względem sprzętu oraz warunków, w jakich się go uprawia. Dobrych warunków surfingowych nie można kupić w sklepie, ale odpowiednie wyposażenie jak najbardziej jest w zasięgu ręki. Także dla osób, których zasobność portfela nie zawsze pozwala zaszaleć na miarę ich głodu adrenaliny.

Surfing - nasza oferta.

W naszym sklepie znajdą państwo przede wszystkim deski surfingowe najbardziej uznanych producentów tego typu artykułów, w tym przede wszystkim firmy Norden, ale także wielu innych producentów. Wybranie odpowiedniej deski ma ogromne znaczenie, ponieważ surfing jest sportem bardzo prostym w swojej istocie i kluczowy jego element, jakim jest deska surfingowa, ma decydujące znaczenie dla realnych efektów wysiłków sportowca czy też amatora.

Deski surfingowe - do wyboru, do koloru.

Deski można dobierać pod względem ich atrybutów czysto estetycznych. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane w naszym sklepie deski surfingowe były interesujące nie tylko pod względem ich możliwości czysto technicznych, ale także pod względem wyglądu w czasie prucia fal. Dla siebie znajdą na pewno coś także dzieci i kobiety, dla których deski dostosowane są w sposób szczególny. Mężczyźni mogą sobie radzić z deskami większymi i cięższymi. Kobiety i dzieci, w zależności od swoich możliwości fizycznych, powinni korzystać z innych rozwiązań. Wszystkie one można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Surfing - niezbędne akcesoria.

Dodatkowe akcesoria przydatne wszystkim osobom zainteresowanym surfingiem można znaleźć także w innych kategoriach naszego sklepu internetowego. Są to produkty związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie uprawiania sportu i w około samej dyscypliny. Co więcej, wiele dodatków nie wykorzystywanych bezpośrednio w czasie szusowania po falach w sposób drastyczny jest w stanie poprawić przyjemność płynącą z przygody, jaką jest wyprawa windsurfingowa. Osiągane jest to przez rozwiązywanie drobnych problemów praktycznych i logistycznych związanych z wyjazdem.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry