SUP - Stand Up Paddling - Deski, Wiosła i Akcesoria - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
SUP
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » SUP


SUP

zobacz też

Rękawice na skuter
Akcesoria wake
Buty

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Arrows Pompka do deski SUP Double Action Pump + iRIG AdapterSolidna pompka Arrows w komplecie z manometrem do desek SUP z adapterem iRIG.

Dostępnosć na zamówienie
339 PLN

rabat

Deska SUP Bass Breeze 10.6 + Wiosło + Leash + Pompka + plecak 2020Deska SUP Bass Breeze 10.6 dzięki swej szerokości i trzem finom jest wyjątkowo stabilna. Idealnie nadaje się dla początkujących, a jej all-roundowy kształt gwarantuje dobrą manewrowość i komfort pływania na każdym akwenie.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
2690 PLN
stara cena: 2690 pln

Deska SUP Bass Lemon 8 + Leash + Pompka 2019SUP Bass Lemon 8' - Super opcja dla juniorów i lekkich osób. Bardzo zwinny model w mocnej konstrukcji 3 warstwowej w komplecie gotowym do wypłynięcia.

Dostępnosć dostępny
-19%
1299 PLN
stara cena: 1599 pln
oszczędzasz: 300 PLN

Deska SUP Bass Lemon 8 + Wiosło + Leash + Pompka 2019SUP Bass Lemon 8' - Super opcja dla juniorów i lekkich osób. Bardzo zwinny model w mocnej konstrukcji 3 warstwowej w komplecie gotowym do wypłynięcia.

Dostępnosć dostępny
-22%
1399 PLN
stara cena: 1799 pln
oszczędzasz: 400 PLN

rabat

Deska SUP Bass Touring 12 + Plecak + Wiosło + Leash + Pompka 2020Stabilna deska doskonale sprawdzi się jako pierwszy SUP dla osób o dużej sprawności fizycznej lub kolejna deska dla mających już doświadczenie. Odpowiednia długość i kształt powodują, że Touring 12' z łatwością utrzymuje kurs. Powiększony bagażnik przyda się podczas długich wycieczek.

Dostępnosć dostępny
-21%
2689 PLN
stara cena: 3390 pln
oszczędzasz: 701 PLN

rabat

Deska SUP Bass Touring 12 + Wiosło + LeashSUP Bass Breeze 12" - Optymalnie wąska, super zwrotna deska o długości 12 stópi, dla wszystkich kochających szybkość. Najszybsza deska SUP marki Bass w kolekcji 2017 .

Dostępnosć dostępny
-21%
2690 PLN
stara cena: 3390 pln
oszczędzasz: 700 PLN

rabat

Deska SUP Bass WindSup 11 + Wiosło + Leash + PompkaSUP Bass WindSup 11' - fantastyczna deska, która doskonale sprawdzi się ma otwartym akwenie: jeziorze, zatoce czy morzu. Świetnie rozwiązanie dla początkujących i średnio zaawansowanych windsurferów. Posiada 2 punkty (inserty) do montażu żagla windsurfingowego i dodatkowy centralny fin aby zminimalizować dryf boczny. Bardzo prosta w transporcie i przechowywaniu.

Dostępnosć dostępny
-3%
2799 PLN
stara cena: 2889 pln
oszczędzasz: 90 PLN

Deska SUP Bass Windsup 9 + Wiosło + Leash + PompkaSUP Bass Windsup 9' - deska, która nadaje się na każdą pogodę. Świetnie rozwiązanie dla początkujących i średniozaawansowanych windsurferów. Bardzo prosta w transporcie i przechowywaniu.

Dostępnosć jedna sztuka
-31%
2399 PLN
stara cena: 3489 pln
oszczędzasz: 1090 PLN

rabat

Deska SUP F2 CRUISE 10.5 2020Deska SUP F2 CRUISE 10'5" 2020 to doskonałej jakości rekreacyjny SUP uznanego w świecie producenta sprzętu do sportów wodnych firmy F2. Idealnie sprawdzi się na zamkniętych zbiornikach, rzekach o niewyraźnym nurcie i zatokach. Poradzi sobie także z małymi falami. Pokład EVA zapewnia najwyższy dostępny komfort i przyczepność. Troki bagażowe pomogą bezpiecznie przechować Twoje bagaże. Kształt deski zapewnia stabilność i bardzo dobry ślizg. Jest to rezultat smukłej linii oraz szpiczastego kształtu przedniej części i dzioba. Pływania staje się łatwe i dające ogrom zabawy.

Dostępnosć dostępny
2169 PLN
stara cena: 2169 pln

rabat

Deska SUP F2 CRUISE 11.6 2020Deska SUP F2 CRUISE 11'6" 2020 to doskonałej jakości rekreacyjny SUP uznanego w świecie producenta sprzętu do sportów wodnych firmy F2. Idealnie sprawdzi się na zamkniętych zbiornikach, rzekach o niewyraźnym nurcie i zatokach. Poradzi sobie także z małymi falami. Pokład EVA zapewnia najwyższy dostępny komfort i przyczepność. Troki bagażowe pomogą bezpiecznie przechować Twoje bagaże. Kształt deski zapewnia stabilność i bardzo dobry ślizg. Jest to rezultat smukłej linii oraz szpiczastego kształtu przedniej części i dzioba. Pływania staje się łatwe i dające ogrom zabawy.

Dostępnosć jedna sztuka
2249 PLN
stara cena: 2249 pln

rabat

Deska SUP F2 IMPACT 10.0 2020Deska SUP F2 IMPACT 10.0 2020 to świetny SUP uznanego w świecie producenta windsurfingu firmy F2. Idealnie sprawdzi się na zamkniętych zbiornikach. Piękny kobiecy styl. Pokład EVA zapewniający wysoki komfort i przyczepność. Sznury bagażowe pomogą bezpiecznie przechować Twoje bagaże. Kształt deski zapewnia idealny ślizg, a samo nawigowanie na wodzie staje się łatwe i dające ogrom zabawy.

Dostępnosć dostępny
-8%
1799 PLN
stara cena: 1949 pln
oszczędzasz: 150 PLN

rabat

Deska SUP Fanatic Fly Air 2020 2021Fly Air 2020 to bardzo wszechstronny SUP, zaprojektowany z myślą o wszystkich. Łatwy w transporcie, prosty w konfiguracji, stabilny i wszechstronny. Zabawa z SUPem zagwarantowana na wszystkich poziomach. Jednowarstwowa technologia Drop Stitch Light zapewnia wysokiej jakości konstrukcję bez sięgania głęboko do kieszeni. Została stworzona z najwyższej jakości materiałów i standardów produkcyjnych, jakich można oczekiwać od Fanatic. Jest to idealny sprzęt do pływania na stojąco i zapewnia świetną równowagę z dobrym poślizgiem i manewrowością. Pakowanie i transport SUP to bułka z masłem dzięki lekkiej torebce Pure Air, która zawiera Fanatic Power Pump HP2 dla szybkiego i łatwego pompowania.

Przeznaczenie: Allround
Dostępne rozmiary:: 9.8, 10.4, 10.8,
Dostępnosć dostępny
-6%
od 2299 PLN
stara cena: 2449 pln
oszczędzasz: 150 PLN
rabat

Deska SUP Fanatic Fly Air PremiumPora napompować deskę i ruszać w poszukiwaniu przygód! Fly Air Premium występuje w czterech starannie dopracowane kształty, które zapewnią niesamowite wrażenia wszystkim surferom, niezależnie od ich postury czy stylu. Deska z wbudowanym insertem stopy masztu umożliwia zamontowanie żagla i użytkowania w opcji windsurfingowej.

Przeznaczenie: Allround
Waga: 8.2/9.4/10.3/10.8 kg
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
od 4589 PLN
stara cena: 4589 pln
rabat

Deska SUP Fanatic Fly Air Premium WindSup 2020Pora chwytać deskę i ruszać w poszukiwaniu przygód! Fly Air Premium 2020 występuje w trzech rozmiarach, które zapewnią niesamowite wrażenia wszystkim surferom, niezależnie od ich postury czy stylu. Posiada ona możliwość zamontowania fina typu Click 15,5 cm / 19,5 cm. Deska z wbudowanym insertem stopy masztu umożliwia zamontowanie żagla i użytkowania w opcji windsurfingowej.

Przeznaczenie: Allround
Waga: 9.4/10.3/10.8 kg
Dostępne rozmiary:: 9.8, 10.4, 10.8,
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
od 4390 PLN
stara cena: 4390 pln
rabat

Deska SUP Fanatic Ray Air Premium Windsup 2020Deska Ray Air Premium 2020 sprawi że podróżowanie, eksploracja i odkrywanie stanie się częścią tego fascynującego sportu jakim jest pływanie na SUP. Krążownik z szybkim poślizgiem idealny do zwiedzania i eksplorowania. Ray Air jest niczym wygodna łódź która płynnie i komfortowo wyprowadzi Cię w nieznane ku przygodzie!

Przeznaczenie: Stand Up Paddling
Waga: 10.95, 12.25, 14.65 kg
Dostępne rozmiary:: 11.6, 12.6, 13.6,
Dostępnosć na zamówienie
od 4589 PLN

SUP - sklep sportowy online.

SUP - nowy wymiar surfowania.

SUP to swoboda i możliwość korzystania z fal oraz po prostu z morskiej toni na sposób, jaki nam najbardziej odpowiada, to doskonałej jakości deska, dzięki której poczujemy każdą falę, a morska toń stanie się naszym sprzymierzeńcem. Ten stan rzeczy jest w pełni oddawany przez ofertę sklepu w kategorii SUP Stand Up Paddling, ponieważ zaprezentowane tutaj produkty prezentują szerokie spektrum potencjalnych i głównych zastosowań, jak również dostosowane są do wszystkich osób mogących go uprawiać. To jeden z najnowszych sportów wodnych, który cieszy się coraz to większą popularnością, wśród wszystkich osób lubiących spędzać czas wolny nad wodą.

SUP - deska dla każdego.

W przeciwieństwie do typowych sportów ekstremalnych, SUP jest przeznaczony nie tylko dla osób w sile wieku, wysportowanych i szukających mocnych wrażeń. Na deskach tego typu pływać mogą bez problemu dzieci, nie zainteresowane atletyką kobiety oraz osoby zażywające więcej ruchu tylko na wakacjach. Propozycje w sklepie dostosowane są do osób, które deski planują zabierać na wzburzone fale, jak również dla osób, które chcą je wykorzystywać głównie w charakterze narzędzia eksploracji spokojnych lagun.

SUP - szeroka gama desek i akcesoriów.

Powyższa różnorodność została znakomicie oddana przez producentów zapełniających ofertę sklepu oraz mnogość przygotowanych produktów. Wśród desek SUP można znaleźć produkty AuaDesign, Bass, Shark i Oshea. Nie brakuje też propozycji od Gladiator czy STX. Równie ważne wiosła SUP dostarcza Fanatic, Gpower&Bass czy Dynafiber, a prawdziwym bogactwem są akcesoria do uprawiania tego sportu, jakich również znajdziemy wyjątkowo wiele. Są to finy, leashe, pokrowce, pompki oraz różnorodne drobiazgi ułatwiające wyprawy SUPowe i sprawiające, że eskapady nad wodę będą znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. Akcesoriami warto jest zainteresować się zwłaszcza wtedy, kiedy ma się za sobą już kilka wypraw tego rodzaju i chce się znaleźć dla siebie, dla rodziny lub dla przyjaciół rozwiązania pozwalające zrobić więcej w krótkim czasie i przeżyć dwa razy więcej wrażeń, z o wiele lepszym wyposażeniem.
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry