Akcesoria wake - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
WAKE
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Wake » Akcesoria wake


Akcesoria wake

zobacz też

Linka holownicza do Wake Jobe Transfer Combo 2020

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Linka holownicza do Wake Jobe Prime Combo RedLinka holownicza do Wake Jobe Prime Combo Red to uniwersalna linka tak naprawdę do wszystkich sportów wodnych. Nie tylko do wakeboardingu. Można chwycić się za nią podczas pływania na nartach wodnych, czy w takcie holu na dmuchanych zabawkach na wodzi. Odważna kolorystyka i niezwykle silna linka. Jasne kolory pomagają zwiększyć widoczność. Profilowany uchwyt z pianki EVA poprawia komfort chwytu. Unosi się na wodzie, jest zatem niezatapialna.

Dostępnosć dostępny
-5%
189 PLN
stara cena: 199 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Linka holownicza do Wake Jobe Prime Combo Yellow 2020Linka holownicza do Wake Jobe Prime Combo Yellow 2020 to uniwersalna linka tak naprawdę do wszystkich sportów wodnych. Nie tylko do wakeboardingu. Można chwycić się za nią podczas pływania na nartach wodnych, czy w takcie holu na dmuchanych zabawkach na wodzi. Odważna kolorystyka i niezwykle silna linka. Jasne kolory pomagają zwiększyć widoczność. Profilowany uchwyt z pianki EVA poprawia komfort chwytu. Unosi się na wodzie, jest zatem niezatapialna.

Dostępnosć 1-2 dni
199 PLN
stara cena: 199 pln

rabat

Linka holownicza do Wake Jobe Transfer Combo 2020Linka holownicza do Wake Jobe Transfer Combo 2020 to uniwersalna linka tak naprawdę do wszystkich sportów wodnych. Narty wodne, dmuchane zabawki na wodę. Nadaje się do tego Odważna kolorystyka i niezwykle silna linka. Jasne kolory pomagają zwiększyć widoczność.
Dostępne rozmiary:: Czerwona, Zielona, Żółta, Niebieska,
Dostępnosć 1-2 dni
659 PLN
stara cena: 659 pln
rabat

Linka holownicza do Wake Jobe Wake Elite Combo Blue 2020Linka holownicza do Wake Jobe Wake Elite Combo Blue 2020 to idealny zestaw dla doświadczonych jeźdźców. Wygodna i antypoślizgowa rączka. Uchwyt niezatapialny. Razem z różnymi sekcjami regulowanymi pomaga znaleźć idealną długość liny.

Dostępnosć 1-2 dni
349 PLN
stara cena: 349 pln

© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry