Wiosła SUP - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
SUP
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » SUP » Wiosła SUP


Wiosła SUP

zobacz też

Wiosło SUP Shark Energy 170-210cm

Robert
  512257145
Łukasz
  509780511
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Pióro do Wiosła SUPZapasowe pióro do Wiosła SUP Zray. Warto się przyjrzeć na zdjęciach, przewężenie do łączenia pióra z drążkiem ma delikatny rowek. Wąska część ma średnicę 26,4mm. Długość przewężenia 9,3cm.

Dostępnosć dostępny
-10%
89 PLN
stara cena: 99 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Wiosło F2 SUP / Kajak 4 piece 4DWiosło składane z 4 części do użytku na SUP lub Kajak. Super opcja dla rodziny, jedna osoba może wiosłować na stojąco a druga po zmianie rączki na pióro będzie cieszyła się wiosłowaniem na siedząco jak w kajaku.

Dostępnosć dostępny
249 PLN
stara cena: 249 pln

nowosć
rabat

Wiosło Fanatic Carbon 25 % Adjustable 165-220 2021Dedykowane dla średniozaawansowanych wiosło Carbon 25 HD 8 " marki Fanatic ma doskonały współczynnik sztywności do wagi, dostarczając początkującym i aspirującym paddlerom wszystkie niezbędne cechy do zrobienia postępu.

Dostępnosć dostępny
-10%
519 PLN
stara cena: 579 pln
oszczędzasz: 60 PLN

rabat

Wiosło Fanatic Carbon 25 3-piece 8 2021Świetne wiosło dla początkujących i średnio zaawansowanych deskarzy, Model Carbon 25% 3-piece, wielkość pióra 8'. Fajna opcja jako dynamiczne i lekkie wiosło 25% Carbonu ale nadal mocne i wybaczające błędy. Super aby schować do plecaka z pompowaną deską.

Dostępnosć dostępny
-9%
499 PLN
stara cena: 549 pln
oszczędzasz: 50 PLN

rabat

Wiosło Fanatic Carbon 80 2019Najbardziej efektywne wiosło, które jest łatwe do przewożenia / przechowywania. Wiosło Carbon 80 to wszechstronność w czystej postaci oraz wiosłowanie na poziomie performance.

Dostępne rozmiary:: 6.75, 7.25,
Dostępnosć na zamówienie
1189 PLN
stara cena: 1189 pln
rabat

Wiosło Fanatic Carbon 80 3 pieceNajbardziej efektywne wiosło, które jest łatwe do przewożenia / przechowywania. Regulowane, 3-częściowe wiosło Carbon 80 3-piece to wszechstronność w czystej postaci.

Dostępne rozmiary:: 6.75, 7.25,
Dostępnosć na zamówienie
1489 PLN
stara cena: 1489 pln
rabat

Wiosło Fanatic Carbon 80 AdjustableNajbardziej efektywne wiosło, które jest łatwe do przewożenia / przechowywania. Regulowane, 2-częściowe wiosło Carbon 80 3-piece to wszechstronność w czystej postaci.

Dostępne rozmiary:: 6.75, 7.25,
Dostępnosć na zamówienie
1289 PLN
stara cena: 1289 pln

Wiosło Fanatic Standard Oval 170-220 AluWiosło Standard Alu łączy w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Wyposażono je w solidną, aluminiową rękojeść z elastycznym, a zarazem niezwykle wytrzymałym, plastikowym piórem. Wytrzyma codzienne uderzenia, które są naturalnym elementem w procesie nauki.


Dostępnosć dostępny
-19%
299 PLN
stara cena: 369 pln
oszczędzasz: 70 PLN

rabat

Wiosło Kajakowe John Paddle 225cm + pokrowiec 2021Wiosło Kajakowe John Paddle 225cm + pokrowiec 2021 to wiosło marki John Paddle. Wykonane z aluminium, natomiast samo piórko z nylonu. Przeznaczone do pływania na stojąco zarówno po rzekach jak i jęziorach. Dzięki 3-częsciowej konstrukcji zmieścisz je bez problemu w samochodzie lub dużej torbie. Bardzo lekkie.

W zestawie znajdziemy ponadto pokrowiec na wiosło, który zabezpieczy je w czasie transportu przed porysowaniem, czy uszkodzeniem przez wiosło np. naszego wakacyjnego bagażu wewnątrz auta.


Dostępnosć dostępny
-21%
169 PLN
stara cena: 214 pln
oszczędzasz: 45 PLN

rabat

Wiosło Kajakowe John Paddle 225cm 2021Wiosło Kajakowe John Paddle 225cm 2021 to wiosło do kajaków od marki John Paddle. Wykonane z aluminium, a samo piórko z nylonu. Do pływania na siedząco po rzekach lub jeziorach. Dzięki 3-częsciowej konstrukcji zmieścisz je bez problemu w samochodzie lub dużej torbie. Bardzo lekkie.

Dostępnosć dostępny
-12%
149 PLN
stara cena: 169 pln
oszczędzasz: 20 PLN

rabat

Wiosło Lozen Combo SUP / Kajak 4 pieceWiosło składane z 4 części do użytku na SUP lub Kajak. Super opcja dla rodziny, jedna osoba może wiosłować na stojąco a druga po zmianie rączki na pióro będzie cieszyła się wiosłowaniem na siedząco jak w kajaku.

Dostępnosć dostępny
289 PLN
stara cena: 289 pln

rabat

Wiosło Simmer Style Alu 170-210 BlueWiosło Simmer Alu łączy w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Wyposażono je w solidną, aluminiową rękojeść z elastycznym, a zarazem niezwykle wytrzymałym, plastikowym piórem. Wytrzyma codzienne uderzenia, które są naturalnym elementem w procesie nauki.


Dostępnosć dostępny
-28%
359 PLN
stara cena: 499 pln
oszczędzasz: 140 PLN

rabat

Wiosło Starboard Fiber Glass 3pcs 2021 LMocne i precyzyjne wiosło w wodze, które ma zwiększoną kadencje dzięki płynnemu przepływowi wody wokół pióra.
Rozmiar L

Dostępnosć dostępny
-9%
389 PLN
stara cena: 429 pln
oszczędzasz: 40 PLN

rabat

Wiosło Sup Aquadesign Kid 2 JuniorWiosło do deski SUP, zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Istnieje możliwość regulacji oraz demontażu w 2 częściach: rura aluminiowa, nylonowe ostrze ze wzmocnieniem z włókna szklanego. Dzięki regulowanej długości, może ono służyć dziecku przez długi czas. Czerwony kolor sprawia, że mały pływak będzie bardziej widoczny.

Dostępnosć 1-2 dni
-3%
189 PLN
stara cena: 195 pln
oszczędzasz: 6 PLN

rabat

Wiosło Sup F2 Alu 170-220 3-pieceWiosło do deski SUP F2 z regulacją w najlepszym rozmiarze 170-220. Wiosło 3 częściowe czyli składa się w połowie z dodatkową regulacją. Długość po złożeniu to 87cm.

Dostępnosć dostępny
-40%
149 PLN
stara cena: 250 pln
oszczędzasz: 101 PLN

Wiosło SUP

Wysokiej jakości, wykonane z wytrzymałego aluminium, wiosło SUP wraz z deską do pływania na stojąco, to zestaw przeznaczony do uprawiania sportu wodnego, jakim jest paddleboarding. Jest to rodzaj aktywności fizycznej, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem i popularnością, nie tylko fanów snowboardu, czy spływów kajakowych. Dobra deska do wiosłowania z dobranym do niej sprzętem, jakim jest wiosło SUP, jest bardzo łatwa w transporcie. Nie napełniona powietrzem, może być swobodnie zapakowana w plecak lub torbę sportową. Nowoczesna deska SUP, umożliwia doskonałą zabawę na akwenach, ponieważ jest ona bezpieczna w użytkowaniu i nie wymaga skomplikowanego montażu, czy demontażu, a także zabiegów konserwujących. Produkt ten, po napełnieniu go powietrzem, może być niemal od razu wykorzystywany do uprawiania wyżej wymienionej dyscypliny sportu wodnego. W trakcie użytkowania takiego wyrobu jak deska do pływania na stojąco, można nie tylko spalić zbędne kalorie, czy wyrzeźbić swoją sylwetkę, ale również stworzyć wspaniały punkt obserwacyjny, z którego można podziwiać otaczający akwen krajobraz i znajdującą się na brzegu faunę i florę. Pływanie na desce SUP ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to sprzęt sportowy, który może być dostosowany do indywidualnych preferencji każdej użytkującej go osoby. Deska pompowana może być wykorzystywana do dynamicznego poruszania się po powierzchni wody, jak i spokojnego, relaksującego rejsu, który nie wymaga zastosowania dużej siły fizycznej. Wysokiej jakości deska do pływania na stojąco przyda się również do poruszania się przy jej pomocy po rzekach z rwącym nurtem, a także morzach i oceanach.

Nowoczesne wiosło SUP wraz z odpowiednio dobraną deską

Wspaniała dyscyplina sportu wodnego, jaką jest paddleboarding, ma swoje korzenie w Afryce i na Hawajach. Popularność, jaką zdobył ten rodzaj aktywności fizycznej, wynika z tego, że nie wymaga on inwestowania w bardzo kosztowny i trudny do transportowania sprzęt sportowy. Obecnie coraz więcej osób na świecie, wykorzystuje deski do pływania na stojąco, które są o wiele tańsze niż sprzęt do uprawiania windsurfingu, surfingu, czy kajakarstwa i wioślarstwa. Paddleboarding to najszybciej rozwijająca się dyscyplina sportu wodnego na świecie. To aktywność fizyczna, dedykowana osobom w różnym wieku. Deska z wiosłem jest świetnym sprzętem wodnym, nie tylko dla osób młodych, ale również seniorów, czy dzieci. Przy jej pomocy można rozpocząć naukę pływania, nauczyć się utrzymywania równowagi i balansu, a także wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha i nóg. Wykorzystywanie deski do pływania na stojąco jest polecane także tym osobom, które z różnych względów, obawiają się rozpoczęcia swojej przygody z surfowaniem, czy kajakarstwem. Paddleboarding może być sportem rodzinnym, który dostarczy mnóstwo frajdy i dobrej zabawy w okresie późnej wiosny i lata. Wykorzystanie takiego sprzętu jak deska pompowana do poruszania się po powierzchni wody, wymaga jedynie napełnienia jej powietrzem przy pomocy, dostępnych w zestawie akcesoriów. Osoba, która odwiedza sklep z deskami SUP, może bez problemu zaopatrzyć się w potrzebne jej produkty i sprzęt pomocniczy. Dzięki temu nie ma potrzeby samodzielnego kompletowania akcesoriów, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z paddleboardingiem.

Dobra deska do wiosłowania ‐ sprzęt polecany do paddleboardingu

W naszym sklepie internetowym, znaleźć można wiele modeli desek, przeznaczonych do uprawiania paddleboardingu. Oferowana przez nas deska do wiosłowania, idealnie nadaje się do rejsów po dzikich, naturalnie ukształtowanych akwenach. To sprzęt wykonany z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, działanie soli morskiej, a także szkodliwe dla wielu sprzętów sportowych, promieniowanie UV. Deska pompowana z naszego sklepu internetowego jest solidna, dzięki czemu bardzo łatwo można ją napompować i ponownie wypuścić z niej powietrze. To sprzęt, który jest bezproblemowy w prowadzeniu, ponieważ został wykonany z lekkich, ale utrzymujących stabilność na powierzchni wody, materiałów. Oferowana przez nas deska pompowana jest łatwa do czyszczenia, a także odporna na przedziurawienie, czy pękanie. Dzięki specjalnej technologii dropstitch, użytej do stworzenia tej deski, proponowany przez nas sprzęt, zachowuje pływalność, nawet przy bardzo silnym nurcie rzeki, czy dużych falach morskich. Materiał, z którego wykonana została deska do pływania na stojąco, jest odporny na deformację, wynikającą z jego nadmiernego ucisku. Po napompowaniu deska do wiosłowania, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, staje się sztywna. Dzięki temu osoba stojąca na niej, może utrzymywać równowagę i odpowiedni balans ciała, bez ryzyka przypadkowego wpadnięcia do wody i podtopienia. Dołączone do deski aluminiowe wiosło, ma regulowaną długość. Dlatego też można je idealnie dopasować do wzrostu danej osoby, użytkującej paddleboarding. Zastosowanie do produkcji wioseł, odpowiednio dobranego aluminium, gwarantuje, że są one lekkie i łatwe do używania. Wiosło SUP po wpadnięciu do wody, jeszcze przez około 30 minut, utrzymuje się na jej powierzchni. Wynika to głównie z technologii produkcji, która została zastosowana do stworzenia tego akcesorium sportowego. Dzięki temu przypadkowe wypuszczenie z rąk takiego sprzętu jak wiosło SUP, nie powoduje ryzyka jego zagubienia lub zatopienia.

Doskonałe wiosło SUP i deska do pływania ‐ sprzęt sportowy najwyższej klasy

Proponowana przez nas deska z dołączonym do niej sprzętem pomocniczym, jakim jest wiosło SUP, ma styropianowy rdzeń. Został on pokryty kilkoma warstwami, odpornych na uszkodzenia laminatów, wykonanych z najwyższej jakości włókna szklanego, żywicy epoksydowej, węgla i kevlaru. Materiały te, zostały dobrane nieprzypadkowo, ponieważ wyróżniają się one większą twardością i elastycznością niż większość metali, czy tworzyw sztucznych. Należy pamiętać, że oferowana przez nas deska do pływania na stojąco, w przeciwieństwie do innych sprzętów, wykorzystywanych do uprawiania m.in. snowboardu, nie posiada twardego rdzenia, co ułatwia jej transport i przechowywanie. Pokrycie deski specjalną pianką EVA o wysokiej elastyczności i doskonałych właściwościach amortyzacyjnych, zapobiega ryzyku doznania kontuzji w przypadku potknięcia się i uderzenia ciałem o tego typu sprzęt sportowy. Oferowana przez nas deska z wiosłem, może być przechowywana przez okres jesieni i zimy w specjalnie zakupionym na ten cel plecaku sportowym lub też torbie, bez ryzyka tego, że materiał, z którego została ona wykonana, ulegnie deformacji, czy uszkodzeniu. Produkt ten przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele sezonów, nawet bardzo intensywnej eksploatacji. Wśród oferowanych przez nasz sklep internetowy modeli tego sprzętu sportowego, dostępna jest także deska do wiosłowania, która może być wykorzystana do organizowania profesjonalnych zawodów sportowych. Sprzęt ten wyróżnia się odpowiednią konstrukcją, a także uniesioną do góry dziobem, co nadaje mu znacznie większej zwrotności i łatwości w prowadzeniu.

Wiosła SUP to niezbędne narzędzie, w które powinni zaopatrzyć się miłośnicy surfingu. Wybór na pozór okazuje się bardzo prosty, rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie ‐ odpowiednio dobrane wiosła SUP to gwarancja komfortowego i satysfakcjonującego treningu.

Na co zwracać uwagę wybierając wiosła SUP?

Wiele osób, zwłaszcza adeptów deski surfingowej z wiosłem, zastanawia się, na co zwrócić uwagę wybierać wiosła SUP? Kluczowym czynnikiem jest w tym przypadku długość wioseł ‐ zbyt długie może przyczynić się do dysfunkcji w obrębie ramion, natomiast zbyt krótkie z pewnością spowoduje uciążliwy ból pleców. Zakłada się, że optymalna długość wiosła SUP powinna wynosić 20 cm więcej niż wzrost użytkownika.
Kolejną kwestią jest konstrukcja. Ogólnie dostępne są wiosła jedno-, dwu- i trzyczęściowe, przy czym osoby początkujące powinny unikać modeli jednoczęściowych.
Równie ważny jest materiał, z którego wykonane zostały wiosła SUP rodzaj uchwytu oraz rozmiar pióra.
Jedną z propozycji adresowanych dla osób średniozaawansowanych jest wiosło Fanatic Carbon 25%, odznaczające się doskonałym współczynnikiem sztywności w stosunku do masy ciał

Wiosło SUP i deska do pływania

© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry