Bary Kitesurfing - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Bary


Bary

zobacz też

Bar Cabrinha Overdrive Modular 1X Recoil 2021

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Bar Cabrinha OVERDRIVE 1X RECOIL QUICKLOOP Z REGULACJĄ 2021Bar Cabrinha Overdrive 1X Recoil 2021 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje, łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealny wybór dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
-11%
2399 PLN
stara cena: 2699 pln
oszczędzasz: 300 PLN
rabat

Bar Cabrinha OVERDRIVE 1X TRIMLITE QUICKLOOP Z REGULACJA 2022Bar Cabrinha Overdrive 1X TrimLite QuickLoop 2022 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje, łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek. Idealny wybór dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.
Dostępne rozmiary:: M/44-52,
Dostępnosć jedna sztuka
2699 PLN
stara cena: 2699 pln
rabat

Bar Cabrinha Overdrive Modular 1X Recoil 2021Bar dla każdego od początkującego do zaawansowanego kite boardera. Możliwość wymiany końcówek w zależności od preferencji lub od panujących w danej chwili warunków. Do zmiany połączenia nie potrzeba żadnych narzędzi a cały proces trwa parę sekund. Aby bar zadziałał, potrzeba dokupić odpowiednie połączenie.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
-11%
2399 PLN
stara cena: 2699 pln
oszczędzasz: 300 PLN
rabat

Bar Cabrinha Overdrive Modular 1X TrimLite z regulacją 2021Bar dla każdego od początkującego do zaawansowanego kite boardera. Możliwość wymiany końcówek w zależności od preferencji lub od panujących w danej chwili warunków. Do zmiany połączenia nie potrzeba żadnych narzędzi a cały proces trwa parę sekund. Aby bar zadziałał, potrzeba dokupić odpowiednie połączenie.
Dostępne rozmiary:: M/44-52, L/52-60,
Dostępnosć dostępny
-7%
2499 PLN
stara cena: 2699 pln
oszczędzasz: 200 PLN
rabat

Bar Duotone Click Bar 2022Duotone Click Bar to produkt, który zrewolucjonizował kontrolę nad latawcami! Wyjątkowy Trim Unit pozwala dokładnie dodawać, albo odejmować mocy latawca za pomocą pociągnięcia jednej dźwigni. By zwiększyć jego moc wystarczy obrócić pokrętło tak jak pracują wskazówki zegara. Pół obrotu skróci liki o jeden stopień. Chcąc zmniejszyć moc należy wcisnąć przycisk na środku pokrętła. Z każdym kliknięciem linki skrócą się o jeden stopień.
Dostępne rozmiary:: S/20/22m, M/22/24m, M/12/24m,
Dostępnosć dostępny
-10%
3299 PLN
stara cena: 3649 pln
oszczędzasz: 350 PLN
rabat

Bar Duotone Trust Bar Quad Control 2022Bar Duotone Trust Bar Quad Control 2022 to jeden z najlepszych barów na rynku i bardzo chwalony produkt przez naszych klientów. Kupując Bar, możesz zdecydować o wyborze Chickena, który najlepiej sprawdzi się przy Twoim stylu pływania.
Dostępne rozmiary:: SM/22m, ML/24m, ML/27m ,
Dostępnosć 1-2 dni
-7%
2499 PLN
stara cena: 2699 pln
oszczędzasz: 200 PLN
rabat

Bar NKB North Kiteboarding Navigator 2020Control bar NKB North Kiteboarding Navigator 2020, Szybsze zwalnianie i zmiana trymu w Connect Quick Release oraz szybkie przełączanie dzięki bardzo intuicyjnej konstrukcji. Navigator Control System podnosi poprzeczkę w bezpieczeństwie na wodzie, łącząc cię z latawcem, dzięki czemu możesz mniej myśleć i czuć więcej. najlepsze wiodące materiały technologiczne połączone z uproszczoną ergonomiczną konstrukcją, aby zapewnić precyzyjne działanie z łatwością i komfortem. Wyczuwanie pozycji latawca stało się drugą naturą.
Dostępne rozmiary:: 45/50, 50/55,
Dostępnosć 1-2 dni
2299 PLN
stara cena: 2299 pln
nowosć
rabat

Chicken loop do Baru Duotone Freeride bez Leasha 2022Chicken loop do baru North DUOTONE - model Freeride 2021/2022, zestaw BEZ LEASHA. Zestaw Freeride składa się z najmniejszego chickena. Zestaw ten jest pierwszym wyborem dla freeriderów, którzy się nie wypinają do trików. Krótka pętla z chicken loop'em maksymalizuje zasięg depowera..


Dostępnosć 1-2 dni
-46%
199 PLN
stara cena: 369 pln
oszczędzasz: 170 PLN

rabat

Chicken loop do Baru Duotone Freeride Kit + Leash 2022Chicken loop do baru North DUOTONE - model Freeride 2021/2022, sprzedawany jest z Leaschem. Zestaw Freeride składa się z najmniejszego chickena połączonego z krótką smyczą. Zestaw ten jest pierwszym wyborem dla freeriderów, którzy się nie wypinają do trików. Krótka pętla z chicken loop'em maksymalizuje zasięg depowera, podczas gdy krótszy leash jest bezpieczniejszy i uniemożliwia splątanie.


Dostępnosć dostępny
-10%
369 PLN
stara cena: 409 pln
oszczędzasz: 40 PLN

nowosć
rabat

Chicken loop do Baru Duotone Freestyle Kit + Leash 2021Chicken loop do baru North DUOTONE - model Freestyle, sprzedawany jest zestaw z Leaschem. Zestaw Freestyle składa się z średniego chickena połączonego z długim Leashem. Zestaw ten jest świetnym wyborem dla wyjadaczy do Freestyle. Ta opcja lubiana jest również przez początkujących, dla których ważna jest łatwość wpinania i wypinania z haka.

Dostępnosć dostępny
-25%
399 PLN
stara cena: 529 pln
oszczędzasz: 130 PLN

nowosć
rabat

Chicken loop do Baru Duotone Freestyle Kit BEZ LEASHA 2022Chicken loop do baru North DUOTONE - model Freestyle Bez Leasha. Zestaw Freestyle składa się z średniego chickena połączonego i Donkeya. Zestaw ten jest świetnym wyborem dla wyjadaczy do Freestyle. Ta opcja lubiana jest również przez początkujących, dla których ważna jest łatwość wpinania i wypinania z haka.

Dostępnosć dostępny
-30%
369 PLN
stara cena: 529 pln
oszczędzasz: 160 PLN

rabat

Chicken loop do Baru Duotone Rope Harness Kit + Leash 2020Zestaw Rope Harness Kit do trapezu z linką. Mała pętla Chickena z metalową płytką i krótką smyczą. Nie można używać tego Chickena do trapezu ze standardowym hakiem. Krótka pętla z Chickena zapewnia maksymalny zasięg depowera i nie wykazuje właściwości ściernych, co oznacza długotrwałą linę i pętlę uprzęży. Krótka smycz zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.


Dostępnosć dostępny
359 PLN

rabat

Chicken loop do Baru Duotone Rope Harness Kit + Leash 2022Chicken loop do Baru Duotone Rope Harness Kit + Leash 2022 to zestaw dedykowany do trapezu linkowego. Mała pętla Chickena z metalową płytką i krótką smyczą. Nie można używać tego Chickena do trapezu ze standardowym hakiem. Krótka pętla z Chickena zapewnia maksymalny zasięg depowera i nie wykazuje właściwości ściernych, co oznacza długotrwałą linę i pętlę uprzęży. Krótka smycz zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.


Dostępnosć na zamówienie
-10%
415 PLN
stara cena: 459 pln
oszczędzasz: 44 PLN

rabat

Chicken loop do Baru Duotone Wakestyle Kit + Leash 2022Chicken loop do Baru Duotone Wakestyle Kit + Leash 2022 posiada największą pętlę Chickena i długi Leasha w komplecie. Ta konfiguracja jest idealna do pływania Freestyle i Wakestyle. Łatwy do wczepienia po trickach i jazdy na przeszkodach, długa smycz z neoprenu i pianki Eva zapewnia maksymalną swobodę ruchów, wygodę i zapobiega urazom.

Dostępnosć na zamówienie
-9%
479 PLN
stara cena: 529 pln
oszczędzasz: 50 PLN

rabat

Chicken loop do Baru North Kiteboarding / Duotone Wakestyle Kit + Leash 2019Zestaw Wakestyle Kit ma największą pętlę Chickena i długiego Leasha w komplecie. Ta konfiguracja jest idealna do jazdy Freestyle i Wakestyle. Łatwy do wczepienia po trickach i jazdy na przeszkodach, długa smycz z neoprenu i pianki Eva zapewnia maksymalną swobodę ruchów, wygodę i zapobiega urazom.

Dostępnosć dostępny
369 PLN

Kitesurfingo to sport bardzo prosty i skomplikowany zarazem, ponieważ najprostsza przygoda z nim nie wymaga ani specjalnie skomplikowanego sprzętu, ani tym bardziej zbyt dużych umiejętności sportowych. Zawsze jednak trzeba koniecznie posiadać odpowiedni osprzęt oraz zdrowy rozsądek, by nie zrobić sobie krzywdy oraz rozwijać umiejętności. Do rzeczy absolutnie koniecznych dla każdego kitesurfingowca zalicza się w szczególności bary kitesurfingowe, czyli konstrukcje pozwalające kierować latawcem. Jest to element podstawowy w tym sporcie, więc nie można się dziwić, że lista firm je oferujących jest bardzo długa. Są to najwięksi producenci w branży, tacy jak Ozone, North, czy Zeeko Kites, ale też wiele firm mniej znanych, tworzonych przez pasjonatów i praktyków tej niecodziennej zabawy. Rozpiętość cen jest bardzo duża, więc każdy na pewno znajdzie coś dopasowanego do swojej kieszeni i co ważniejsze, do posiadanych przez siebie ambicji oraz umiejętności sportowych.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry