Kajaki - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kajakarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kajakarstwo » Kajaki


Kajaki

zobacz też

Kajak Viamare KAYAK 335 cm 200 kg

Łukasz
  509780511
Rafał
  519 805 960
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Kajak Sevylor TAHITI PLUSRekreacyjny kajak dla 2 dorosłych osób i 1 dziecka, świetnie nadaje się na wycieczki po rzekach i jeziorach. Lekki i nieduży, po spakowaniu łatwo się mieści w bagażniku samochodu. Konstrukcja: dwie boczne komory, materiał PVC, system Back Pack System, uchwyty transportowe, zawory Bostońskie.

Dostępnosć 1-2 dni
1349 PLN
stara cena: 1349 pln

rabat

Kajak Viamare KAYAK 335 cm 200 kgViamare KAYAK 335 2022 to pneumatyczny kajak niemieckiej marki Viamare specjalizującej się w produkcji sprzętu pływającego najlepszej jakości.

Dostępnosć 1-2 dni
-5%
2599 PLN
stara cena: 2749 pln
oszczędzasz: 150 PLN

rabat

Kajak Viamare KAYAK 400 SIT ON TOPViamare KAYAK 400 to pneumatyczny kajak niemieckiej marki Viamare specjalizującej się w produkcji sprzętu pływającego najlepszej jakości. Stabilny i odporny na wodę morską materiał PVC 0,7 mm, 3-warstwow. Wysuwana podłoga Airdeck w konstrukcji Dropstitch.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć od czerwca
-5%
2899 PLN
stara cena: 3049 pln
oszczędzasz: 150 PLN
Kajakarstwo jest dyscypliną sportową, która w Polsce już od jakiegoś czasu staje się coraz popularniejsza. Gdy nadchodzi wiosna czy lato, coraz częściej można zauważyć grupy kajakarzy sunące po rzece czy jeziorze ‐ to bardzo dobrze, ponieważ sport ten uczy cierpliwości, opanowania, jak również po prostu poprawia sprawność fizyczną. Żeby jednak bezpiecznie płynąć nawet w najtrudniejszych warunkach należy zadbać o posiadanie solidnego, wytrzymałego sprzętu ‐ przede wszystkim wysokiej jakości kajaka.
W naszym sklepie internetowym sprzedajemy kajaki takich znanych i cenionych marek jak DAG czy Aquarius ‐ dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do konkretnego gustu. Mogą to być sprzęty ściśle sportowe, albo też rekreacyjne ‐ przeznaczone do pływania rodzinnego. W sprzedaży posiadamy również specjalne kajaki dla najmłodszych fanów tego sportu ‐ bezpieczne, opływowe i pozwalające uczyć się od podstaw zasad kajakarstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do złożenia zamówienia!
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry