Peter Lynn - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce treningowe » Dwulinkowe » Peter Lynn


Latawce treningowe

zobacz też

Peter Lynn Uniq Play

Łukasz
  509780511
Rafał
  519 805 960
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Latawiec Peter Lynn HypeNajnowszy Peter Lynn Hype jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 2.3,
Dostępnosć dostępny
-20%
od 199 PLN
stara cena: 249 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype Play Taśmy 2021Najnowszy Peter Lynn Hype Play 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 1.6, 1.9, 2.3, 2.6,
Dostępnosć dostępny
od 299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype TR z Barem 2021Najnowszy Peter Lynn Hype TR z barem 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej Barem. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 1.8, 2.1,
Dostępnosć dostępny
od 419 PLN
stara cena: 419 pln
rabat

Latawiec treningowy Peter Lynn Impulse TR z Barem 2021Najnowszy Peter Lynn Hype TR z barem 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Zaprojektowany został z nastawieniem na maksymalne poszerzenie zakresu wiatrowego. Trzylinkowy, komorowy latawiec z barem wstaje w powietrze już przy najmniejszych podmuchach wiatru, użyte w nim najwyższej klasy materiały dają możliwość latania w silnych wiatrach.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 2.0,
Dostępnosć dostępny
-13%
od 699 PLN
stara cena: 799 pln
oszczędzasz: 100 PLN
rabat

Peter Lynn Uniq PlaySeria latawców Uniq od marki Peter Lynn to innowacja na rynku treningówek oraz latawców pociągowych. Całkowite nowe podejście w projektowaniu latawców jedno warstwowych zaowocowało nieskomplikowanymi konstrukcjami z szeregiem zalet oraz ogromną wytrzymałością. Latawce przeznaczone są dla szerokiego grona użytkowników. Założenia projektantów Peter Lynn były następujące. Miano na celu stworzenie pancernego latawca, bezpiecznego oraz przyjaznego w użytkowaniu, cel został osiągnięty.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć chwilowo BRAK !!!
od 219 PLN
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry