Latawce Treningowe - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce treningowe


Latawce treningowe

zobacz też

Latawiec HQ Mojo Volcano

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

HQ Symphony Beach IIINastępna Generacja latawców Symphony Beach. Model Beach III, jest skierowany dla początkujących i dzieci, które musimy jakoś zachęcić do rekreacji na świeżym powietrzu. Jak zwykle we wszystkich modelach HQ wykonanie i dopieszczenie wszystkich szczegółów to standard.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 1.8, 2.2,
Dostępnosć dostępny
od 129 PLN
rabat

Latawiec cztero linkowy Cross Kites Quattro V2 NewCross Quattro jest 4 –linkowym, otwarto komorowym fullpowerem obsługiwanym za pomocą manetek. Produkt jest świetnie wykonany. Do jego budowy użyto najlepszych materiałów udowadniając, że można stworzyć dobrze wykonany latawiec w cenie niższej, niż produkty znanych marek.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 2.5, 3.5, 4.5,
Dostępnosć dostępny
-7%
od 699 PLN
stara cena: 749 pln
oszczędzasz: 50 PLN

Latawiec HQ Butterfly Small R - MotylLatawiec został zaprojektowany w formie kolorowego motyla, który do złudzenia przypomina prawdziwego. Po raz pierwszy puszczanie latawca to nie tylko rodzaj sportu, ale także istna uczta dla zmysłów.
Dostępne rozmiary:: Ruby,
Dostępnosć dostępny
49 PLN
stara cena: 49 pln
rabat

Latawiec HQ Fluxx R2F z BaremHQ Fluxx w kolorze czerwonym, różni się od swojego niebieskiego brata nie tylko kolorem. Jest on również większy, dzięki czemu będziemy w stanie lepiej poczuć siłę wiatru.
Dostępne rozmiary:: 1.8,
Dostępnosć dostępny
od 359 PLN
rabat

Latawiec HQ LimboHQ Limbo jest pozycją przeznaczoną dla ludzi wchodzących w świat latawców akrobacyjnych. Limbo jest bardzo ruchliwy i precyzyjny w prowadzeniu. To idealne połączenie stanowi go wspaniałym wyborem na pierwsze skrzydło do wykonywania tricków.
Dostępne rozmiary:: Blue,
Dostępnosć na zamówienie
159 PLN
stara cena: 159 pln
rabat

Latawiec HQ Mojo JungleHQ Mojo jungle w kolorze zielonym to latawiec przeznaczony do podniebnych akrobacji. Dzięki technologii Ripstop - Nylon jest w stanie cieszyć nas swoimi możliwościami przez długi czas.

Dostępnosć na zamówienie
769 PLN

rabat

Latawiec HQ Mojo VolcanoHQ Mojo to świetny latawiec dla adeptów powietrznych akrobacji, został wykonany z wytrzymałego nylonu, dzięki czemu przez długi czas umożliwi nam wykonywanie rozmaitych ewolucji. Latawiec w kolorze czerwonym.

Dostępnosć na zamówienie
769 PLN

rabat

Latawiec HQ Raven 3DHQ Raven 3D to latawiec dla fanów ornitologii oraz młodszych użytkowników, nawet lekki podmuch wiatru wzniesie go w powietrze.

Dostępnosć dostępny
119 PLN

rabat

Latawiec Peter Lynn HypeNajnowszy Peter Lynn Hype jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 2.3,
Dostępnosć dostępny
-20%
od 199 PLN
stara cena: 249 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype Play Taśmy 2021Najnowszy Peter Lynn Hype Play 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.3, 1.6, 1.9, 2.3, 2.6,
Dostępnosć dostępny
od 299 PLN
stara cena: 299 pln
rabat

Latawiec Peter Lynn Hype TR z Barem 2021Najnowszy Peter Lynn Hype TR z barem 2021 jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej Barem. Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.
Dostępne rozmiary:: 1.5, 1.8, 2.1,
Dostępnosć dostępny
od 419 PLN
stara cena: 419 pln
rabat

Latawiec treningowy Cross Kites AIRSzukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach.
Dostępne rozmiary:: 1.8,
Dostępnosć dostępny
-6%
od 159 PLN
stara cena: 169 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Latawiec treningowy Cross Kites AIR NewSzukasz najtańszego latawca treningowego, który nie jest zabawką? Świetnie trafiłeś, Cross kites AIR został skonstruowany po to by wprowadzić Cię w świat latawców nie pustosząc Twego portfela. Pomimo niskiej ceny AIR jest świetnie wykonany i bazuje na sprawdzonych technologiach.
Dostępne rozmiary:: 1.2, 1.5, 1.8, 2.1, 2.5,
Dostępnosć dostępny
od 215 PLN
rabat

Latawiec treningowy na wodę HQ Hydra IV + BarPonad 70% powierzchni ziemi jest pokryte wodą. Teraz możesz na niej trenować! HQ Hydra przez wiele lat na rynku królowała, stając się najczęściej wybieranym skrzydłem wprowadzającym adeptów w kitesurfing.
Dostępne rozmiary:: 300, 350,
Dostępnosć dostępny
-6%
od 1249 PLN
stara cena: 1329 pln
oszczędzasz: 80 PLN
rabat

Latawiec treningowy na wodę i śnieg Peter Lynn SkimPrzedstawiamy pierwszą w historii marki Peter Lynn treningówkę zamkniętokomorową na wodę. Skim jest latawcem służącym do wdrażania adeptów w kitesurfing. Nieskomplikowana konstrukcja w połączeniu z 3-linkowym olinowaniem sprawia, że pierwsze bodydragi będą czystą przyjemnością. Latawiec z powodzeniem może być także wykorzystywany jako napęd do desek wypornościowych oraz SUP’ów a nawet kajaków. Dla osób lżejszych oraz dzieci pozwoli na pierwsze ślizgi z klasycznymi kiteboardami. To nie koniec zalet Skim’a. Z racji na zamkniętokomorową konstrukcję istnieje możliwość korzystania z latawca także na lądzie czy śniegu.
Dostępne rozmiary:: 2.8, 4.0,
Dostępnosć dostępny
od 1149 PLN
Sporty wykorzystujące latawce to zawsze sporty ekstremalne i dlatego konieczne jest powolne, bezpieczne wdrażanie się do nich. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza jeśli adeptami sztuki są dzieci. Producenci sprzętu dla zawodowców na szczęście nie zapomnieli o osobach początkujących i możliwości dla nich jest bardzo dużo. Latawce treningowe w swojej ofercie posiadają między innymi Cross Kites, HQ, Ozone oraz trochę mniej znany Wolkenstumer. Są one wszystkie dostosowane do potrzeb osób, które na razie nie potrzebują wielkiego ciągu i chcą się przyzwyczajać do nowych możliwości powoli. Wiele z nich posiada konstrukcje specjalnie przygotowaną tak, by była bardziej wyrozumiała dla błędów popełnianych przez osoby nie radzące sobie jeszcze z latawcem najlepiej. Warto podkreślić, że latawce treningowe bardzo często posiadają ekscytujące wzory, co w szczególności podoba się dzieciom. A i wielu dorosłych bardzo chętnie da się pociągnąć przez Batmana.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry