Akcesoria Kitesurfingowe - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Akcesoria kite


Akcesoria kite

zobacz też

Leash Mystic Kite Safety Long Black

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
nowosć
rabat

Adapter Leasha Mystic Adaptive Leash Eye 2021Adapter Leasha Mystic Adaptive Leash Eye 2021. Uniwersalny adapter do większości trapezów wszystkich marek, umożliwiający podpięcie leasha z przodu, na taśmach od haka.

Dostępnosć na zamówienie
49 PLN
stara cena: 49 pln

rabat

Chicken Donkey Dig Duotone Trust / Click BarZapasowy Donkey Dick do Chickena Duotone, kompatybilny z barami Duotone od rocznika 2020 i nowsze. Kolor Chickena w zależności od rocznika, jeśli ma to znaczenie, proszę o informację w uwagach z jakiego rocznika jest bar, w miarę możliwości damy odpowiedni kolor. Rozmiar Fingera uzależniony od modelu Chickena - Freeride(S krótki) i Freestyle(L długi).

Dostępne rozmiary:: S, L,
Dostępnosć dostępny
55 PLN
stara cena: 55 pln
rabat

Chicken Finger - Donkey Dick Airush
Chicken Finger Airush, solidny Donkey który można używać do większości barów na rynku, jeśli złamiesz lub zgubisz oryginalne zabezpieczenie przy swoim chickenie, palec z Airusha powinien podpasować.

Dostępnosć dostępny
-8%
45 PLN
stara cena: 49 pln
oszczędzasz: 4 PLN

rabat

Duotone North Stainless Steel Safety Pulley silverCzęść do baru Duotone North Kiteboard Stainless Steel Safety Pulley silver

Dostępnosć dostępny
-10%
89 PLN
stara cena: 99 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Duotone North V-Distributor II blackCzęść do baru Duotone lub starych Northów - V Distributor II. Część do regulacji na linkach w barze Click.
Kod Producenta: 44900-8194
Kod producenta: 44900-8164

Dostępnosć dostępny
79 PLN
stara cena: 79 pln

rabat

Duotone Stopper Ball Iron Heart with Metal Ring (Click Bar)Część do baru Duotone Stopper Ball Iron Heart with Metal Ring, do zastosowania w Click Bar.
Kod Producenta: 44900-8191

Dostępnosć na zamówienie
69 PLN
stara cena: 69 pln

rabat

Elektryczna suszarka do butów Lenz SPACE WARMER 1.0 240V 2021Elektryczna suszarka do butów i rękawic LENZ SPace Warmer - Suszarka która sprawi że twoje buty będą komfortowe jak podczas pierwszego założenia. Zasilanie 240V. Wybierz optymalny komfort dzięki suszarce do butów narciarskich firmy Lenz. Zimne i mokre buty narciarskie nie będą spędzały Ci snu z powiek!

Dostępnosć dostępny
109 PLN
stara cena: 109 pln

rabat

Elektryczna suszarka Lenz SPACE DRYER 1.0 240V 2021Elektryczna suszarka do sprzętu wodnego: windsurfingowego i kite'owego LENZ SPace Dryer - Suszarka która sprawi że twoje buty będą jakbyś je założył pierwszy raz. Zasilanie 240V

Dostępnosć dostępny
299 PLN
stara cena: 299 pln

rabat

Elektryczna suszarka Lenz SPACE DRYER 2.0 240V 2021Elektryczna suszarka LENZ Space Dryer 2.0 - Zaawansowana suszarka do sprzętu wodnego oraz ubrań, która sprawi że twój sprzęt windsurfingowy czy kite'owy będą jakbyś je założył pierwszy raz. Wyposażona w płytki zapachowe dla jeszcze większego komfortu! Zasilanie 240V

Dostępnosć dostępny
175 PLN
stara cena: 175 pln

rabat

Etui wodoodporne Aquarius MEtui wodoodporne firmy Aquarius. Świetnie nadają się na kajak, łódkę, do turystyki wodnej aby zawartość była zawsze chroniona przed wodą, wilgocią i piaskiem.
Wymiary: 18 X 25 cm
Kolor: Czerwony

Dostępnosć dostępny
-11%
17 PLN
stara cena: 19 pln
oszczędzasz: 2 PLN

rabat

Film instruktażowy LOTY KONTROLOWANEW marcu ekipa filmowa Dzida Production i szkoła kitesurfingu Board&Kite wyjechała na plan zdjęciowy do bazy RedSeaZone w Egipcie i tam popełnili film, który jest pierwszym polskim filmem o nauce kitesurfingu. W rolę instruktorów zostali wmanewrowani - Łukasz Koński i Eska.

Dostępnosć Dużo
59 PLN

rabat

Fin do deski Kite Infinity 4cm Kompozyt Komplet RespectUniwersalne finy do deski kite o wysokości 4 cm i długości 10 cm. Dedykowany do jazdy Freestyle i Freeride.
W komplecie 1 Fin + podkładka + 2 śruby .
Kolor: Czarny

Dostępnosć dostępny
-20%
39 PLN
stara cena: 49 pln
oszczędzasz: 10 PLN

rabat

Fin do deski Kite SU-2 5cm Red 1 sztUniwersalny finy do deski kite, wysokość 5 cm, długość 13,5 cm.
1 Fin bez śrubek i podkładki.
Kolor: Czerwony

Dostępnosć dostępny
79 PLN
stara cena: 79 pln

rabat

Fin do deski Kite SU-2 Power 5 cm White 1 sztUniwersalny fin do deski kite, wysokość 5 cm, długość 13,5 cm.
To jest oferta na 1 szt fina 5 cm bez śrubek.
Kolor: Biały

Dostępnosć dostępny
79 PLN
stara cena: 79 pln

rabat

Fin Kite Nobile 40 mm G-10 1 sztBardzo sztywny, ułatwiajacy jazdę pod wiatr, markowy statecznik z Nobile o długości 40 mm. Pasuje do desek w większości firm, mocowanie na 1 lub 2 śruby.

Dostępnosć dostępny
-11%
79 PLN
stara cena: 89 pln
oszczędzasz: 10 PLN

Kitesurfing nie jest już niczym nowym i z niszowego sportu ekstremalnego dawno stał się poważną rozrywką dla mas, w tym oczywiście także dla zawodowych sportowców. Naturalną koleją rzeczy znacznie powiększył się rynek akcesoriów kitesurfingowych, czyli wszystkich tych rzeczy, dzięki którym możliwe jest uprawianie swojego ulubionego sportu w sposób nie tylko wygodny i bezpieczny, ale także bardziej ekscytujący niż do tej pory.
Akcesoria kitesurfingowe (akcesoria do kite) zapewniają nam takie firmy, jak dobrze wszystkim znana , zaopatrująca wszystko co ma latawiec Peter Lynn, czy wreszcie Nobile, prawdziwy gigant w branży. Finy, kaski i strapy są rzeczami, bez których żaden amator kitesurfingu nie jest w stanie się obejść, ale warto jest też sprawdzić akcesoria, które często traktowane są po macoszemu lub korzysta się ze zwykłych rzeczy w miejsce akcesoriów kitesurfingowych. Prawdziwe akcesoria kitesurfingowe są w stanie zrobić naprawdę wielką różnicę.
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry