Dziecięce - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Ubiór - pozostałe » Docieplacze » Dziecięce


Ubiór - pozostałe

zobacz też

Kaptur ION Neo Hood 2/1 Black

Łukasz
6538188
  509780511
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Poncho ION Petrol 2018ION Poncho to świetna mieszanka ręcznika i bluzy z kapturem, w której można się przebrać. Idealne na krótką przerwę podczas sesji w niskich temperaturach lub po upalnym dniu, kiedy wieczorem robi się chłodniej. Absolutna konieczność!
Dostępne rozmiary:: Grom,
Dostępnosć dostępny
-26%
199 PLN
stara cena: 269 pln
oszczędzasz: 70 PLN
rabat

Poncho JungMob Kids Black PalmsPonczo JungMob Kids Black Palms to poncho dla dzieci wykonane z dwustronnego, grubego materiału frotte. Wyróżnia się swoim wzornictwem. Rewelacyjne w swojej funkcjonalności. Przednia kieszeń to kangurek z autorskim nadrukiem. Posłuży świetnie młodym miłośnikom surfowania i morsowania. Wybierz je jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku wygodę i najwyższy stopień komfortu termicznego. Przyjemne w dotyku. Wchłania wodę tak jak ręcznik, ale jest od niego o wiele bardziej wygodne. Produkt polski.

Dostępne rozmiary:: M/L,
Dostępnosć dostępny
269 PLN
stara cena: 269 pln
rabat

Poncho JungMob Kids Sweet PalmsPonczo JungMob Kids Sweet Palms to poncho dla dzieci wykonane z dwustronnego, grubego materiału frotte. Wyróżnia się swoim wzornictwem. Rewelacyjne w swojej funkcjonalności. Przednia kieszeń to kangurek z autorskim nadrukiem. Posłuży świetnie młodym miłośnikom surfowania i morsowania. Wybierz je jeżeli chcesz zagwarantować swojemu dziecku wygodę i najwyższy stopień komfortu termicznego. Przyjemne w dotyku. Wchłania wodę tak jak ręcznik, ale jest od niego o wiele bardziej wygodne. Produkt polski.

Dostępne rozmiary:: M/L,
Dostępnosć dostępny
269 PLN
stara cena: 269 pln
rabat

Poncho Mystic Allover Kids PinkPoncho Mystic Kids w kolorystyce Pink, wersja Poncha dla najmłodszych dzieci. Prawdziwa gratka dla osób lubiących sporty wodne.
Dostępne rozmiary:: L,
Dostępnosć dostępny
-28%
129 PLN
stara cena: 179 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Poncho Mystic Allover Kids Pink 2019Poncho Mystic Kids w kolorystyce Pink, wersja Poncha dla najmłodszych dzieci. Prawdziwa gratka dla osób lubiących sporty wodne.
Dostępne rozmiary:: L,
Dostępnosć dostępny
-22%
139 PLN
stara cena: 179 pln
oszczędzasz: 40 PLN
rabat

Poncho Mystic Allover Waterlemon Kids 2017Poncho Mystic Alllover w kolorystyce Waterlemon, to najlepszy sposób na wysuszenie i przebranie się po pływaniu. Prawdziwa gratka dla osób lubiących sporty wodne.

Dostępnosć dostępny
-28%
129 PLN
stara cena: 179 pln
oszczędzasz: 50 PLN

rabat

Poncho Mystic Junior Black Mint 2020Poncho Mystic Junior Black Mint 2020 to najbardziej praktyczny sposób na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu Twojego dziecka. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej w trakcie chłodniejszych dni. Przyjemny i miły w dotyku materiał. Opatuli Twoje dziecko kiedy jego wychłodzony organizm będzie najbardziej tego potrzebować. Ściągacze przy kapturze zabezpieczą przed przedostawaniem się wiatru

Dostępnosć dostępny
-18%
179 PLN
stara cena: 219 pln
oszczędzasz: 40 PLN

rabat

Poncho Mystic Junior Brave Green 2020Poncho Mystic Junior Brave Green 2020 to najbardziej praktyczny sposób na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu Twojego dziecka. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej w trakcie chłodniejszych dni. Przyjemny i miły w dotyku materiał. Opatuli Twoje dziecko kiedy jego wychłodzony organizm będzie najbardziej tego potrzebować. Ściągacze przy kapturze zabezpieczą przed przedostawaniem się wiatru

Dostępnosć dostępny
-18%
179 PLN
stara cena: 219 pln
oszczędzasz: 40 PLN

rabat

Poncho Mystic Kids Black Mint 2020Poncho Mystic Kids Black Mint 2020 to najbardziej praktyczny sposób na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu Twojego dziecka. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej w trakcie chłodniejszych dni. Przyjemny i miły w dotyku materiał. Opatuli Twoje dziecko kiedy jego wychłodzony organizm będzie najbardziej tego potrzebować. Zapinane na dwa guziki z boku.

Dostępnosć dostępny
-19%
145 PLN
stara cena: 179 pln
oszczędzasz: 34 PLN

rabat

Poncho Mystic Teddy Jr. Junior Rusty Red 2021Poncho Mystic Teddy Jr. Junior Rusty Red 2021 to ponczo dla dzieci i juniorów, które jest najbardziej praktycznym sposobem na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej podczas chłodniejszych dni. Przyjemny, pluszowy materiał znakomicie pochłania wodę. Doskonały sposób na osuszenia ciała i przebranie się po pływaniu. One Size.

Dostępnosć dostępny
249 PLN
stara cena: 249 pln

rabat

Poncho Mystic Teddy Jr. Junior Sea Green 2021Poncho Mystic Teddy Jr. Junior Sea Green 2021 to ponczo dla dzieci i juniorów, które jest najbardziej praktycznym sposobem na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej podczas chłodniejszych dni. Przyjemny, pluszowy materiał znakomicie pochłania wodę. Doskonały sposób na osuszenia ciała i przebranie się po pływaniu. One Size.

Dostępnosć dostępny
249 PLN
stara cena: 249 pln

rabat

Poncho Mystic Teddy Kids Rusty Red 2021Poncho Mystic Teddy Kids Junior Rusty Red 2021 to ponczo dla dzieci, które będzie najbardziej praktycznym sposobem na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu. Będzie również świetne do ubrania na plaże, czy na powrót z niej podczas chłodniejszych dni. Przyjemny, pluszowy materiał znakomicie pochłania wodę. Doskonały sposób na osuszenia ciała i przebranie się po pływaniu. One Size.

Dostępnosć dostępny
199 PLN
stara cena: 199 pln

rabat

Poncho Mystic Teddy Kids Sea Green 2021Poncho Mystic Teddy Kids Sea Green 2021 to ponczo dla dzieci, które będzie najbardziej praktycznym sposobem na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu. Będzie również świetne do ubrania na plaże, czy na powrót z niej podczas chłodniejszych dni. Przyjemny, pluszowy materiał znakomicie pochłania wodę. Doskonały sposób na osuszenia ciała i przebranie się po pływaniu. One Size.

Dostępnosć dostępny
199 PLN
stara cena: 199 pln

nowosć
rabat

Poncho Roxy Girls 8-16 Stay Magical Printed BSP8 2021Poncho Roxy Girls 8-16 Stay Magical Printed BSP8 2021 to damskie ponczo, które jest najbardziej praktycznym sposobem na wysuszenie i sprawne przebranie się po pływaniu. Będzie doskonałe do ubrania na plaże, czy na powrót z niej podczas chłodniejszych dni. Przyjemny, pluszowy materiał znakomicie pochłania wodę. Doskonały sposób na osuszenia ciała i przebranie się po pływaniu. One Size.

Dostępnosć dostępny
169 PLN
stara cena: 169 pln

rabat

Poncho Surf Logic Junior Cyan & Neon PinkPoncho Surf Logic Junior Cyan & Neon Pink. Bardzo wygodny dodatek na plażę lub basen do przebierania lub docieplenia.
100% Cotton

Dostępnosć dostępny
-10%
179 PLN
stara cena: 199 pln
oszczędzasz: 20 PLN

© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry