Rękawiczki - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Windsurfing » Ubiór - pozostałe » Rękawiczki


Ubiór - pozostałe

zobacz też

Koszulka ION Neo Top Women 2/1 Dark Berry 2018

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Rękawice ION Claw Gloves 3/2 Black 2018Rękawice Ion Claw Gloves 3/2 to dowód na to, że każdy przedmiot, niezależnie od rozmiaru, zasługuje na takie samo poświęcenie i precyzję, jak każdy element złożony. Rozszerz swoją sesję dzięki naszym akcesoriom Neo - chroniącemu i utrzymującym ciepło.
Dostępne rozmiary:: 46/XS, 48/S, 50/M, 52/L, 54/XL,
Dostępnosć dostępny
249 PLN
rabat

Rękawice ION Neo Gloves Black 2018Rękawice Ion Neo Gloves 4/2 to dowód na to, że nawet najmniejsze przedmioty w asortymencie produktów zasługują na takie samo poświęcenie i precyzję, jak każdy element złożony. Rozszerz swoją sesję dzięki naszym akcesoriom Neo - chroniącemu i utrzymującym ciepło.
Dostępne rozmiary:: 48/S, 50/M, 52/L, 54/XL,
Dostępnosć dostępny
289 PLN
rabat

Rękawice ION Open Palm Mittens 2,5 Black 2018Rękawice Ion OPEN PALM MITTENS 2,5 udowadniają, że każdy przedmiot zasługuje na takie samo poświęcenie i precyzję, jak każdy element złożony. Rozszerz swoją sesję dzięki naszym akcesoriom Neo - chroniącemu i utrzymującym ciepło.
Dostępne rozmiary:: 46/XS, 48/S, 50/M, 52/L, 54/XL,
Dostępnosć dostępny
189 PLN
rabat

Rękawice KRK Pamper Czarno/Szare 2015Rękawiczki Pamper zostały stworzone z myślą o Twoich dłoniach. Zaprojektowane zostały z myślą o różnych dyscyplinach sportowych, w szczególności do roweru, na hulajnogę i do landkitingu, wszędzie tam, gdzie liczy się pewny chwyt.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
109 PLN
rabat

Rękawice KRK Pamper Niebiesko/Czarno/Szare 2015Rękawiczki Pamper zostały stworzone z myślą o Twoich dłoniach. Zaprojektowane zostały z myślą o różnych dyscyplinach sportowych, w szczególności do roweru, na hulajnogę i do landkitingu, wszędzie tam, gdzie liczy się pewny chwyt.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
109 PLN
rabat

Rękawice KRK Pamper Zielono/Czerwono/Żółte 2015Rękawiczki Pamper zostały stworzone z myślą o Twoich dłoniach. Zaprojektowane zostały z myślą o różnych dyscyplinach sportowych, w szczególności do roweru, na hulajnogę i do landkitingu, wszędzie tam, gdzie liczy się pewny chwyt.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
109 PLN
rabat

Rękawice Quiksilver Syncro 3mm Wetsuit Gloves Black 2018Rękawice Quiksilver Wetsuti Gloves to ciepłe rękawiczki wykonane w klasycznym kroju. Świetnie dopasują się do pianki, gwarantując szczelność. Wykonane w technologii GBS szwy oraz materiał Freemax Super Stretch wzmocniony przez Liquid Flex Seal.
Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
169 PLN
rabat

Rękawice Xcel Drylock Glove 5 Finger 5mm TDC 2017Najcieplejsze rękawiczki w naszej ofercie, do używania na Surfing, Diving i Kite. Specjalne stożkowe uszczelnienie nadgarstka DryLock zapewnia maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką. Wyściółka Thermobamboo gwarantuje utrzymanie ciepła na właściwym poziomie i posiada właściwości bakteriostatyczne. Rękawice stworzone na ekstremalnie niskie temperatury wody.

Zakres Temperatur: 0º - 12º

Dostępne rozmiary:: S, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-17%
249 PLN
stara cena: 299 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Rękawice Xcel Infiniti 5 Finger Gloves 3mm Q4GL51 2016Doskonale rękawice Xcel zaprojektowane zostały z materiałów szybkoschnących Quick Dry Lining, zapewniających odpowiednią temperaturę ciała. Rękawiczki do kite na ekstremalnie niskie temperatury. Lekkie i wytrzymałe rękawice infiniti 5 Finger ze specjalnie zwężającymi się mankietami zapewniają maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką.

Zakres Temperatur: 9º - 13º

Dostępne rozmiary:: XS, S, M,
Dostępnosć dostępny
-10%
189 PLN
stara cena: 209 pln
oszczędzasz: 20 PLN
rabat

Rękawice Xcel Infiniti COMP TDC 4mm 2017Bardzo ciepłe rękawiczki do używania na Surfing, Diving i Kite. Kliniczna wyściółka TDC gwarantuje utrzymanie ciepła na właściwym poziomie i posiada właściwości bakteriostatyczne.

Zakres Temperatur: 3º - 15º

Dostępne rozmiary:: M,
Dostępnosć dostępny
-20%
199 PLN
stara cena: 249 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Rękawice Xcel Infiniti Glove 5 Finger 5mmRękawiczki do kite na ekstremalnie niskie temperatury. Lekkie i wytrzymałe rękawice infiniti 5 Finger ze specjalnie zwężającymi się mankietami zapewniają maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką.

Zakres Temperatur: 3º - 12º

Dostępne rozmiary:: S, M,
Dostępnosć dostępny
-13%
199 PLN
stara cena: 229 pln
oszczędzasz: 30 PLN
rabat

Rękawice Xcel Neopren Glove DIPPED 5 FINGER 2mm Q4GL57 2015Rękawice z wysokiej jakości materiałów, które oprócz lekkości, gwarantują dzięki Liquid Neoprene szczelność oraz ciepło. Szwy zostały wykonane w technologii GBS (Glued & Blindstitched Seams), by zapewnić komfort oraz elastyczność.

Zakres Temperatur: 11º - 14º

Dostępne rozmiary:: XL,
Dostępnosć dostępny
-24%
129 PLN
stara cena: 169 pln
oszczędzasz: 40 PLN
rabat

Rękawiczki Ascan EskimoPrawdopodobnie najcieplejsze rękawiczki na kite ( alternatywnie do windsurfingu ) w naszej ofercie. Wykonane z 3mm neoprenu. Specjalnie wyprofilowane dla polepszenia uchwytu dłoni. Polecamy dla osób którym szybko marzną dłonie i rękawiczki 2mm są niewystarczającą ochrona przed zimnem.

Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-4%
95 PLN
stara cena: 99 pln
oszczędzasz: 4 PLN
rabat

Rękawiczki Ascan Flex glooveCiepłe ale przede wszystkim bardzo wygodne i cienkie rękawiczki do kite. Wykonane z elastycznego i bardzo dobrze dopasowującego się 2mm jerseyu. Zaletą tych rękawiczek jest dobre czucie na barze i w miarę dobra ochrona przed zimnem. Rękawiczki idealne na Kite

Dostępne rozmiary:: XS/S, M/L, XL/XXL,
Dostępnosć dostępny
-11%
79 PLN
stara cena: 89 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Rękawiczki Ascan New ThermoglovePrawdopodobnie najcieplejsze rękawiczki na kite ( alternatywnie do windsurfingu ) w naszej ofercie. Wykonane z 3mm neoprenu. Specjalnie wyprofilowane dla polepszenia uchwytu dłoni. Polecamy dla osób którym szybko marzną dłonie i rękawiczki 2mm są niewystarczającą ochrona przed zimnem.

Dostępne rozmiary:: S, M, XL, XXL,
Dostępnosć dostępny
129 PLN
© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP do góry
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych