Rękawiczki - Sklep Surfmix - Windsurfing, KiteSurfing, SUP
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Ubiór - pozostałe » Rękawiczki


Ubiór - pozostałe

zobacz też

Koszulka ION Rashguard Men SS - Promo Cool White

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat

Rękawice ION Neo Open Palm Mittens 2,5 BlackRękawice Ion NEO OPEN PALM MITTENS 2,5 udowadniają, że każdy przedmiot zasługuje na takie samo poświęcenie i precyzję, jak każdy element złożony. Rozszerz swoją sesję dzięki naszym akcesoriom Neo - chroniącemu i utrzymującym ciepło.
Dostępne rozmiary:: 46/XS, 48/S, 50/M, 54/XL,
Dostępnosć dostępny
-21%
149 PLN
stara cena: 189 pln
oszczędzasz: 40 PLN
rabat

Rękawice ION Open Palm Mittens 2,5 BlackRękawice Ion OPEN PALM MITTENS 2,5 udowadniają, że każdy przedmiot zasługuje na takie samo poświęcenie i precyzję, jak każdy element złożony. Rozszerz swoją sesję dzięki naszym akcesoriom Neo - chroniącemu i utrzymującym ciepło.
Dostępne rozmiary:: 46/XS, 48/S, 50/M, 52/L, 54/XL,
Dostępnosć na zamówienie
-5%
189 PLN
stara cena: 199 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Rękawice Xcel 5 FINGER INFINITI GLOVE 5MMWygodne rękawice, zapewniające komfort i ciepło nawet w najchłodniejsze dni. 5 mm neopren odpowiada za poczucie ciepła, chroniąc tym samym przed wyziębieniem tak wielce newralgicznego miejsca jakim są nasze dłonie - narażone na największą utratę temperatury podczas pływania w te chłodniejsze dni.
Dostępne rozmiary::
Dostępnosć na zamówienie
249 PLN
stara cena: 249 pln
nowosć
rabat

Rękawice Xcel Drylock Glove 5 Finger 5mm TDC 5.0Drylock z ulepszona wersją materiału TDC 5.0. Najcieplejsze rękawiczki 5 palczaste 5mm w naszej ofercie, do używania na Surfing, Diving i alternatywnie na Kite. Specjalne stożkowe uszczelnienie nadgarstka DryLock zapewnia maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką. Wyściółka Thermobamboo gwarantuje utrzymanie ciepła na właściwym poziomie i posiada właściwości bakteriostatyczne. Rękawice stworzone na ekstremalnie niskie temperatury wody.

Zakres Temperatur: 0º - 12º

Dostępne rozmiary:: S, XL,
Dostępnosć dostępny
-15%
279 PLN
stara cena: 329 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Rękawice Xcel Infiniti 5 Finger Gloves 3mm Q4GL51Doskonale rękawice Xcel zaprojektowane zostały z materiałów szybkoschnących Quick Dry Lining, zapewniających odpowiednią temperaturę ciała. Rękawiczki do kite na ekstremalnie niskie temperatury. Lekkie i wytrzymałe rękawice infiniti 5 Finger ze specjalnie zwężającymi się mankietami zapewniają maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką.

Zakres Temperatur: 9º - 13º

Dostępne rozmiary:: XS, S,
Dostępnosć dostępny
-10%
189 PLN
stara cena: 209 pln
oszczędzasz: 20 PLN
nowosć
rabat

Rękawice Xcel Infiniti COMP TDC 4mmCiepłe i elastyczne rękawiczki do używania na Surfing i Diving z opcją kite. Kliniczna wyściółka TDC gwarantuje utrzymanie ciepła na właściwym poziomie i posiada właściwości bakteriostatyczne.

Zakres Temperatur: 3º - 15º

Dostępne rozmiary:: XL,
Dostępnosć dostępny
-17%
249 PLN
stara cena: 299 pln
oszczędzasz: 50 PLN
rabat

Rękawice Xcel Infiniti Glove 5 Finger 5mmRękawiczki do uprawiania Surfingu na ekstremalnie niskie temperatury. Lekkie i wytrzymałe rękawice infiniti 5 Finger ze specjalnie zwężającymi się mankietami zapewniają maksymalne dopasowanie i kompatybilność z pianką.

Zakres Temperatur: 3º - 12º

Dostępne rozmiary:: S,
Dostępnosć dostępny
-13%
199 PLN
stara cena: 229 pln
oszczędzasz: 30 PLN
nowosć
rabat

Rękawiczki Ascan EskimoPrawdopodobnie najcieplejsze rękawiczki na kite ( alternatywnie do windsurfingu ) w naszej ofercie. Wykonane z 3 mm neoprenu. Specjalnie wyprofilowane dla polepszenia uchwytu dłoni. Polecamy dla osób którym szybko marzną dłonie i rękawiczki 2 mm są niewystarczającą ochrona przed zimnem.

Dostępne rozmiary:: S, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-8%
109 PLN
stara cena: 119 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Rękawiczki Ascan Flex glooveCiepłe ale przede wszystkim bardzo wygodne i cienkie rękawiczki do kite. Wykonane z elastycznego i bardzo dobrze dopasowującego się 2mm jerseyu. Zaletą tych rękawiczek jest dobre czucie na barze i w miarę dobra ochrona przed zimnem. Rękawiczki idealne na Kite

Dostępne rozmiary:: XS/S, XL/XXL,
Dostępnosć dostępny
-11%
79 PLN
stara cena: 89 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Rękawiczki Ascan New ThermoglovePrawdopodobnie najcieplejsze rękawiczki na kite ( alternatywnie do windsurfingu ) w naszej ofercie. Wykonane z 3mm neoprenu. Specjalnie wyprofilowane dla polepszenia uchwytu dłoni. Polecamy dla osób którym szybko marzną dłonie i rękawiczki 2mm są niewystarczającą ochrona przed zimnem.

Dostępne rozmiary:: L, XL, XXL,
Dostępnosć dostępny
129 PLN
rabat

Rękawiczki ASCAN Polar Open Palm Mittens
Najpopularniejsze zimowe rękawiczki do windsurfingu w naszej ofercie ( na bardzo zimne dni ), specjalne wycięcie w dłoniowej części zapewnia prawidłowy uchwyt na bomie.
Grubość: 3mm
Dostępne rozmiary:: M, L, XXL,
Dostępnosć dostępny
-11%
79 PLN
stara cena: 89 pln
oszczędzasz: 10 PLN
rabat

Rękawiczki Dakine Half Finger Sailing Gloves Black 2020Rękawiczki Half Finger Sailing Glioves to cieszące się popularnością rękawice do uprawiania sportów wodnych. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające wstawki zapobiegające przegrzaniu się i przepoceniu.
Dostępne rozmiary:: XS, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-12%
105 PLN
stara cena: 119 pln
oszczędzasz: 14 PLN
rabat

Rękawiczki Full Finger Dakine BlackFull Finger firmy Dakine to cieszące się dużą popularnością rękawiczki uprawiania do sportów wodnych. Ich popularność wynika z doskonałej jakości wykonania, wysokiej oddychalności oraz najwyższej wydajności oraz chwytności. Wstawki ze specjalnej siatki zapobiegną przegrzaniu i przepoceniu dłoni.


Numer producenta: 04400600
Dostępne rozmiary:: XS, S, M, XL,
Dostępnosć dostępny
-22%
109 PLN
stara cena: 139 pln
oszczędzasz: 30 PLN
rabat

Rękawiczki Full Finger Dakine Black 2020Full Finger firmy Dakine to cieszące się dużą popularnością rękawiczki uprawiania do sportów wodnych. Ich popularność wynika z doskonałej jakości wykonania, wysokiej oddychalności oraz najwyższej wydajności oraz chwytności. Wstawki ze specjalnej siatki zapobiegną przegrzaniu i przepoceniu dłoni.
Dostępne rozmiary:: XS, S, M, L, XL,
Dostępnosć 1-2 dni
-14%
119 PLN
stara cena: 139 pln
oszczędzasz: 20 PLN
rabat

Rękawiczki Half Finger Dakine BlackHalf Finger firmy Dakine to cieszące się dużą popularnością rękawiczki uprawiania do sportów wodnych. Ich popularność wynika z doskonałej jakości wykonania, wysokiej oddychalności oraz najwyższej wydajności oraz chwytności. Wstawki ze specjalnej siatki zapobiegną przegrzaniu i przepoceniu dłoni.

Dostępne rozmiary:: XS, M, L, XL,
Dostępnosć dostępny
-23%
99 PLN
stara cena: 129 pln
oszczędzasz: 30 PLN
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry