SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Windsurfing » Żagle » North » Produkt nr 9235


Żagiel North Sails HERO Limited 2015

zobacz też

Sprzęt treningowy
Akcesoria żegl.
Bary

Robert
  512257145
Łukasz
  509780511
od 2589 PLN
145 PLN
dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 3.0, 3.4, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3, 5.6, 5.8,

Ciągłe doskonalenie projektu przez ostatnie 12 miesięcy w pełni się opłaciło - w nowy żagiel windsurfingowy HERO, wpakowano najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne. Zawsze generuje dobry ciąg, niezależnie od warunków pogodowych, czy to przy słabym, czy dobrym wietrze. Mimo cofniętego profilu, nie nadweręża ręki szotowej, nawet przy silnym wietrze.

Dzięki dopracowaniu wszystkich wielkości, da się odczuć wyraźnie większy zakres wiatrowy, w porównaniu do innych żagli 4-listwowych. Niska waga przekłada się na łatwe sterowanie co jest szczególnie odczuwalne podczas taklowania. Rotacja idzie gładko jak po maśle, nawet przy minimalnym napięciu żagla po bomie. Na wodzie od razu czuć, że ręka szotowa działa jak przepustnica, wystarczy wybrać żagiel, a HERO natychmiast wygeneruje moc, przyspieszy i zabierze cię w siną dal.

Na fali staje się dyskretnym silnikiem, gotowym przyspieszyć, gdy zajdzie potrzeba. Górna część żagla bardzo efektywnie dodaje mocy, więc spokojnie można wybrać rozmiar żagla mniejszy niż w przypadku pozostałych żagli wave. Tyczy się to wszystkich surferów, niezależnie od ich wagi. Kai Hopf zastosował dodatkowo BALANCED.LUFF.LENGTH, precyzyjnie zrównoważony stosunek długości liku przedniego do bomu. Jest tak krótki jak tylko się da, co umożliwia radykalne przerzucanie, ale na tyle długi by zapewnić odpowiednią stabilność przy maksymalnym zakresie wiatrowym.

Projekt, proces produkcji, kształt i cechy, takie jak osłona masztu iBUMPER, sprawiają, że HERO to idealny zestaw, przy którym konkurencja może się schować. Ze względu na wąską kieszeń i elastyczność, HERO dedykowany jest do masztów RDM. Mniejsza średnica masztu doskonale pasuje do tego miękkiego żagla i krótszego liku.

Nowość: HERO M.E. jest identyczny pod względem projektu, różni się tylko mniejszą ilością materiału X.PLY. Dzięki temu wszyscy możemy cieszyć się niższą ceną a wszystkie manewry będą nie tylko łatwiejsze, ale też wykonasz je przy większej prędkości dzięki wyrafinowanemu rozmieszczeniu profilu.

Charakterystyka:

Technologie:

  • Pełne dopracowanie wszystkich rozmiarów zapewnia lepszą wydajność i zrównoważoną kontrolę
  • Niezwykle wytrzymałe, pancerne listwy epoksydowe
  • PURE.PATCH.TECHNOLOGY: Łaty zastosowane na rogu szotowym, liku przednim, i zakończeniach kieszeni listwowych pozwalają zredukować wagę o 50% w porównaniu do tradycyjnych łat
  • iBUMPER, najbardziej zaawansowana i skuteczna ochrona masztu
  • BALANCED.LUFF.LENGTH: Lik przedni jest tak krótki jak tylko się dało, co umożliwia radykalne przerzucanie, ale na tyle długi by zapewnić maksymalny zakres wiatrowy

DODATKOWE MATERIAŁY

O marce NORTH SAILS

Od ponad 50 lat Firma North koncentruje się na badaniach, rozwoju i produkcji wysokiej jakości żagli do jachtów, windsurfingu i kitesurfingu. Produkty Marki North cieszą się uznaniem sportowców na całym świecie, można powiedzieć że korzystając z nich sportowcy zdobyli już praktycznie wszystko co było do zdobycia w świecie sportu. Pokaż cały opis marki »


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresują Ciebie, inne dostępne oferty:
Żagiel DUOTONE SAILS E_Pace HD 2021 Żagiel DUOTONE SAILS E_Pace HD 2021
3949 pln 2799 pln
-29%
Żagiel Ezzy Lion 2021 Żagiel Ezzy Lion 2021
2939 pln 2939 pln
Żagiel Severne Blade Red 2020 Żagiel Severne Blade Red 2020
2889 pln
Żagiel Severne REDBACK 2020 Żagiel Severne REDBACK 2020
2389 pln
Żagiel Ezzy Hydra Sport 2020 Żagiel Ezzy Hydra Sport 2020
2569 pln 2569 pln
© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry