SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » Kitesurfing » Latawce » Peter Lynn » Produkt nr 11427


Latawiec Peter Lynn Escape 2016

zobacz też

Akcesoria na skuter
Akcesoria Sup
Latawce treningowe

Łukasz
  509780511
Robert
  512257145
od 3949 PLN
222 PLN
dostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 5.0 m, 7.0 m, 9.0 m, 11.0 m, 13.0 m,

Kolejna generacja już legendarnego Peter Lynn Escape ujrzała światło dzienne. Stworzony z myślą o jak najszybszym postępie na dowolnym poziomie zaawansowania. Escape jest latawcem, który wyznacza trendy w dziedzinie latawców pompowanych do uprawiania kitesurfingu. Ponad 40letnie doświadczenie inżynierów i riderów w projektowaniu latawców owocuje uniwersalnym latawcem do praktycznie każdej dziedziny wodnego szaleństwa. Escape umożliwi Ci wykonywanie najbardziej skomplikowanych ewolucji bądź po prostu oddanie się jeździe freeride.

Peter Lynn Escape dzięki swojej konstrukcji dostarcza intuicyjnie moc. Jest niesamowicie prosty i przyjazdy w sterowaniu. Możesz być pewny, że latawiec wykona w każdej sytuacji dokładnie to co mu przekażesz za pomocą baru. Każda sesja na wodzie będzie inspirować Cię do rozwijania swoich umiejętności. Pływanie z takim kompanem to czysta przyjemność. Właśnie Ty decydujesz czy będziesz pływał spokojnie, czy też trzaskał mega skoki z kiteloopami.

Escape jest bardzo spokojny w prowadzeniu. Jednak gdy weźmie go w swoje dłonie osoba zaawansowana można się spodziewać niesamowitych skoków i trików. Jedyną rzeczą która może Cię ograniczyć, jest jedynie Twój umysł.

Stabilność latawca usytuowała się na wysokim poziomie. Nie straszne mu szkwały, ich redukcja została zoptymalizowana dzięki 4-tubowej konstrukcji.

Gładkie i przewidywalne prowadzenie w pełnej kontroli daje poczucie zaufania do latawca już od pierwszej sesji. Cztero tubowa konstrukcja zapewnia ogromny zakres wiatrowy oraz uzyskanie windy w każdym momencie. Tipy w latawcu zakończono w kształcie kwadratu, ma to na celu doskonałe wyczucie latawca na barze.

Charakterystyka:

Stopniowy przyrost mocy Peter Lynn Escape generuje moc w sposób zrównoważony. Oznacza to, że nie zaznasz tutaj nagłego nieoczekiwanego przyrostu mocy. Siłę latawca wyczuwa się bez najmniejszych problemów. Im szybsza prędkość poruszania się ridera, tym wyższe skoki Cię czekają.

Doskonała wydajność i ogromny zakres wiatrowy Skrzydło oferuje świetną wydajność w szerokim paśmie wiatrowym. Dzięki szeregu regulacji, możemy dopasować skrzydło do własnych predyspozycji oraz aktualnie panujących warunków. Dzięki wszechstronności Escape jest doskonałym wyborem dla każdej osoby bez względu na stopień zaawansowania. Przy silnym wietrze skrzydło nabiera pazura, i pokaże na co je stać. Doświadczeni riderzy bez wątpienia wyciągną cały potencjał latawca. Natomiast przy niższych wiatrach, skrzydło zachowuje się nadal bardzo stabilnie i przewidywalne.

Intuicyjna obsługa i zwrotność Dzięki wyczuciu skrzydła w każdym miejscu okna wiatrowego, doświadczymy poczucia zaufania do latawca. Już od pierwszego startu, skrzydło wzbudzi w nas pewność oraz poczucie kontroli. Połączenie intuicyjnego prowadzenia ze zwrotnością docenią doświadczeni riderzy, którzy podczas skoków umieszczą skrzydło właśnie w miejscu w którym być powinno.

Winda i potencjał Peter Lynn Escape oferuje masę surowej mocy niezbędnej do wystrzelenia w górę, jeśli mamy na to ochotę. Siła dostarczana jest w pełni kontrolowany sposób. Escape oferuje praktycznie nieograniczoną możliwość rozwijania się.

Mnogość ustawień Dzięki wielu wariantom ustawienia skrzydła możemy wyregulować je pod własne predyspozycje. Skrzydła w zestawie „Ready to Fly” dostarczane są z barem Navigator SL, który można ustawić w szerokości 45 bądź 55cm. Oznacza to, że możemy używać tego samego baru do mniejszych jak i większych rozmiarów latawca. Do każdego zestawu „Ready to Fly” dołączone są przedłużki do linek o długości 3m. Dzięki ich zastosowaniu, możemy wpłynąć na charakterystykę skrzydła oraz rozszerzyć dolny zakres wiatrowy. Siły na barze mogą być regulowane przy czasy. Dostępne są aż 3 konfiguracje ustawień.

Przeznaczenie:

W zestawie:

  • Latawiec Escape
  • Plecak
  • Pokrowiec na latawiec
  • Zestaw naprawczy
  • Instrukcja obsługi
  • Bar Navigator SL (tylko w wersji RTF)
  • Linki z wytrzymałej Dyneemy 350/350daN (tylko w wersji RTF)
  • Leash (tylko w wersji RTF)

Materiały Dodatkowe:

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresują Ciebie, inne dostępne oferty:
© Copyright SurfMix Mapa Strony - Deski - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry