SKLEP: Deska SUP Starboard Inflatable Touring Deluxe 11.6 (351x74x15cm) 2021 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
SUP
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
WING
SKUTER WODNY
WAKE
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe

Strona główna » SUP » Deski SUP » Starboard » Produkt nr 18260


Deska SUP Starboard Inflatable Touring Deluxe 11.6 (351x74x15cm) 2021

zobacz też

Deski surfingowe
Deski kite
Kajaki

Michał
2517025
  512488822
Łukasz
6538188
  509780511
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
3989 PLN
stara cena: 3989 pln
224 PLNdostawa tego produktu jest GRATIS

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu


Model Inflatable jest deską POMPOWANĄ dzięki czemu jest o wiele lżejsza i łatwiejsza w transporcie! Szybki, stabilny i gotowy na wyprawy. Pompowany SUP o charakterystyce Touring. Bardzo szybka i stabilna deska z łatwością pokonuje duże dystanse.

Dodatkowa długość i lekka konstrukcja Deluxe powoduje, że szybciej osiąga duże prędkości. 3/4 deski pokryte jest pianką EVA oraz posiada linki bungee do mocowania bagażu. Idealna na dłuższe podróże lub jako deska race dla cięższych deskarzy.

Poczuj różnicę Starboard nawet przed wejściem do wody, te lekkie deski SUP są wyposażone w charakterystyczny pasek na ramię Starboard, który umożliwia bezproblemowe przenoszenie ich do wody, bez użycia rąk!

O marce STARBOARD

O marce Starboard
Dzięki windsurfingowi mamy ogromną przyjemność cieszenia się wspaniałymi 33 latami podróżowania po całym świecie. Od 16 lat naszym domem jest Tajlandia, gdzie mamy główny ośrodek rozwoju oraz największą fabrykę. Nasz cel rozwoju coraz lepszych produktów do windsurfingu tak ewoluował, że po 7 latach staliśmy się liderem w branży a aktualnym celem jest utrzymanie tej pozycji na zawsze. Chcemy rozszerzać ten sport, odkrywać nowe rozwiązania dla ludzi, którzy czerpią przyjemność z windsurfingu i mają pewność, że nasz sprzęt zapewnia tak wysoki poziom jak nigdy dotąd.

Patrząc wstecz, to wszystko jest uzyskane dzięki wysiłkowi całego zespołu lojalnych ludzi, którzy są z nami przez ponad 15 lat oraz dzięki nowym osobom, które dołączając do nas dodawały świeżej energii. Zawodnicy naszego Teamu przechodzili drogę od całkowicie początkujących do późniejszych Mistrzów Świata. Cała nasza historia wskazuje na to, że windsurfing dla takich pasjonatów jak my, jest nie tylko sportem ale także sposobem życia.

Logo marki Starboard przedstawia boga plemion zamieszkujących niegdyś Polinezje - dzisiejszego raju dla windsurferów. "Tiki był jednocześnie bogiem i wodzem, To Tiki przywiódł moich przodków na wyspy na których dziś żyjemy. Był pierwszym człowiekiem na ziemi, był mistrzem wiatru i fal, które opanował dzięki odwadze, kreatywności i sile" - powiedział Tei Tetua, ostatni z tubylców który próbował ludzkiego mięsa, recytując legendę przy trzaskającym ognisku późną nocą.

Prawdziwy bohater - z którym możemy się utożsamiać - dzieci kochają Tikiego, dorośli robią sobie z nim tatuaże. Projektując kolekcję Starboarda chcieliśmy nawiązać do Polinezyjskich wierzeń i wzorów plemiennych i stworzyć styl który będzie inspirował przez przykład Tikiego.

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

na zamówienie

wysyłka pocztą

gratis!

wysyłka kurierem

gratis!

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie
Zapoznaj się z polityką prywatności Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Michalski. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, w szczególności w celu umożliwienia dokonywania zakupów, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.© Copyright SurfMix Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP - Wiosła i Pagaje - Pianki - Buty - Trapezy góra
2004-2018 do góry