SKLEP: Hydrofoil - Deski kite - Surfmix
Kitesurfing
Windsurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Deski kite » Hydrofoil


Deski kite

  zobacz te

Składana Deska SU-2 Proseries Split Pixel

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
rabat
Deska F.ONE Foil Board 2016

Deska Foil jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. Najwyższa jakość materiałów - dwie warstwy deski wykonane z bambusa.
Dostępne rozmiary:: 156/47, 156/49, 156/51,
Dostępnosć na zamówienie
od 3529 PLN
rabat
Deska F.ONE Foil Carbon Series Board 2016

Deska Foil jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. Najwyższa jakość materiałów - poszczególne warstwy wykonane z bambusa oraz karbonu.
Dostępne rozmiary:: 156/47, 156/49,
Dostępnosć na zamówienie
od 4589 PLN
rabat
Deska Liquid Force Foil Fish Board 53

Deska Liquid Force Foil Fish to produkt dla osób poszukujących wrażeń w atrakcyjnej cenie. Jeżeli jesteś zainteresowanym tematem foilingu, to ta deska jest dla Ciebie.

Dostępnosć na zamówienie
1759 PLN

rabat
Deska Liquid Force Rocket Foil Board

Deska Liquid Force Rocket Foil Board jest w 100% dedykowana tej zyskującej na popularności nowej dyscyplinie. Wyprofilowana w sposób, aby dać jak najwięcej komfortu oraz kontroli. O jej jakości świadczy bogate wyposażenie, jakość użytych materiałów oraz interesujący design.

Dostępnosć na zamówienie
1759 PLN

rabat
Deska North Kiteboarding Foil 2016

Przewaga jaką daje foil jest oczywista, ekstremalne osiągi upwind i niesamowite możliwości pływania przy słabym wietrze.

Dostępnosć realizacja 2-4 dni
-35%
9999 PLN
stara cena: 15469 pln
oszczędzasz: 5470 PLN

nowosć
rabat
Deska SHINN JACKSON FOIL Foilboard 2018

Nie szukasz kompromisu jaki daje Shinnster? Świetnie, dla Ciebie mamy deskę Jackson – 100% dedykowana do foila, a także naładowana innowacjami. Wymyślona zupełnie od zera, Jackson to nowoczesna deska na której możesz skakać, pływać a nawet się ścigać.
Dostępne rozmiary:: 120×45, 145×45,
Dostępnosć dostępny
od 2199 PLN
rabat
Foil F.ONE Hydrofoil Freeride 2016

Kitefoil od F-One to nowy sposób nie tyle pływania, co prawie latania nad wodą. Model ten jak najbardziej sprosta wymaganiom innowacyjnego i coraz bardziej popularnego stylu jazdy. Celem zapewnienia jak najwyższej jakości całość produkcji przeniesiono do fabryki we Francji.

Dostępnosć na zamówienie
9539 PLN

nowosć
rabat
Hydro Skrzydło SHINN MODEL F FOIL 2018

Foilboardiing – kto by się spodziewał, że ta forma kitesurfingu będzie aż tak…uzależniająca? Z wielką dumą przedstawiamy naszego Freeride foila Model F Foil – zaprojektowany, przetestowany i wyprodukowany z prawdziwą pasją dla tej nowej dyscypliny.

Nie jesteśmy chciwi, ale przecież chcielibyśmy mieć wszystko – szybki start, agresywną jazdę, wytrzymałość choćby do skoków i ….czasem odporność na czasem twarde zderzenia z wodą. Oczywiście stabilność do robienia szybkiego progresu i….zabawę w każdych warunkach wiatrowych, ale to nie koniec bo pozostaje kwestia ceny, takiej żeby nie trzeba było napadać na bank…. o przepraszam jeszcze kwestia ciężaru sprzętu jest ważna, żeby nie nabawić się przepukliny od noszenia sprzętu, no i szybkość wyjścia na wodę, czyli krótki czas montażu…tak to chyba wszystko co chcemy wam dać tym jednym modelem F Foila.

A teraz trochę numerków, żebyście mieli nas z czego rozliczać, a więc 36 kph upwind, 50 kph największa uzyskana prędkość (do dziś), 12 kph prędkość potrzebna do startu. Możemy tak dalej, ale czy to naprawdę ma znaczenie? Jeśli szukasz szybkiego, stabilnego i odpornego foila to właśnie go znalazłeś.

Anodowany, wycięty na CNC z PA6 aluminium, do tego nasza stopa Quik-fit – system który pozwala na zdjęcia foila z deski bez konieczności odkręcania do końca śrub.

Unikatowy fuzelarz (także anodowany, wycięty na CNC z PA6 aluminium), ma montowane wszystkie delikatne elementy skrzydeł na górze, dzięki czemu minimalizuje to szkody przy przypadkowym zetknięciu z dnem lub w transporcie.

Model F Foil dostarczamy z przednim skrzydłem o rozpiętości 54 cm, zakrzywionym ku dołowi (o ujemnym wzniosie), w kształcie delty oraz ze stabilizatorem o odwróconym profilu. Wszystko to zwiększa stabilność manewrów i ograniczenie kawitacji przy ostrej jeździe na wiatr. Stabilne wznoszenie foila dzięki profilowi skrzydła, pozwala na szybką i kontrolowaną jazdę z agresywnymi zwrotami, a jego przewidywalne zachowanie zwiększa zaufanie do manewrów mniej zaawansowanym i bardziej nerwowym riderom.

Cechy:

 • Shinn Model F dostarczamy kompletny, razem z praktycznym pokrowcem i narzędziami do montażu.
 • Zacznij lewitować od 12kph, aż do 50 kph….i więcej.
 • Middle aspect/ Middle profile stosunkowo średniej szerokości i grubości. Odpowiednie do wszystkich freeridowych potrzeb – jazda, skoki, intensywne ostrzenie…
 • Delta Stabiliser with integrated yaw control – stabilizator w kształcie delty to zwiększona kontrola na halsie
 • Improved carving with delta design surface and inverted foil profile. – zwiększona manewrowość na halsie dzięki kształcie delty i odwróconym profilu
 • Anhedral Wing – Model F Foil skrzydło o ujemnym wzniosie, zakrzywione ku dołowi w kształcie delty. Wszystko to zwiększa stabilność manewrów i ograniczenie kawitacji przy ostrej jeździe na wiatr.
 • Program kompatybilny dla Shinn Foil Model P i Model F – Do Model F Foil pasuje sprzydło P, dzięki czemu możesz uczyć się szybciej na latwiejszym i uniwersalnym (także do SUP) skrzydle P, a potem z latwością wykonasz nowe triki na freeridowym F.
 • Przeczytaj więcej od skrzydle P pod tym linkiem. Skrzydło od Model P Foil dostępne jest osobno w sprzedaży.
 • 2 długość masztu do wyboru – 60 lub 90 cm
 • Designe ograniczający skutki przypadkowych uderzeń – delikatne skrzydła są montowane na górze fulerza, dzięki czemu chronione są przed złamaniem w trakcie przypadkowego uderzenia w dno lub transportru
 • Płytka mocowania Quik-Fit – szybki montaż/demontaż foila bez konieczności odkręcania śrub do końca
 • Akcesoria – foil sprzedawany jest z praktycznym pokrowcem i srubowkrętem
 • 2 lata gwarancji, wyprodukowana w Polsce – dostępne wszystkie elementy foila w osobnej sprzedaży
Dostępne rozmiary:: 60, 90,
Dostępnosć dostępny
3799 PLN
nowosć
rabat
Hydro Skrzydło SHINN MODEL P FOIL 2018

Czasami nie wiesz czego pragniesz, dopóki nie spróbujesz tego. Każdy z nas kocha uczucie sukcesu i nie jest to koniecznie zdobycie samej góry, ale przyjemność z robienia tych małych kroczków które prowadzą na szczyt.
Dostępne rozmiary:: 60, 90,
Dostępnosć dostępny
3799 PLN
rabat
Hydrofoil Liquid Force

Hydrofoil od Liquid Force w kolorze pomarańczowym zapewnia łatwość użytkowania, przystępną cenę oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności w zakresie foilingu.

Dostępnosć na zamówienie
4349 PLN

rabat
Hydrofoil Liquid Force Rocket

Hydrofoil Rocket od Liquid Force to idealny sprzęt dla osób na każdym poziomie zaawansowania w foilingu.

Dostępnosć na zamówienie
4349 PLN

© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - Różne do gory
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych