SKLEP: Pagaj Arend Szmagliński - docinana 2017 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Żeglarstwo
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
Kajakarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Wiosła i Pagaje » Szmagliński » Produkt nr 13555


Pagaj Arend Szmagliński - docinana 2017

  zobacz też

Pagaj Szmagliński Drewniany 2016

Robert@
13422987
  512257145
 Skype Me
Rafał@
61234994
  519 805 960
 Skype Me
Tel. stacjonarny:
119 PLN

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 140, 160,

Wysokiej jakości pagaj Arend wyprodukowany przez Zakład Szkutniczy Szmagliński. Pagaj idealnie nadaje się do kanadyjek.

Wysokiej jakości pagaj Arend wyprodukowany przez Zakład Szkutniczy Szmagliński idealnie nadaje się w trakcie pływania kanadyjką. Został wykonany ze świerku, mahonia i jesionu.

Długość pagaja Szerokość Średnica Szerokość uchwytu
105cm (możliwość docięcia do 140cm) 14,5cm 2,5cm 7,5cm

Pagaj został pokryty warstwą z najlepszych lakierów wodoodpornych w słynącym z jakości wyrobów warsztacie szkutniczym "Szmagliński". Można go dociąć i dopasować indywidualnie. Rączka nie jest przytwierdzona na stałe. Jest też wykonana z mocniejszego drewna, odpornego na wycieranie. Nie jest lakierowana, dzięki czemu uchwyt jest lepszy.

Trzon i pióro zostały połączone za pomocą specjalnych klejów, które nie tracą właściwości spajających przy kontakcie z wodą.

Dodatkowa warstwa lakieru zabezpiecza drewno przed chłonięciem wilgoci oraz nadaje ładnego połysku.

Szmagliński - producent od 20 lat obecny na rynku wyrobów szkutniczych, lider branży znany z doskonałej jakości produktów drewnianych.

O marce Szmagliński

Firma Szmagliński swoją działalność prowadzi od 1987 roku. Swoje wyroby sprzedają w kraju oraz do takich państw jak: Niemcy, Holandia, Szwecja. Specjalizują się w produkcji wioseł: szalupowych, kajakowych, kanadyjskich, smoczych, regatowych, pagaji i bosaków. Wykonują również wiosła na specjalne zamówienia.

W ramach takiego zamówienia wykonali wyposażenie żaglowca szkolnego "Bundesmarine". Były to wiosła jesionowe, handszpaki, marszpikle oraz gry marynarskie dla kadetów. Od kilku lat produkujemy kanoe z drewna cedrowego oraz małe łodzie szalupowe z mahoniu. W roku 2005 rozpoczęli produkcję kajaka turystycznego"Petetek". W planach produkcyjnych mają budowę jachtów żaglowych i motorowych również wykonanych z drewna.

Swoje wyroby w styczniu 2000 roku zaprezentowali na największej światowej wystawie żeglarskiej w Düsseldorfie "BOOT 2000" gdzie zdobyli wyróżnienie niemieckiej telewizji WDR. Stacja ta prezentowała ich wyroby jako ciekawostkę targów. Również w tym samym roku na targach w Łodzi "Boatshow 2000" firma Szmagliński zdobyła główną nagrodę "Złoty Dzwon". W marcu 2002 w Warszawie na targach "Wiatr i Woda" zdobyli nagrodę "Złoty Sęk" przyznaną przez Polski Związek Żeglarski oraz firmę DLH za najciekawsze zastosowanie drewna. Do dnia dzisiejszego prezentują swoje są na różnych wystawach w kraju i za granicą.Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępno?ć

Kilka sztuk

wysyłka pocztš

od 20 PLN

wysyłka kurierem

od 15 PLN

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie

© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - Różne do gory
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych