SKLEP: Bom GAASTRA Green Line 2017 - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Bomy » Gaastra » Produkt nr 12936


Bom GAASTRA Green Line 2017

zobacz też

Bom GAASTRA Black Line 2017

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
od 989 PLN
56 PLN


zdjęcia produktu


powiększ powiększ


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 140-190, 160-210, 180-230, 200-250,

Bom Gaastra Green Line 2017 to najwyższej jakości sprzęt który wyróżnia się bardzo solidnym wykonaniem z wytrzymałego stopu aluminium T8. Bom zapewnia bardzo pewny chwyt i wysoką wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu technologii Monocoque i ruchomej głowicy bom jest sztywniejszy i mniej ugina rury podczas pracy.


modelśrednica rurytechnologianasza cena
Bom Green Line 140-19029 mmAlloy T8989 zł
Bom Green Line 160-21029 mmAlloy T8989 zł
Bom Green Line 180-23029 mmAlloy T8989 zł
Bom Green Line 200-25029 mmAlloy T8989 zł
 

Bom gwarantują ciasne połączenie z masztem i bardzo wysoką jakość w przystępnej cenie. Średnica rur z których wykonano bom wynosi 29mm. Każda długość z serii Green Line posiada inny kształt, aby idealnie dopasować się do żagli o różnych rozmiarach. Im dłuższy bom, tym szersze jego zgięcie, co zapewnia idealny balans. Pałąki zostały wykonane z jednego kawałka rury, czyli technologii Monocoque. Zapewnia ona świetną sztywność i wytrzymałość w każdych warunkach.

Bom Gaastra Green Line 2017 - Cechy:

 • Średnica rur 29mm
  Średnica rur 29mm zapewnia bardzo mocny, pewny i solidny chwyt na bomie. Gwarantuje to pełną kontrolę nad zestawem i łatwe sterowanie pędnikiem w każdych warunkach.
 • Wskaźniki ustawienia linek trapezowych
  Specjalne wskaźniki na bomie umieszczone od siebie w małych odległościach umożliwiają szybkie oraz bardzo precyzyjne ustawienie linek trapezowych po obu stronach. Dzięki temu z łatwością ustawisz je w optymalnej pozycji do swoich potrzeb.
 • Zapięcie na podwójny pin
  Zapięcie regulacji długości bomu na podwójny pin zapewnia bardzo solidne, mocne oraz sztywne zapięcie bomu. Ma to duży wpływ na komfort pływania oraz osiągi całego zestawu
 • Gumowa podkładka wewnątrz głowicy
  Dzięki wewnętrznej, gumowej podkładce wytrzymałość bomu i komfort pływania jest znacznie zwiększony, ponieważ absorbuje ona drgania i minimalizuje je do absolutnego minimum a dodatkowo chroni maszt.
 • Technologia Monocoque
  Bomy Gaastra zostały wykonane w technologii Monocoque (monolit), oznacza to, że pałąki zostały wygięte z jednego kawałka rury. Znacznie zwiększa to sztywność oraz wytrzymałość bomów, które bardzo dobrze trzymają swój profil w każdych warunkach.
 • Ruchoma głowica
  Nowe bomy Gaastra posiadają ruchomą głowice nałożoną na rurę. Sprawia to, że bom jest sztywniejszy i mniej ugina rury podczas pracy. Przekłada się to na większą sztywność oraz wytrzymałość bomu.
 • Regulacja długości bomu
  Bomy Gaastra posiadają możliwość regulacji bomu w zakresie 50cm, z odstępami co 2cm. Zapewnia to idealne dopasowanie długości bomu do rozmiaru żagla i pozwala na łatwą i szybką regulację w połączeniu z zapięcie double push pin.
 • Reduktor do masztów RDM w bomach o rozmiarze 140-190cm oraz 160-210cm
  Dwa mniejsze rozmiary bomów Gaastra Greenline posiadają dodatkowy reduktor (wkładkę), która umożliwia założenie ich na masztach RDM. Jest on wyjmowany. Do bomów o większych rozmiarów reduktor sprzedawany jest osobno.
 • System Loop-Loop-Go
  Ten system trymowania występuje w bomach o mniejszych rozmiarach, 140-190cm oraz 160-210cm. Zapewnia szybkie i łatwe naciąganie żagla po bomie. Wystarczy przełożyć pętelkę przez remizkę w żaglu oraz nałożyć ją na plastikową część, po czym naciągnąć żagiel i zablokować linkę na knadze.
 • Trymowanie żagla w systemie bloczków
  Większe rozmiary bomów Gaastra 180-230cm oraz 200-250cm posiadają system trymowania żagla na bloczkach wbudowanych w nok bomu. Wystarczy linkę przełożyć przez remizkę w żaglu oraz poprzez bloczki, po czym naciągnąć żagiel i zablokować linkę na knadze. Jest to sprawdzony system do trymowania dużych, race’owych żagli.

Dodatkowe materiały:

Strona Producenta Kanał Youtube Katalog producenta

O marce GAASTRA

Gaastra jest tradycyjną marką, której korzenie sięgają końca XIX - kiedy to w pierwszej fabryce firmy szyto żagle do jachtów. Kiedy wynaleziono windsurfing, Gaastra była już dobrze znaną i doskonale rozwiniętą marką. Gaastra wraz z projektantami konsekwentnie realizuje swój plan związany z rozwojem oraz tworzeniem doskonałych produktów. Pokaż cały opis marki »

Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
dodatkowe informacje

dostępność

na zamówienie

wysyłka pocztą

od 10 PLN

wysyłka kurierem

gratis

recenzje (0)

Zobacz | Dodajzapytaj o produkt


Imię:

E-mail:

Pytanie:

Przepisz kod z obrazka:

Opublikuj pytanie na stronie

© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - SUP do góry
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych