SKLEP: - Windsurfing - Kite - Kitesurfing Surfmix
Windsurfing
Kitesurfing
SUP
WAKE
Kajakarstwo
Żeglarstwo
Surfing
Marki
Info
Czytelnia
Tenis
Sporty zimowe
Partnerzy


Wateractiv.pl

Strona główna » Ubiór - pozostałe » Buty » Niskie » Produkt nr 11960


Buty niskie ION Plasma 2,5 2017

  zobacz te

Spodenki Lycra Dakine Under Surf Short 2016

Robert
13422987
  512257145
Rafał
61234994
  519 805 960
Tel. stacjonarny:
sklep@surfmix.com
-12%
149 PLN
stara cena: 169 pln
oszczędzasz: 20 PLN

zdjęcia produktu


powiększ powiększ


opis produktu

Dostępne rozmiary:: 42,

Letnie buty ION Plasma 2,5 to super opcja do pływania na Kite lub windsurfingu przy stabilnych warunkach w lecie. Szczególnie polecane do kite ze względu na brak rzepa w śródstopiu który jest czasami uciążliwy przy pływaniu w strapach.

  • Grubość Neoprenu: 2,5 mm
  • Typ podeszwy: miękka

O marce ION


W 2004 roku grupa Boards&More utworzyła nową markę – ION, która głównie skupiła się na piankach, produktach z neoprenu i akcesoriach dla kitesurfingu, windsurfingu oraz wakeboardu. Wyjątkowe połączenie wysokiej jakości produktów, progresywnego stylu oraz designu, niespodziewanie sprawiły, że na rynku dotąd zdominowanym przez firmy o ustalonej już reputacji, pojawiła nowa, świeża marka, która zaczęła zdobywać kolejnych zwolenników. W związku z tym technologia i styl stały się najbardziej podstawowymi i elementarnymi wartościami, prowadzącymi do realizacji wyznaczonej sobie misji jaką jest zdobycie pozycji lidera w produktach neoprenowych oraz akcesoriach do sportów związanych z wodą i wiatrem.

"ION – essentials"

W fizyce, jon jest podstawowym składnikiem budowy wszystkich materiałów i zgodnie z tą myślą, produkty ION nie są tylko konieczne do uprawiania wielu sportów, one są wręcz zasadnicze. To również tłumaczy slogan brandingowy: "ION – essentials" czyli niezbędny. Najmocniejsze techniczne strony firmy wyrażane są w ogromnej ofercie pianek, produktów neoprenowych, kamizelek ochronnych, toreb i plecaków oraz innych akcesoriów. Bardzo elastyczny i ciepły neopren, delikatne szczegóły, zapewniające praktyczne rozwiązania, spełniające najwyższe wymagania oraz dopasowanie do najnowszych trendów, mody są nadrzędnym celem do osiągnięcia, dla każdej serii produktów. Produkty z linii damskiej objęte są szczególną uwagą aby uwzględnić i uwidocznić różnice w potrzebach oraz guście pomiędzy kobietami i mężczyznami.

Przyjaciele marki:

Wielu topowych kitesurferów jak np. Jaime Herraiz, Cesar Portas, Sky Solbach oraz Jermie Eloy dołączyło do teamu ION, podobnie jak światowej klasy windsurferzy Gollito Estredo, Cyril Moussilmani, Klaas Voget czy Andre Paskowski. Tak znane nazwiska potwierdzają tylko fakt, że ION należy do ścisłej światowej czołówki w branży i cały czas chce się rozwijać. Przyszłość nie będzie nudna…

Obecne trendy rozwoju:

Ciągły rozwój i pasja do wyznaczania nowych standardów zmusza projektantów firmy ION nie tylko do udoskonalania jakości i funkcjonalności oferowanych produktów ale do szerszego globalnego spojrzenia na swoją działalność. Postawa ta zaowocowała zmianą podejścia do wytwarzania produktów oraz poszukiwania rozwiązań które nie tylko zapewnią najwyższa jakość ale i będą jak najmniej uciążliwe dla środowiska. Aby to osiągnąć zmieniono technologie produkcji która stanowi teraz świadome połączenie przyjaznych dla środowiska materiałów takich jak neopren Limestone i pozyskiwany w stu procentach z recyclingu poliester oraz wykorzystanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Wszystkie pianki ION wykonane są z neoprenu Limestone, na czym polega jego sekret? W przeciwieństwie do tradycyjnie produkowanego z pochodnych ropy naftowej neoprenu, neopren Limestone wytwarza się z węglanu wapnia topionego łukiem elektrycznym. Metoda ta pozwala zredukować zanieczyszczenie i wyeliminować odpady powstające przy tradycyjnej metodzie produkcji.

Wykorzystanie materiałów z recyclingu.

Wszystkie elementy wykonane z Jersey'u w piankach z serii Riot i Trinity wykonane są z włókien poliestrowych pochodzących z recyclingu np. butelek PET czy zużytych sieci rybackich. Nie wpływa to w żadnym stopniu na obniżenie jakości tych produktów, przyczynia się jednak znacąco do redukcji zanieczyszczenia.


Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji, Twoja może być pierwsza
Ten produkt jest już wyprzedany, ale może zainteresujš Ciebie, inne dostępne oferty:
Buty niskie ION Plasma Shoes 2,5 NS 2018 Buty niskie ION Plasma Shoes 2,5 NS 2018
159 pln
Buty niskie ION Plasma Shoes 2,5 RT 2018 Buty niskie ION Plasma Shoes 2,5 RT 2018
159 pln
Buty niskie Prolimit Flow 2014 Buty niskie Prolimit Flow 2014
159 pln 139 pln
-13%
Buty niskie PROLIMIT Global 2014 Buty niskie PROLIMIT Global 2014
189 pln 129 pln
-32%
Buty neoprenowe Roxy 2mm Syncro Reef Surf Boots True Black 2018 Buty neoprenowe Roxy 2mm Syncro Reef Surf Boots True Black 2018
169 pln
Buty ONEILL 5mm Boot W /Zipper Black 2018 Buty ONEILL 5mm Boot W /Zipper Black 2018
189 pln
Buty ONEILL Heat 5mm RT Boot GBS&TAPE Black 2018 Buty ONEILL Heat 5mm RT Boot GBS&TAPE Black 2018
189 pln
Buty ONEILL Heat Ninja 3mm Black 2018 Buty ONEILL Heat Ninja 3mm Black 2018
129 pln
Buty ONEILL Superfreak Tropical RT Boot Black 2018 Buty ONEILL Superfreak Tropical RT Boot Black 2018
169 pln
Buty neoprenowe Mystic Star Shoe 2018 Buty neoprenowe Mystic Star Shoe 2018
179 pln
© Copyright SurfMix 2004-2017 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - Różne do gory
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych